Samsung Galaxy Wonder Cm10 Edit By Wondermu Çok Hizli +batarya +performans+düzenlenmiş V3 04.08.2013

Sponsorlu Bağlantılar

asilasil

Üye
son sürümden kasıt v6.0.3.2 ise evet :) hafıza kartında olduğu için olabilir mi yedek dosyası ?

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
son sürümden kasıt v6.0.3.2 ise evet :) hafıza kartında olduğu için olabilir mi yedek dosyası ?

Telefonun kendi hafızasına değil hafıza kartı içindeki clockworkmod klasörünün içindeki backupa winrardan çıkartılmış halde atman gerekiyor

muslumcu46

muslumcu46

Üye
hocam yükledim ama telefon açılmıyor o kadar rom yükledim ilk defa açılmadı ne yapmam lazım ?
Samsung Galaxy W yazısında kalıyor telefon nerde hata yapmış olabilirim ?

asilasil

Üye
zaten hafıza kartından kastım harici kart ? herşey olması gerektiği gibi inan eksiksiz :) o hatayı almamın nedenini anlayamıyorum

- - - Eklendi - - -

bunu rom yükler gibi yüklemenin bi yolu yok mu ? rom haline getirilemez mi ?

mem034

Üye
Rom'u kurdum. Hız konusunda sıkıntı yok. Donma olmadı şuana kadar. Klavyemi değiştirdim. Kişisel ayarları yaptım. Oyun olarak çok oyun oynamam ama subway surfs takılıyor onu denedim sadece. Başka herhangi bir sorun göremedim. Cm9un aksine baya hızlı, şarj da baya iyi. Sadece tek bulamadığım kısım facebook,twitter,whatsApp bildirimleri gelmiyor. (Örneğin:facebook dan msj geldiğinde bildirim gelmiyor) bunun gibi şeyler. başka sorun yok. bildirim sorununu çözersen yeter benim için :) Teşekkürler ellerine sağlık.

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
hocam yükledim ama telefon açılmıyor o kadar rom yükledim ilk defa açılmadı ne yapmam lazım ?
Samsung Galaxy W yazısında kalıyor telefon nerde hata yapmış olabilirim ?

Wipe işlemlerini tam olarak tekrar yap kurduktan sonra wipe dalvik cache wipe cache fix permissions ama konudaki sırayı tekrar takip ederek eksiksiz yap açılır

• Beğen
Tepkiler: muslumcu46
muslumcu46

muslumcu46

Üye
Wipe işlemlerini tam olarak tekrar yap kurduktan sonra wipe dalvik cache wipe cache fix permissions ama konudaki sırayı tekrar takip ederek eksiksiz yap açılır

yaptım hocam sırasıyla durun bi tekrar deneyip size bilgi vereceğim .
usta bunu odin ile yükleme şansımız varmı acaba ?

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
Hata yapıyor olabilirsiniz yaptığınız işlemleri aynen eksiksiz buraya yazarmısınız ikinizde

- - - Eklendi - - -

yaptım hocam sırasıyla durun bi tekrar deneyip size bilgi vereceğim .
usta bunu odin ile yükleme şansımız varmı acaba ?

Orijinal romlar odin ile yükleniyor kardeş

• Beğen
muslumcu46

muslumcu46

Üye
romu indirdim rardan çıkarıp clockworkmod dosyası oluşturup hafıza kartına attım sonra wipe data wipe cache wipe dalvik cache
format cache format sysem fotmat data format sdkart ardından backup and restoreye girdim backup to extarnal sd yazıyordu ona tıkladım bişiler yükledi ama çık kısa sürdü 10 saniye felan sonra tekrar wipe cache wipe dalvik cache fix permi. yaptım ve telefon galaxy w yazısında kaldı :S

-Emre

-Emre

Üye
Restore sececksin

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
Rom'u kurdum. Hız konusunda sıkıntı yok. Donma olmadı şuana kadar. Klavyemi değiştirdim. Kişisel ayarları yaptım. Oyun olarak çok oyun oynamam ama subway surfs takılıyor onu denedim sadece. Başka herhangi bir sorun göremedim. Cm9un aksine baya hızlı, şarj da baya iyi. Sadece tek bulamadığım kısım facebook,twitter,whatsApp bildirimleri gelmiyor. (Örneğin:facebook dan msj geldiğinde bildirim gelmiyor) bunun gibi şeyler. başka sorun yok. bildirim sorununu çözersen yeter benim için :) Teşekkürler ellerine sağlık.

Aslında onları özellikle kapattım ben çook fazla ram tüketiyor sen syncyi açman lazım ayrıca es task manager programına girip Facebook devre dışı ise aktif et

- - - Eklendi - - -

romu indirdim rardan çıkarıp clockworkmod dosyası oluşturup hafıza kartına attım sonra wipe data wipe cache wipe dalvik cache
format cache format sysem fotmat data format sdkart ardından backup and restoreye girdim backup to extarnal sd yazıyordu ona tıkladım bişiler yükledi ama çık kısa sürdü 10 saniye felan sonra tekrar wipe cache wipe dalvik cache fix permi. yaptım ve telefon galaxy w yazısında kaldı :S

Backup değil restore from external yazana tikla

asilasil

Üye
zaten hafıza kartından kastım harici kart ? herşey olması gerektiği gibi inan eksiksiz :) o hatayı almamın nedenini anlayamıyorum

- - - Eklendi - - -

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
10 saniye sürmesi dosya yok format attığın boş sistemi yedekleme yapmışsın geri yüklemek yerine benim yedeğin tarihe dikkat etddoğru seçeneği tıkla kardeş

- - - Eklendi - - -

Muslumcu backup değil restore from external sdcard seç öyle yüklenir hatayı orada yapıyorsun

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Maalesef şuan için yok ileride olabilir ayrıca klasörün kendisi olması lazım clockworkmod klasöre sen neden klasöre oluşturdun kendin?

• Beğen

mem034

Üye
Aslında onları özellikle kapattım ben çook fazla ram tüketiyor sen syncyi açman lazım ayrıca es task manager programına girip Facebook devre dışı ise aktif et

- - - Eklendi - - -

Synci nerden açabilirim ayarlarını söyleyebilir misin ? FB'u aktif ettim.

wondermu

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Synci nerden açabilirim ayarlarını söyleyebilir misin ? FB'u aktif ettim.

Statüsbarda var

asilasil

Üye
klasör oluşturmadım yahu o nereden çıktı :) işlemlerde eksik yok :) karşılaşılan hata ilginç sadece :) neden md5 missmatch ?

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
klasör oluşturmadım yahu o nereden çıktı :) işlemlerde eksik yok :) karşılaşılan hata ilginç sadece :) neden md5 missmatch ?

Dosyanın boyutu ne kadar? Winrar hali ve çıkartılmış?

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
auto sync'ı diyorsan aktif hale getirdim ama hala bildirim alamıyorum :S

Hmm bekle çözeriz bunu

Eğer acele değilse bunu gündüz çözelim

Son olarak romtolbox u aç auto start manager bölümünü bak Facebook ile ilgili devre dışı olan tikleri geri aktif et

Üst Alt