[ics 4.0.4] One Of A Kind Rom V29 Final 2 - 4 Seçenek! En Iyi Rom! (batarya + Performans)

Sponsorlu Bağlantılar

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Arkadaşlar benim için bataryasının süresi önemli bu yüzden battery olanını kurdum. iki bataryam vardı birini çok az kullanmıştım onu kullanmaya başladım. Ama yinede bataryasının süresinden memnun değilim. çok çabuk bitiyor. kalibrasyon yaptım. Ram sıkıştırmayı filan devre dışı yaptım. Pil kısmından baktığımda en fazla şarjı ekran yiyor telefon beklemede olduğu halde. Bi çözüm tavsiye edebilir misiniz?
aynen.bende cok ugraştım .stock rom kadar olmuyorlar

hergeleyim

hergeleyim

Üye
aynen cm baydı coğu konuda stock romdan altta kalıyor bana sadece androidinin yüksek olması yetiyordu diğerleri pek iyi değil maalesef

sakuraozgun

Üye
Hocam rom gayet başarılı bence fakat bir sorunum var. Mesaj bildirimelrinde 3 tane zil sesi çıkıyor. Telefon zil sesinde de belli başlı işe yaramaz zil sesleri mevcut. Bunları nasıl düzelticez.. Hadi telefon zil sesini hallettim de mesaj zil sesini yapamıyorum. Nasıl olacak bu iş?

Wandeta

Wandeta

Üye
OneOfAKind Version 29.3 rom yüklü Wahatsap araması yapamıyorum gerı mesaj ekranına atıyor sebebini bilen varmı

Üst Alt