Samsung Galaxy Wonder Cm10 Edit By Wondermu Çok Hizli +batarya +performans+düzenlenmiş V3 04.08.2013

Sponsorlu Bağlantılar

mem034

Üye
Tamam gündüz halledersin, beklemedeyim. Sağolasın tekrardan.

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
Tamam gündüz halledersin, beklemedeyim. Sağolasın tekrardan.

Önemli değil
Son olarak romtolbox u aç auto start manager bölümünü bak Facebook ile ilgili devre dışı olan tikleri geri aktif et

mem034

Üye
Romtolbox ta facebook'un 2 tane tiki devre dışıydı, aktif ettim ancak altındaki bilgide devre dışı yazıyor hala. telefona reset attım yine tikler silindi. programı kapatıp açıyorum yine tikler siliniyor ?
default state : devre dışı yazıyor hala.

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
Romtolbox ta facebook'un 2 tane tiki devre dışıydı, aktif ettim ancak altındaki bilgide devre dışı yazıyor hala. telefona reset attım yine tikler silindi. programı kapatıp açıyorum yine tikler siliniyor ?

Facebook sorunu uzun süredir bende de oluyor tek bu romda değil kaç tane romda denediysem hep böyle oluyordu önceki kullandığın romda varmıydı bu

mem034

Üye
Cm 9 final kullanıyordum böyle bir sorun yoktu. Bu sorun çok sıkıntı benim için.

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
Tamam inşallah yarın buluruz bir çaresini iyi geceler

rtaymus07

rtaymus07

Üye
5. deneyişimde başardım restore yapcağıma backup yapıyomuşum

Birde nova launcheri sildim telefon kapandı :sly: Romu yeniden kurmak zorunda kaldım

İstersen ilk sayfadaki yuklenişi duzenle orda backup yazıyor.Yeni yuklicekler şaşırmasın ve rom gayet güzel çalışıyor gorsellik super en onemliside eskisi kadar isinmıyor vee seside on numara

wondermu ya çok teşekkürler :D:D:D

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
5. deneyişimde başardım restore yapcağıma backup yapıyomuşum

Birde nova launcheri sildim telefon kapandı :sly: Romu yeniden kurmak zorunda kaldım

İstersen ilk sayfadaki yuklenişi duzenle orda backup yazıyor.Yeni yuklicekler şaşırmasın ve rom gayet güzel çalışıyor gorsellik super en onemliside eskisi kadar isinmıyor vee seside on numara

wondermu ya çok teşekkürler :D:D:D
önemli değil nova paralısı kurulu çok iyi launchrr kaldirmasn daha iyi

- - - Eklendi - - -

Novadan başka launcher kurulu olmadğı içindir kapanmasi

ali5106

Üye
ben türkiyeye yeni geldim telefonu IMEI dediştirdim ama telefon eski orjinal haline döndü tekrar rom atsam IMEI değişir mi yoksa değiştirdiğim IMEI kalır mı? şimdiden teşekkürler...:tşk:

Dejavuex

Dejavuex

Üye
bu resimdeki alt siyah tabaka varmı normalde de ? :D

Bu romu ilk denediğimde banada garip geldi ama şimdi o tuşlarıda kullanıyorum gerçekten işe yarıyo diğer tuşları kullanmanıza gerek kalmıyo ve tuşlar eski miyo orta home tuşu bi süreden sonra içine gidiyo bunu baya bir engelleyebiliriz ve alışırsanız daha iyi bir kullanım sunuyo ;)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
indiriyorum az kaldı deneyeceğim şimdi

rtaymus07

rtaymus07

Üye
önemli değil nova paralısı kurulu çok iyi launchrr kaldirmasn daha iyi

- - - Eklendi - - -

Novadan başka launcher kurulu olmadğı içindir kapanmasi

Sistemin kendi launcherını nasıl geri yukleyebilirim

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
gerçekten güzel rom olmuş emeğinize sağlık şarjıda iyi gider umarım uzun süre kullanırım ayrıca facebookta bir sorun yok bildirimler geliyor :oke:

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Sistemin kendi launcherını nasıl geri yukleyebilirim

emin ol nova dan nefret ederim hiç sevmezdim ama bu romda düzenlemiş romda çok işe yarıyo menü geçişleri sayfa geçişleri vs vs vs.
klasör de oluşturabilirsin yani herşeyi yapabiliyosun ve hızlı kesinlikle alışmaya çalış ilk kullanım olduğu için garip geldi fakat 1 hafta içinde emin ol alışırsın .

- - - Eklendi - - -

Romu kullanıcak ve kullnmakta olan arkadaşlara söylüyorum.
Düzenlenmiş bu cm10 romu şuan galaxy w için en iyisidir bu bütün samimiyetimle söylüyorum.
Oyun konusunda kesin birşey söylemicem fakat şu oyunları dün gece 2-3 saat oynadım böyle 1-2 saniyelik tek tük donmalar oldu(Basketball,Fruit Ninja,Hill Climb Racing,Jetpack Joyride , Temple Run 2)
Sarj konusuna gelirsek telefon bekleme durumunda işlemci kendini en düşük ayara çekiyo ve sarj 12 saate %1 gidiyo bu çok önemli ve iyi birşey.
normal kullanımda orta derece yüksek kullanımda işlemci kendini en yüksek seviyeye çekiyo ve buda performans konusunda baya iş görüyo.

rtaymus07

rtaymus07

Üye
emin ol nova dan nefret ederim hiç sevmezdim ama bu romda düzenlemiş romda çok işe yarıyo menü geçişleri sayfa geçişleri vs vs vs.
klasör de oluşturabilirsin yani herşeyi yapabiliyosun ve hızlı kesinlikle alışmaya çalış ilk kullanım olduğu için garip geldi fakat 1 hafta içinde emin ol alışırsın .

- - - Eklendi - - -

Romu kullanıcak ve kullnmakta olan arkadaşlara söylüyorum.
Düzenlenmiş bu cm10 romu şuan galaxy w için en iyisidir bu bütün samimiyetimle söylüyorum.
Oyun konusunda kesin birşey söylemicem fakat şu oyunları dün gece 2-3 saat oynadım böyle 1-2 saniyelik tek tük donmalar oldu(Basketball,Fruit Ninja,Hill Climb Racing,Jetpack Joyride , Temple Run 2)
Sarj konusuna gelirsek telefon bekleme durumunda işlemci kendini en düşük ayara çekiyo ve sarj 12 saate %1 gidiyo bu çok önemli ve iyi birşey.
normal kullanımda orta derece yüksek kullanımda işlemci kendini en yüksek seviyeye çekiyo ve buda performans konusunda baya iş görüyo.

Ben sistemin kendi launcherini yedekte durmasi telefondan launcherları kaldirdiğımda telefon kapanmasin diye istedim :D

Nova launcherida kullandim fakat gorsellik olarak yetmedi.Şu an next launcheri kullaniyorum gorselliği super ve en az nova kadar hızlı ve rahat...:p:D:thumbup:

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten güzel rom olmuş emeğinize sağlık şarjıda iyi gider umarım uzun süre kullanırım ayrıca facebookta bir sorun yok bildirimler geliyor :oke:

Teşekkürler iyi kullanmalar

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Yüklemek istiyorum ama oyun hakkında sıkıntılı yazmış arkadaşlar

Üst Alt