Galaxy S3 i9300 [ROM][TW][4.4.4][UX][08.09.16][v8] HYPER-ROM |

Sponsorlu Bağlantılar

arslanbey66

Üye
Merhaba be v5 kudum fakat sol üst köşede 200 MHz pegasusq bir şey var onu nasıl kapatabilirim.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
real time cup

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: musleysa
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
  • Beğen
Tepkiler: arslanbey66 ve musleysa

arslanbey66

Üye
Tamam oldu teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
linconman

linconman

Üye
Uygulama geçişleri çok yavaşladı v5 le beraber ayrıca flashlı video ve fotoğraf çekimi yaparken ekranda çizliler çıkıyor eski filmlerdeki gibi onu nasıl düzeltirim ?

pusat_58_1995

Üye

Ana Özellikler
Tüm uygulamalar dayalı Not 4 4.4.4
S6, S7, NOTE5 TEMALI UYGULAMALAR
# Çerçeve & twframework (sistem)
# Launcher
# Müzik
# Kamera
# SystemUI
# Dialer & İletişim
# Mesajlar
# Ayarlar
# İndirme Yöneticisi
# Tarayıcı
# Tuş kilidi (Lockscreen)
# Saat
# S Planner (Takvim)
# My Files
# Son uygulamalar
# Plat Logo
# AccuWeather
# InCallUi
# Memo
# SamsungIME (Klavye)
# Hesaplama
# VideoPlayer
# Ses Kaydedici
# Wallpaper seçici

Yeni Özellikler
---------------

# Google Emojiler
# Sistem Dili Paketi
# Sistem Yazı Paketi
# Kenar Ekran
# VIPER4ANDROID
# AC Mods

ROM Yükleme işlemi
1) fu ll Wipe Tavsiye Edilir !
2) PhilzTouch Ekranından Kurulum Dosyasını Seçin

İNDİR
Rom V5 MEDIAFİRE
Rom V4.1 MEDIAFİRE (V4'ün Üzerine Flashlayın)
Rom V4 MEGA

Rom V4 MEDIAFİRE

DİĞERLERİ
Rom V3 MEGA
Rom V3 MEDIAFİRE

Kamera Fix
Wi-Fi Fix
Görüntülü Konuşmak için

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

DEĞİŞİKLİKLER

BAZI ÖNERİLER

1.Daha iyi bir seyir sistemine sahip , yazı tipi olarak " Samsung Sans " kullanın
2. Optimize ram
ram kullanımını optimize etmek Greenify & Auto- Başlat kullanın .
3. Lookscreen
Büyük widget bakmak ekran saati bırakın
5. Snapchat sorunu oturum açmak için
Tamamen xposed çerçeve rom o tam olarak kaldırdıktan sonra zaten & yüklü bir kısmı ile birlikte geliyor neden yüklemeniz gerekir size Snapchat düzeltmek için. Yani hiçbir sorun ile giriş yapacak . Bunu kullanmak eğer günlüğüne sonra tekrar xposed çerçeve yükleyebilirsiniz içinde .
6. Animasyonlar

Daha iyi bir deneyim için animasyonlar 1x ölçek veya 1.5x bırakın

VİDEO
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Xda Rom Konusu:
MERHABALAR ben yeni üye oldum bir kaç sitedede bu hyperı çok önerdiler s3 4.3 kullanıyorum hiç root yada room atmadım anlamıyorum pek Lütfen bana nasıl yükleneceğini güzel birşekil de gösterirmisiniz resimli yada 1. aşama 2. aşama gibi maddelere ayırımısınız birde bunun sürümde sıkıntısı olan birşeyler varmı yani sorunsuzmu...

Not = ilk defa yapıcam yardımlarınızı bekliyorum allah razı olsun

GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
v6 Güncell

ekshimtrak

Üye
v6 kullanılamıyor yahu. cihaz bi takılıyor sürekli ekran yenileyip duruyor başka bi şey yaptığı yok. işlem esnasında falan takılıyor kullanılamaz hale geliyor.

eren_ertan

Üye
Dostlar hyper v6 nin music playerini atabilir misiniz ? Netde aradim ama bulamadim.Romda suan bi sıkıntı gayet stabil calisiyor.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Dostlar hyper v6 nin music playerini atabilir misiniz ? Netde aradim ama bulamadim.Romda suan bi sıkıntı gayet stabil calisiyor.
aroma ile romu yüklerken dikkatli oku seçeneklerde vardır tık koy

eren_ertan

Üye
Onu fark ettimde rom islemini tekrar yapmamak icin sormustum.Rom un sitesinde de bulamadim, mecbur tekrar rom aticam.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
bende yeni indirdim ve yükledim v6 yı yoksa müzik apk yi upload ederdim

• Beğen
Tepkiler: musleysa

arslanbey66

Üye
V6 rom hakkında için görüş belirtirmisiniz.

GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
V6 Daha Hafif Geldi Bana Ama ara sira Takiliyor Onun disinda hata Almadim
Son kullanılanlar ve ram penceresini-- Ayarlar--hyper-tools--buttons penceresine girin--double click home key seçeneğini açıp ilk sıradakinden erase memory yapın-- ve en son long press home keye girip ilk seçeneği tikleyin

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lütfen gereksiz ve konu ile alakasız mesajlarla konuyu kirletmeyelim. :polis:

marnovo

Üye
arkadaşlar merhaba mesajlardaki smsin bir tanesi açtığımda başlığı koyu renkli kalın puntoyla gösteriyor bunu kaldırabilirmiyiz.Ayrıca uygulamalar bölümündeki programları kaldırabilir miyiz tamamen değil ama.Mesala arama kaydı,kişiler(bu arada icon boş),hyper tools gibi.Teşekkürler.

kaybeden

Üye
Arkadaşlar rica etsem v5 görüntülü konuşma fix elinde olan varsa upload yapabilir mi ? Romu bir haftaya yakındır kullanıyorum her şeyiyle on numara yalnız goruntulu konuşmada karşı tarafın sesi hiç gelmiyor.

KAAN METE

KAAN METE

Üye
Kamerada sorun yasiyorum... resim cekerken pat telefon kapaniyor... forumdaki fix dosyasinida flasladim... cozum nedir

ensonkral06

ensonkral06

Üye
Merhabalar.
V6 yükledim. Romu 3 gündür kullanıyorum ilk yüklediğimde baya hoş gözüküyordu. Hem stabil hem görsellik olarak baya tatmin ediciydi. Şarj konusunda da baya şaşırdım o kadar uğraşmama rağmen çok az inmişti. Sadece gördüğüm hata rehberin ikonu yoktu oda sorun değildi benim için. Kilit ekranı hoş değildi sadece tarih filan ekliyordum ama gözükmüyordu. Sonra internette gezerken birden servis gitti telefon dondu ne olduğunu anlamadım bekledim belki geri gelir diye gelmedi. Kapatıp açtım hala yoktu. Bataryayı çıkartıp bekledim biraz geri açtım öyle geldi. Ama şarjım %70 lerdeydi açılınca baktım %15 diyor. Ve bu olay 3 gün içinde 1 kere olmadı sürekli oldu. Hat gidiyor, telefon donuyor ve şarj aniden düşüyor. Bu benim için çok büyük sorun. Acil telefon etmem gerekti o gün baktım hat yok baya sinir bozucu bir durum ilk defa telefonumu sinirden fırlattım. Bu tarz hatalar sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama bunlar benim için romu kullanılamaz hale getiriyor.
Teşekkürler..

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Merhabalar.
V6 yükledim. Romu 3 gündür kullanıyorum ilk yüklediğimde baya hoş gözüküyordu. Hem stabil hem görsellik olarak baya tatmin ediciydi. Şarj konusunda da baya şaşırdım o kadar uğraşmama rağmen çok az inmişti. Sadece gördüğüm hata rehberin ikonu yoktu oda sorun değildi benim için. Kilit ekranı hoş değildi sadece tarih filan ekliyordum ama gözükmüyordu. Sonra internette gezerken birden servis gitti telefon dondu ne olduğunu anlamadım bekledim belki geri gelir diye gelmedi. Kapatıp açtım hala yoktu. Bataryayı çıkartıp bekledim biraz geri açtım öyle geldi. Ama şarjım %70 lerdeydi açılınca baktım %15 diyor. Ve bu olay 3 gün içinde 1 kere olmadı sürekli oldu. Hat gidiyor, telefon donuyor ve şarj aniden düşüyor. Bu benim için çok büyük sorun. Acil telefon etmem gerekti o gün baktım hat yok baya sinir bozucu bir durum ilk defa telefonumu sinirden fırlattım. Bu tarz hatalar sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama bunlar benim için romu kullanılamaz hale getiriyor.
Teşekkürler..
sorun sadece sende var v3 den beri bu romu kullanıyorum şimdi v5 ile v6 kullanıyorum değişiklik yapıyorum yedek aldım romları kısa zamanda yüklüyorum yedek olan romu kısaca bu romlarda hiçbir sorun yaşamadım sen romu sıfırdan bir daha yükle meğa wipe yap telefonu sıfırla romu yükledikden sonra eclipse rom dosyasınsan system app ve priw app içinden callui ve seç contack dosylarını çıkart sonra kurulu olan rom dosyasındaki aynı dosyaları sil bunları kopyala izinleri ver bak nasıl olacak