[ics 4.0.4] One Of A Kind Rom V29 Final 2 - 4 Seçenek! En Iyi Rom! (batarya + Performans)

Sponsorlu Bağlantılar

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Hemen atcam

caca41

caca41

Üye
Kamerada ben herhangi bir sorun yaşamıyorum. Ne tarz bir sorun yaşıyorsunuz söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Şöyle gösteriyim hocam bu cektıgım foto --->

ali.clay

ali.clay

Üye
beyler gaming rom v29.2 yi kurdum. hersey guzel iyi hosta sensor ayarsız hafif saga yatık oluyo oyunlarda. cyanogenmodda kalibrasyon ayarı yokmus yeni farkettim :) nasıl duzeltebilirim acaba

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle gösteriyim hocam bu cektıgım foto --->

İlginç bir hata çözülebileceğe benzemiyor bence romu tekrar kurun.

beyler gaming rom v29.2 yi kurdum. hersey guzel iyi hosta sensor ayarsız hafif saga yatık oluyo oyunlarda. cyanogenmodda kalibrasyon ayarı yokmus yeni farkettim :) nasıl duzeltebilirim acaba

Daha önce böyle bir sorun yaşamadım. Ancak oyun sürümünü kullanmanızı tavsiye etmem rc6'da bilinen hatalar var.

en-sel

en-sel

Üye
Güncellemenizi tavsiye ederim hybird ile stabil versiyon arasında biri rc6 tabanlı öteki eol birde kerneller farklı size stabil versiyonu tavsiye ederim.
dostum dediği gibi yapıyorum şuan final 29u kurdum inşaallah hybrid v25.1 deki performansı alabilirim teşekkürler

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Harika bir rom üzerinde çalışıyorum şuan. CM10.1 tabanlı. One Of A Kind'dan kat kat daha stabil ve harika bir rom. Görsellik yerine performans üzerine çalıştım bataryası da gayet iyi. Son denemeleri yapıyorum bir sorun çıkmazsa paylaşacağım.

• Beğen
Tepkiler: ali.clay ve BLooD_ReG
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Harika bir rom üzerinde çalışıyorum şuan. CM10.1 tabanlı. One Of A Kind'dan kat kat daha stabil ve harika bir rom. Görsellik yerine performans üzerine çalıştım bataryası da gayet iyi. Son denemeleri yapıyorum bir sorun çıkmazsa paylaşacağım.
Bekliyoruz

ufkraider

ufkraider

Üye

Beklioruz ozman kolay gelsin umarım şarjı gerçekten iyi giden bir rom olur :)

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Beklioruz ozman kolay gelsin umarım şarjı gerçekten iyi giden bir rom olur :)

Şarj konusunda garanti veremem başta kendim için yapıyordum romu sonra neden herkes için olmasın dedim ve bu kararı aldım. Kendi gereksinimlerim için yaptığım için şarj değil performansı daha çok düşündüm. Ancak şarjı da iyi bir şekilde gidecek.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Şarj konusunda garanti veremem başta kendim için yapıyordum romu sonra neden herkes için olmasın dedim ve bu kararı aldım. Kendi gereksinimlerim için yaptığım için şarj değil performansı daha çok düşündüm. Ancak şarjı da iyi bir şekilde gidecek.
Bunun için konu aç gelince koyarsın konuyu hortlatmayalım

EFSANE066

Üye
Arkadasım ellerine saglık cok guzel bir rom olmuş... Şöyle bir sorum olacak; Hafıza Kartını kendi hafızası olarak gösterdim ancak bu romda swap ram oluşturulmuyormu oluşturuluyorsa bana yontemını anlatırmısın? Stabil romda 29/1 sürümünü kullanıyorum suan ancak yapılmıyor bircok program denedim olmadı yardımcı olabilirsen cok memnun olurum hafıza kartı 32 gb class10. 1gb'lık ram oluşturmak istiyorum... Şimdiden teşekkürler

ali.clay

ali.clay

Üye
:)

Son düzenleme:
burak_909

burak_909

Üye
bunun üstüne touchwiz kursam performans açısından yavaşlar mı?

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
bunun üstüne touchwiz kursam performans açısından yavaşlar mı?

Yok en fazla launcherin yavaşlar ki o da olmaz ben kullanıyorum touchwiz.

------------

Bu arada benim romun performansı bitti. Şuanda görsellik ve müzik uygulaması üzerinde çalışıyorum.Hayırlı Uğurlu Olsun. Romumu söz verdiğim gibi bitirdim. https://www.maxicep.com/forum/konu/...om-v1-stabil-performans-batarya-guclu.847427/ Şuan onay bekliyorum. Cm10.1 tabanlı yapacaktım ancak cm9'un daha stabil olduğuna karar verdim.

kral18

kral18

Üye
Yok en fazla launcherin yavaşlar ki o da olmaz ben kullanıyorum touchwiz.

------------

Bu arada benim romun performansı bitti. Şuanda görsellik ve müzik uygulaması üzerinde çalışıyorum.Hayırlı Uğurlu Olsun. Romumu söz verdiğim gibi bitirdim. https://www.maxicep.com/forum/konu/...om-v1-stabil-performans-batarya-guclu.847427/ Şuan onay bekliyorum. Cm10.1 tabanlı yapacaktım ancak cm9'un daha stabil olduğuna karar verdim.
hocam yükleyecem ama linkteki romuellerine saglık
OneofakindV29-Final2. stabil romu indirdim yakın zamanda kuracam.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
mobil interneti çalışıyormu? bugün 3g si çalışmayan 2 tane rom yükledim :mad:

Üst Alt