Samsung Galaxy Wonder Cm10 Edit By Wondermu Çok Hizli +batarya +performans+düzenlenmiş V3 04.08.2013

Sponsorlu Bağlantılar

fruko19

Üye
Bu romu denemek istiyorum fakat çok yavaş indiriyor. 4-5 saat sürüyor indirme süresi. O yüzden şimdilik deneyemeyeceğim. Ama emeğine sağlık :)

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
Bu romu denemek istiyorum fakat çok yavaş indiriyor. 4-5 saat sürüyor indirme süresi. O yüzden şimdilik deneyemeyeceğim. Ama emeğine sağlık :)

Canın sağolsun başka zaman denersin

• Beğen
Tepkiler: fruko19
rtaymus07

rtaymus07

Üye
Yeni indi şimdi kuruyorum

spazmol

spazmol

Üye
üye oldum aktivasyon kodu vermedi :D
linki hotfile a yükleme ihtimalin var mı ? veya rom dosyalarını paylaştıkları yere fazla bilgimde yok ama sadece aklıma gelenleri söylüyorum :D

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
üye oldum aktivasyon kodu vermedi :D
linki hotfile a yükleme ihtimalin var mı ? veya rom dosyalarını paylaştıkları yere fazla bilgimde yok ama sadece aklıma gelenleri söylüyorum :D

Daha hızlı server çok ama. Boyut sorun oluyor o yüzden buraya yükledim

spazmol

spazmol

Üye
neyse bekleyeceğim artık :D

spazmol

spazmol

Üye
yok aga aktivasyon kodu gelmedi üyelik giremedim üstüne pc çöktü indiremedim :D Format atıyorum şimdi ama merak ediyorum romunu :D

nicked

nicked

Üye
romu kurdum super otesi birsey cooook hosuma gitti sarj durumu filan super seste ayni sekildeee sonunda aradigimi buldum diyebilirim coook tesekkurler....

spazmol

spazmol

Üye
yandex geldi aklıma Orayada uplayabilirsin Mesela

ilcarnefice

Üye
Şu alttaki işaretleri nasıl kadırcaz ?

fruko19

Üye
Açıklamada yazmışsın wondermu ama bişey sormak istiyorum. İlla cwm 6.0 olmak zorunda mı bunu yüklemek için? Bende 5.5.0.4 yüklü. 5.5.0.4'le yüklesem bir sorun olur mu?

wondermu

Üye
    Konu Sahibi

Softkey enablere tıkla programların içinde disable ye tıkla yeniden başlat tamamdır

- - - Eklendi - - -

Açıklamada yazmışsın wondermu ama bişey sormak istiyorum. İlla cwm 6.0 olmak zorunda mı bunu yüklemek için? Bende 5.5.0.4 yüklü. 5.5.0.4'le yüklesem bir sorun olur mu?

Cwm son sürüm kur o sürümde bir çok uygulama kurulurken hata verir onu nasıl kurduysan aynı yöntemle kurabilirsin odinle 5 dkni almaz

fruko19

Üye
O zaman 6.0'ı hemen kuruyorum şu anki cwm'nin üstüne.

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
Benim verdiğim linkteki 6.0.3.2 olanı kur

- - - Eklendi - - -

Düzeldimi bide nasıl buldun romu yorum yaparsanız ona göre geliştirmeye devam edeceğim artısını eksiklerini bilelim

ilcarnefice

Üye
peki sdswap işlemini nasıl yapcaz?

Üst Alt