[ics 4.0.4] One Of A Kind Rom V29 Final 2 - 4 Seçenek! En Iyi Rom! (batarya + Performans)

Sponsorlu Bağlantılar

mesutgaga

mesutgaga

Üye
oyun versiyonunda tek bir sorunla karşılaştım.ics li uygulamalaı bulamıyorum google playde.bbm yi arattım yok ve real racingte.ama çalıştırıyor.market sorununu nasıl çözerim.tekrar mı rom atmalıyım

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
İcs icin bbm gelmedi ya da geldiyse bizim telefonlari gb dusundugu icin vermiyor. Apk kurabilirsin birde oyun versiyonu cm9 final olmadigi icin hatalari var.

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga

Neagf

Üye
4.0.4 için bbm var, 2 gün önce kullanmıştim. Ne hikmetse aynı şekilde markette MessageMe'yi de bulmuyordu ve APK şeklinde kurarken "Uygulama yüklenmedi X" yaziyordu. Hiçbir çözüm bulamadim... şimdi touchwi3 romunu kullaniyorum. Ustunde bir iki değişiklik yaptım harika oldu. :)

mesutgaga

mesutgaga

Üye
İcs icin bbm gelmedi ya da geldiyse bizim telefonlari gb dusundugu icin vermiyor. Apk kurabilirsin birde oyun versiyonu cm9 final olmadigi icin hatalari var.
hayır ics icin bbm var.başka bir cm9 romunda google playden indirmiştim.

burak_909

burak_909

Üye
4.0.4 için bbm var, 2 gün önce kullanmıştim. Ne hikmetse aynı şekilde markette MessageMe'yi de bulmuyordu ve APK şeklinde kurarken "Uygulama yüklenmedi X" yaziyordu. Hiçbir çözüm bulamadim... şimdi touchwi3 romunu kullaniyorum. Ustunde bir iki değişiklik yaptım harika oldu. :)

Ne tür bi değişiklik kardeşim?

Neagf

Üye
Ne tür bi değişiklik kardeşim?
-Kerneli değiştirdim
-Saat uygulamasini degistirdim
-Mesajlaşma uygulamasini degistirdim
-Systemui.apk yi ve framework-res.apk'yi degistirdim
-Görev yoneticisini degistirdim/guncelledim
-Hesap makinesini degistirdim
-Orjinal galeri uygulamasini ekledim
-S4 temasini ekledim
-Fontu çikolatali kurabiye fontu ile değiştirdim. Bir nevi touchwi3 v9 oldu :)

mesutgaga

mesutgaga

Üye
-Kerneli değiştirdim
-S4 temasini ekledim
ok

mesutgaga

mesutgaga

Üye
-Kerneli değiştirdim
-S4 temasini ekledim
ok

Lefkeli kartal

Üye
One Of A kind oyun romu final indirmiştim fakat programlardan kendi kendine atıyorudu mesela apollo uygulaması durdu hatası veriyordu Asphalt 8 yüklediğimde oyun takılmadan oynanıyor fakat oyuna girince kendisi menüye atıyor neden acaba ? Birde Galaxy W ile en iyi Oyun Performansı olan rom hangisidir asphalt 8i takmadan oynayabilcek bi rom mesela oneofakind de minion rushtan bile atmıştı

ahmedot

Üye
arkadaşlar ben bu romu yükledim ama ekran kilitleme sesi çıkmıyor hakeza system ui sesleri olarak genellersem hiçbiri çalışmıyor.
system/media/audio/ui kalsörüne kendim sesleri yükledim ama yinede çıt yok sebebi nedir yada çözümü nedir bilen varmı?

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
Ben gaming versyonunu yuklemistim fakat beni pek tatmin etmedi.sarji cok az dayaniyordu.yarim saat most wanted oynayin a sarj yariya iniyordu.bu yuzden stabil roma gecmek istiyoru.gunde yarim saat oyun oynarim 1 saat felanda internette dolasirim.yani sormak istedigim su bana hangi romu oneriyorsunuz ve stabil ronun sarji iyi gidiyormu?

nike497

Üye
V31i yukledim epic launcherda animasyonlu gecisleri nasıl kapatabilirim?

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Ben gaming versyonunu yuklemistim fakat beni pek tatmin etmedi.sarji cok az dayaniyordu.yarim saat most wanted oynayin a sarj yariya iniyordu.bu yuzden stabil roma gecmek istiyoru.gunde yarim saat oyun oynarim 1 saat felanda internette dolasirim.yani sormak istedigim su bana hangi romu oneriyorsunuz ve stabil ronun sarji iyi gidiyormu?
oyun romu performans icin.

Efendi52

Efendi52

Üye
cwm 6.0.4.5 ten yüklenmiyor hata veriyor
neden yüklenmez ki

en-sel

en-sel

Üye
cwm 6.0.4.5 ten yüklenmiyor hata veriyor
neden yüklenmez ki
Aynı hata bendede oldu bende 6.0.4.5 i kurdum ama oneofakind v25.1 romu kurarken hata verdi bende ilk sürüme geri döndüm anlamış değilim ama :mad:

Efendi52

Efendi52

Üye
Aynı hata bendede oldu bende 6.0.4.5 i kurdum ama oneofakind v25.1 romu kurarken hata verdi bende ilk sürüme geri döndüm anlamış değilim ama :mad:
ben araştırdım buldum çözdüm sorunu. status 7 adında bir hata vardı. muhtemelen sizde de aynı hata çıkıyordur.
Sorunun çözümü.
zip.2li rom dosyasını açıyoruz META-INF\com\google\android klasörü içine giriyoruz. oradaki updater-script dosyasını masaüstüne yada bir klasöre çıkartıp notepa++ vb. bir programla açıp içinden
assert(getprop("ro.product.device") == "ancora" || getprop("ro.build.product") == "ancora" ||
getprop("ro.product.device") == "GT-I8150" || getprop("ro.build.product") == "GT-I8150");

bu satırı silip dosyayı tekrar zip içine atıyoruz. bu işlemden sora rom sorunsuz yükleniyor

murat_3230

murat_3230

Üye
arkadaşlar angy birds goyu kasıyor nasıl bir ayar yapmam lazım...

hergeleyim

hergeleyim

Üye
kardeşim kameraya bağlanamıyor hatası alıyorum?kardeşim ben bunun status barını değiştirmek istiyorum yani yukarıdan inen çubuk var ya onu cm9 un orjinaliyle aynı yapmak istiyorum yardımcı olur musun lütfen

burakayser

Üye
Arkadaşlar benim için bataryasının süresi önemli bu yüzden battery olanını kurdum. iki bataryam vardı birini çok az kullanmıştım onu kullanmaya başladım. Ama yinede bataryasının süresinden memnun değilim. çok çabuk bitiyor. kalibrasyon yaptım. Ram sıkıştırmayı filan devre dışı yaptım. Pil kısmından baktığımda en fazla şarjı ekran yiyor telefon beklemede olduğu halde. Bi çözüm tavsiye edebilir misiniz?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Cm9dan sıkıldım diye yüklemek istemiyorum

Üst Alt