GM Discovery [4.4.4][PORT][ART][UPDATE] Samsung Galaxy Note 4 ROM v2 by asrabi

Sponsorlu Bağlantılar

adamyav

adamyav

Üye
    Konu Sahibi
[4.4.4][PORT][ART][UPDATE] Samsung Galaxy Note 4 ROM v2 by asrabi
HDC'nin SM-N910F modeli için çıkardığı Official Kitkat romun portudur. Sürüm android 4.4.4 dokunmadım ne kadar doğrudur bilmiyorum . Samsung Note 1:1 keyfi yaşatır. Rom tabanı anspv3'tür. Gayet stabildir çok farklı bir samsung rom deneyimi yaşamayaHDC'nin SM-N910F modeli için çıkardığı Official Kitkat romun portudur. Sürüm android 4.4.4 dokunmadım ne kadar doğrudur bilmiyorum . Samsung Note 1:1 keyfi yaşatır. Rom tabanı anspv3'tür. Gayet stabildir çok farklı bir samsung rom deneyimi yaşamaya hazır mısınız? hazır mısınız?

Note 4 v2 Update güncelleme içeriği;

-Rom Deodexe çevrildi
-Art Desteği eklendi (Denemesi size kalmış )
-Ses yüksekliği ve Kalitesi cm11 portudur.(Farkı hissediceksiniz ses yüksekliginden hafif ciuv gibi sesler cıkabilir cm11deki gibi )
-Rom stabilitesi arttırılıp sorunlar en aza indirilmeye çalışıldı. (Launcher fc, wifi paylasim sorunu vb.)
-Swipe Status Bar eklendi. Ayarlamayı ss ile alt tarafta verdiğim şekilde uygulayın (Böylece Tam ekran uygulamalarda bildirim cubugu acık kalma sorununun önüne geçildi.)
-Acilis animasyonu samsung logosu yapildi
-Cift sim calismasi devam etmekte testler olumlu sonuc verir ise bu base bu rom üzerinden update gelicektir
-Ve daha fazlasini yükleyip görün

Hataları ;

-Rom acıldıgında bir kaç kez google play hizmetleri fc verir reset atın kısa bir süre içinde düzelir birdaha hiç vermez
-Youtube uygulamasından video izlenmiyor sadece sanırım yeni sürümü ile alakalı bir durum
-Art stabil bir şekilde calısıyor genel performansta ama bazı samsung uygulamaları ile uyumsuz benim gördügüm art modunda music playerde ses arttırma/kısma işlemi çalışmıyor dalvikte bir sorun yok.

Kurulum ;

• Wipe Data
  • Wipe Cache
  • Format System
  • Advanced/Dalvik Cache Wiped

V2 İndirme Linki ;

TEŞEKÜRLER ASRABİ...

Son düzenleme:

adamyav

adamyav

Üye
    Konu Sahibi
GÜNCELL..

adamyav

adamyav

Üye
    Konu Sahibi
BİR İNSAN BILE YORUM ATMAMIŞ.

hamlet_2

Üye
Dün kurdum..ROM çok güzel.ama pili biraz fazla tüketior gibi geldi bana... deneyenler de yazsın bakalım aynı sorun var mı... bınun dışında herşey çok güzel çalşıyor görünüyor...

adamyav

adamyav

Üye
    Konu Sahibi
Dün kurdum..ROM çok güzel.ama pili biraz fazla tüketior gibi geldi bana... deneyenler de yazsın bakalım aynı sorun var mı... bınun dışında herşey çok güzel çalşıyor görünüyor...
DOSTUM BENDE KURDUM KULLANIYORDUM AMA BEN SAMSUNG TELEFONDAN NEFRET EDERIM SORUNSUZ CALISTI BENDE ONDAN SONRA BURAYA ATTIM YOKSA ATMICAKTIM AMA GUZEL BIR ROMDUR SEVMIS OLSM BUNDAN DONMEZDIM BIR DAHA

manisa12@hotma

manisa12@hotma

Üye
arkadaşlar öncelikle romnu kim yaptıysa gözlerine ve ellerine sağlık fakat sanki biraz geliştirilmesi gerekiyor mesela çevirici ye avea tl sorma numarası olan 9333 aradıgımda direk çevirici durduruldu hatası alıyorum diğer taraftan cevapsız çağrılara girmek istediğimde yine aynı şekilde durduruldu hatası alıyorum ikinci hattı tanımıyor yani ikinci hattan arama yapsam tekrar birinci hat ile arama yapıyor yine ikinci hat ile internete falan girmiyor viper ses efek progromı roma gömülü gelirse daha bir başka güzel olacağını düşünüyorum yapan arkadaşalara ricam bunları düzeltebilirse çok iyi olur . zaten ne zamanadan beri beklediğim bir roomdu tekrar kullanmak isterim

adamyav

adamyav

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar öncelikle romnu kim yaptıysa gözlerine ve ellerine sağlık fakat sanki biraz geliştirilmesi gerekiyor mesela çevirici ye avea tl sorma numarası olan 9333 aradıgımda direk çevirici durduruldu hatası alıyorum diğer taraftan cevapsız çağrılara girmek istediğimde yine aynı şekilde durduruldu hatası alıyorum ikinci hattı tanımıyor yani ikinci hattan arama yapsam tekrar birinci hat ile arama yapıyor yine ikinci hat ile internete falan girmiyor viper ses efek progromı roma gömülü gelirse daha bir başka güzel olacağını düşünüyorum yapan arkadaşalara ricam bunları düzeltebilirse çok iyi olur . zaten ne zamanadan beri beklediğim bir roomdu tekrar kullanmak isterim

DENEDIM BASARAMADIM

manisa12@hotma

manisa12@hotma

Üye
ya iyi söylüyorsun ama orijinal rom bir işe yaramıyor hem pil tüketimi hem oyun açmada en iyi costum rom bence

adamyav

adamyav

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal roma donuceksin boyle roomlar genelde sorun verir her zaman orjinal rom kullanıcaksın...
ama orjınal romdada ısımıze yaramayan yerlerı var ondan custom romlara gecıyoruz mesela ben gorsel efektını sevmıyorm orjınal romun

ozkan1987

Üye
ama orjınal romdada ısımıze yaramayan yerlerı var ondan custom romlara gecıyoruz mesela ben gorsel efektını sevmıyorm orjınal romun
O zaman kurunca sorunlarınada katlanıcaksınız.. :(

Üst Alt