[Galaxy W i8150][ROM][ICS] One Of a Kind v28 (Final) Stabil, Oyun, Hybrid ve Batarya Versiyonları

Sponsorlu Bağlantılar

ismailnayir

Kapalı Hesap

Son düzenleme:

Lefkeli kartal

Üye
yukledim rom yuklemeden once subway bile kasiyodu simdi hd oyunlar oynayabiliyorum fakat dediginiz ayarlari yaptim herseyi ayarladim fakat oyuna giriyorum mesela asphalt 8 de oyundan menuye atiyo neden acaba ??

mesutgaga

mesutgaga

Üye
mobil internet çalışıyorm u

Son düzenleme:

eagle661903

Üye
merhaba ben bu romu kurdum çok tşkler ama pc nasıl bağlıycaz bir türlü yapamadım yardım edermisinizya romu yükledimde görüntülü konuşma yapamıyorum yardımcı olurmusunz

tarık_07

Üye
merhaba ben bu romu kurdum çok tşkler ama pc nasıl bağlıycaz bir türlü yapamadım yardım edermisinizya romu yükledimde görüntülü konuşma yapamıyorum yardımcı olurmusunz
Orjinal rom dışındaki romlarda, görüntülü konuşmayı normal telefon konuşması sırasında değilde, proğramlarla (skype gibi) yapabilirsin.

-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
sarj bundada cobuk bıtıyor ama romun perfonması superr çok hızlı v e kararlı
yukledim rom yuklemeden once subway bile kasiyodu simdi hd oyunlar oynayabiliyorum fakat dediginiz ayarlari yaptim herseyi ayarladim fakat oyuna giriyorum mesela asphalt 8 de oyundan menuye atiyo neden acaba ??
o ram yetmezliğinden oluyor dıye bılıyorum

hergeleyim

hergeleyim

Üye
kaydırma çubuğu cm9 orjinal olsa kurardım

eagle661903

Üye
gameloft ve bazi oyunlardan atma sikintisi var buna bi cagre varmi

drag10

drag10

Üye
rom çok güzel kardeşim ama performansa 1804 mhz mi gördüm ne sanki :D mhx mi arttı noldu yani 1804 mhz çalışıyo mu çıkıyormu o mhz ye ?

-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
ewyllh kardeş iyi rom

Üst Alt