Samsung Galaxy Wonder Cm10 Edit By Wondermu Çok Hizli +batarya +performans+düzenlenmiş V3 04.08.2013

Sponsorlu Bağlantılar

fruko19

Üye
Oyun açıldığında tam ipe geldiği sırada oyun takılıyor, adam aşağı düşüyor. Skor ekranı geldiğinde donuyor.

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
Oyun açıldığında tam ipe geldiği sırada oyun takılıyor, adam aşağı düşüyor. Skor ekranı geldiğinde donuyor.

Oyuna girmeden önce task mamager ile sonlandirma yap sonra estaskmanager ilede aynı şekilde geliştirici seçeneklerine girip arka planda işlem yoku seç bide böyle dene

Dejavuex

Dejavuex

Üye

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
Performans bölümünden ksm yi seç ondan sonra Yeniden başlat donma olmuyor

nicked

nicked

Üye
kardesm power widget da 2G/3G secimi yok diger surumde eklersen coook iyi olacak.

spazmol

spazmol

Üye
bu resimdeki alt siyah tabaka varmı normalde de ? :D

muslumcu46

muslumcu46

Üye
romu indiren birisi başka bir siteye upload edebilirmi bir zahmet arkadaşlar inmiyor bu siteden kriz geçirdim resmen :@ :off:
bide gangaster vegas v.b oyunlardaki performansı nasıl ? hocam inceledim biraz iyi gibi duruyor ellerinize sağlık çalışmalarınızın devamını dilerim yükledikten sonra rom hakkındaki düşüncelerimi yazacağım.

ilcarnefice

Üye
Güzel rom teşekkür ederim..

Berk E.

Üye
Romu test etcektim ama bu bağlantı için tüm indirme yuvası doludur gibi bi cümle ile hata verdi üyelikte aldım indirmiyor

Berk E.

Üye
Telefonu kullanırken ayarlara girdim birden dondu reset attı açtım 3 dakika sonra QuickPic uygulamasını kaldırırken yine dondu bu seferde reset atmam lazım

Edit : Duvar kağıdı düzenledim yine dondu ama güzel rom şu sorun hariç :)

ALpH4CK

ALpH4CK

Üye
Kardeş bu romu yüklerken sd cartta dosyayı görmedi

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bu romu yüklerken sd cartta dosyayı görmedi

Winrardan çıkarttınmı

- - - Eklendi - - -

Telefonu kullanırken ayarlara girdim birden dondu reset attı açtım 3 dakika sonra QuickPic uygulamasını kaldırırken yine dondu bu seferde reset atmam lazım

Edit : Duvar kağıdı düzenledim yine dondu ama güzel rom şu sorun hariç :)

Wipe işlemlerini doğru yaptinmi

Berk E.

Üye
Yaptım :)

Berk E.

Üye
Şimdi antutu testi yapıyodum %34 te dondu kaldı tuş kilidi tuşuna 1 kere 1 saniye basıyorum 2-3 saniye sonra reset atıyo telefon kendine

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
O zaman bir yerde bi hata vardır kurulumda wipe data and factory reset wipe cache wipe dalvik cache format cache format system format data format sdcard tekrar geri yükle son olarak tekrar wipe cache wipe dalvik cache fix permissions berk kardeş

asilasil

Üye
md5 missmatch hatası alıyorum ?

Üst Alt