X-Faster v2(hafif-oyun romu-cm10-wonderoidteam)

Sponsorlu Bağlantılar

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: -Emre

-Emre

-Emre

Üye
Lmk low memory kill anlamina gelir cihazda kullanilabilir ram azalirsa onem sirasina gore uygulamalari kapatarak bellek olusturur.

• Beğen
Tepkiler: hasaneness

uahg

Üye
Emeğinize sağlık fakat oynadıgım Order & Chaos Online ı açmıyor. oyun romu daha performanslı olur diye yukledim ama g wonder cok iyiydi gwonder 2 yi yukledim ondada kasmalar oldu seninki hiç açmadı. Eleştirmek gibi bir niyetim kesinlikle yok ama g wonder 1 den buraya bir performans düşüklüğümü var. Ben sadece dediğim oyunu baz alarak konusuyorum. Tekrar emeğinize ellerinize sağlık sizler bunun onculugunu yapmasaydınız bu durumda olunmazdı.

Wolf389

Wolf389

Üye
Emeğinize sağlık fakat oynadıgım Order & Chaos Online ı açmıyor. oyun romu daha performanslı olur diye yukledim ama g wonder cok iyiydi gwonder 2 yi yukledim ondada kasmalar oldu seninki hiç açmadı. Eleştirmek gibi bir niyetim kesinlikle yok ama g wonder 1 den buraya bir performans düşüklüğümü var. Ben sadece dediğim oyunu baz alarak konusuyorum. Tekrar emeğinize ellerinize sağlık sizler bunun onculugunu yapmasaydınız bu durumda olunmazdı.
atomic wonderı dene istersen bide

metinmikail

metinmikail

Üye
kardeşim stock cm10 yeşil kamera sorunu vardı bundada devam ediyomu

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Yok

Wolf389

Wolf389

Üye
bazı oyunlarda kasıyor oyun romu olduğu söylenemez
G-wonder kasmasına rağmen asphalt 8 açıyo ama bunda hiç açmıyor

Üst Alt