[rom][ics]w I8150_oneofakind Version_14_stabil /// Oneofakind Version_2.0_oyun) [30/03/2013]

Sponsorlu Bağlantılar

m2006007

Üye
sd card harici kart içini göstermiyor. nasıl bilgisayarda gösterir
şimdiden teşekkür...

Dejavuex

Dejavuex

Üye
stabil sürümü kuran arkadaşlardan yorum alabilir miyim ?
ben twitter+whatsapp+facebook messenger + müzik
oyun oynamam önerir misiniz ?

okan1100

okan1100

Üye
    Konu Sahibi
sd card harici kart içini göstermiyor. nasıl bilgisayarda gösterir
şimdiden teşekkür...

ayarlardan depolamaya gir, seçenekler tuşuna (sol tuş) bas, USB Bilgisayar Bağlantısına gir. Oradan Depolama birimini işaretle. Bilgisayara usb kablo ile bağlayınca, gelen bildirimden usb depolama birimini aç a bas.
umarım sorunu doğru anlamışımdır ve anlatabilmişimdir.

m2006007

Üye
okan bey tşk yaptım sayenizde...

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

spazmol

spazmol

Üye
bu romu kullanmadığım. İçin birsey diyemem am rc6yi kullanabilirsin

hakan572123

Üye
Arkadasim daha uzun batarya omru demissin ama pilin normal cm9dan farki yok ayni cm9danasil su gibi cekiyosa bundada ayni custom romlar zaten batarya acisindan berbat en onemli sey olan bataryadan - cekiyo

Kerim.

Kerim.

Üye
subway surfersı deneyen var mı

slvestre-99

Üye
arkadaslar flas ile fotograf cekerken flas patladiktan sonra cekim yarida kaliyor sadece bu romda olmuyor stock rom haric butun romlarda oluyor bu romu yukledikten sonra sorunlar olmaya basladi sonra alpha 7 ye gectim yine ayni bazen oyun oymarkende ekran dalgalaniyor ve sonra tel kendiliginden kapaniiyor
yardim ederseniz sevinirim bataryadan olabilir diye dusundum ben

okan1100

okan1100

Üye
    Konu Sahibi
v.13...

Neagf

Üye
Teşekkürler hocam.

okan1100

okan1100

Üye
    Konu Sahibi
Oyun versiyonu eklendi.

Oyun versiyonu tamamen oyun oynamak için düzenlenmiş ve bu nedenle bazı sistem uygulamaları da dahil birçok uygulama kaldırılmış. Orijinal klavye yalnızca İngilizce destekliyor, diğer diller yok. Yüklemek isteyenler sistemlerini yedek alıp denesinler. Ayrıca root yetkisinde sorun var, o yüzden marketten yüklenmesi gerekli, yükleyince düzeliyor.
Biraz fazla uygulama kaldırılmış, bence gapps dosyasını da yükleyin.

mk.ersoy

Üye
Build.prop u nasıl yapacağım acaba yardım edermisiniz

okan1100

okan1100

Üye
    Konu Sahibi
Build.prop u nasıl yapacağım acaba yardım edermisiniz

root explorer yada sisteme girebilen bir dosya yöneticisi ile, system içindeki build.prop dosyasını düzenlemeyi açın, en son satıra verdiğim kodları yapıştırıp kaydedip çıkın. Permission u da resimdeki gibi yapın.

mk.ersoy

Üye
çok sağol yapıştırmıştım zaten sadece permissons kaldı onlar açık ama bu xloud u felan seçiyorum çıkınca kapalı oluyolar neden acaba

alprnx

alprnx

Üye
hocam oyun romunun 2. versiyonu cıktı onuda yüklersen arkadaşlar yararlanır

okan1100

okan1100

Üye
    Konu Sahibi
oyun versiyon 2 yüklendi. önemli bir değişiklik yok, yalnızca superuser sorunu düzeltilmiş ve görev yöneticisi eklenmiş.

kabusununum

kabusununum

Üye
eski versiyonları hoşuma gitmemişti inş. bügün bu versiyonunu deneyeceğim.

hamza5806

Üye
ben 6590 puan aldım ama gine boş
arkadaş bu telefonun most wanted dead trigger gibi oyunlarda kasmaması için ne yaptımsa hiç biri bir işe yaramadı vazgeçtim artık uğraşmıcam bu lanet telefonla

Üst Alt