[rom][4.0.4] Wonderest Rom V1 - (stabil - Performans - Batarya - Güçlü)

Sponsorlu Bağlantılar

genco15

genco15

Üye
Tele birseyler oldu acayıp kasmalar basladı arayuzde uygulama gecıslerınde talılma muzık calarda atlamalar oluyor neler oluyor anlamadım ılk gunler gayet stabildi

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Bakarim ona ama rehber sorunu yok normalde belki kullandigin islemciden filan kaynaklaniyirdur.

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Bir degisiklik veya ayar yaptibiz mi?

bayfeat

bayfeat

Üye
Arkadaşlar ne olursa olsun ben şunu anladım bir çok rom denedim ve stabileteleri en fazla 15 gündür sonra donmalar,çökmeler,resetlemeler,ekran kilitlenmeleri v.b sonra farklı farklı sorunlar ortaya çıkmaya başlıyor.bunun sebebi nedir bilmiyorum konu hakkında yanlış birşeyde demek istemiyorum ama kardeşim emeklerine sağlık gene uğraşıyorsun helal olsun.Benim demem oki nekadar ugraşırsak uğraşalım kanaatim bizler yanlış telefon aldık telefon üretildiğinden beri sorunlu,kendi firması bilene güncelleme vermiyor biliyorki sorun farklı....

• Beğen
Tepkiler: JustSmiLee
genco15

genco15

Üye
Arkadaşlar ne olursa olsun ben şunu anladım bir çok rom denedim ve stabileteleri en fazla 15 gündür sonra donmalar,çökmeler,resetlemeler,ekran kilitlenmeleri v.b sonra farklı farklı sorunlar ortaya çıkmaya başlıyor.bunun sebebi nedir bilmiyorum konu hakkında yanlış birşeyde demek istemiyorum ama kardeşim emeklerine sağlık gene uğraşıyorsun helal olsun.Benim demem oki nekadar ugraşırsak uğraşalım kanaatim bizler yanlış telefon aldık telefon üretildiğinden beri sorunlu,kendi firması bilene güncelleme vermiyor biliyorki sorun farklı....
Haklı olabilirsiniz ram dısında eksiği yok ama kasıyor

• Beğen
Tepkiler: bayfeat
bayfeat

bayfeat

Üye
Görüşler kardeş tek ram sorunu yokki ısınma sorunu batarya şişip patyayacak diye fazla telden internete girmiyorum en fazla 15-25 dk civarı bu ısınmalar pilin ömrünüde fazlasıyla iyor zaten.demek istediğim buydu yazılımla çözebiliceğini sanmıyorum ben bu ısınmaların...
:)

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Stock rom cok isinmiyor cmlerde de grovneri sio yapsrsaniz hem performans artar hem isinmaz. Ayrica daha iyi performans icin islemcinizi varsa lulactive yoksa interactive yapabilirsibiz. Galaxy wonderin islemcisi yeterli aslinda bunun kaniti da oyunlarda lag yani kasma olmuyor ama ram yetersiz oldugu icin takilmalar oluyor. Takilma ile kasmalar ayri seyler biri ram biri islemci kaynakli.

alattinctn

alattinctn

Üye
ben işlemci ve grovnrleri denedim en iyi sonuc. intreactive ve sio ile oluyor

• Beğen
Tepkiler: burak_909

DDPROG

Üye
Touchwiz kullansan daha güzel olur. Bizim telefona touchwiz iyi gidiyo :)

Alone_Chief

Alone_Chief

Üye
ben daha yüklemedim bugün yüklemeyi düşünüyorum. yanlız launcher olarak mihome benim hoşuma gidiyor değiştirmeyi nasıl yaparız stabil olurmu.yanlışlıla sdcardıda formatladım romu karta yükleyip karttan yükle diyorum yarıda takılı kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: -Emre
HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
ben daha yüklemedim bugün yüklemeyi düşünüyorum. yanlız launcher olarak mihome benim hoşuma gidiyor değiştirmeyi nasıl yaparız stabil olurmu.yanlışlıla sdcardıda formatladım romu karta yükleyip karttan yükle diyorum yarıda takılı kalıyor.

Romu kurduktan sonra istediginiz launcheri kurabilirsiniz.

Ne dediginizi anlamadim sdcardi formatlarsaniz cwm ve dosyalariniz da silinir nasil yarida kaliyor? Biraz daha detayli anlatabilir misiniz sorunu?

ali.clay

ali.clay

Üye
romu kuranlarda gps bulma sorunu varmi acaba? ben igo yukledim gps bulmuyor birturlu

cadde19

cadde19

Üye
Arkadaşlar bu xda daki aroma nedir ya kafam almadı biliyorum yeri burası değil ama bi bilgi verebilirmisiniz lütfen

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu xda daki aroma nedir ya kafam almadı biliyorum yeri burası değil ama bi bilgi verebilirmisiniz lütfen

aroma çok da önemli değil rom kurulumu sırasında birkaç seçenek seçmenize izin veriyor örneğin:

- Hurtsky kerel V2
- Hurtsky Kernel Rev

veya

-Touchwiz Launcher
-Honami Launcher

gibi. Tabi rom yapımcısının eklemesi lazım bu seçenekleri.

Kolaylık sağlıyor ama kendiniz de yükleyebilirsiniz zaten çok da aroma var diye rom değiştirmemek gerek.Birde söylemeyi unuttum rom artık devam etmiyor! Xda konusunu da discontinued yaptım. Güncellemeyi kestim zaten bu haliyle de kullanılır. 1 ay sonra tekrar bir rom yapacağım bu sefer 4.2.2 tabanlı ve touchwiz arayüzlü olacak. Aroma da eklemeyi düşünüyorum.

Mert WondeRest

Üye
Abi hala wonderest kullaniyorum cok guzel kodlamissin yeni surumu cikarsayorumumu alinti yaparmisin birde xperia temasini veya resimlerini ve acilirken wonderst resmini degisip canli bisi yapabilirmisin birde measajlasma zil sesini islik yapabilirmisin birde supercharger yapabilirmisin ?? Simdiden tesekkur ederim :-)

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Abi hala wonderest kullaniyorum cok guzel kodlamissin yeni surumu cikarsayorumumu alinti yaparmisin birde xperia temasini veya resimlerini ve acilirken wonderst resmini degisip canli bisi yapabilirmisin birde measajlasma zil sesini islik yapabilirmisin birde supercharger yapabilirmisin ?? Simdiden tesekkur ederim :-)
Malesef bu romun son sürümü bu. Daha fazla güncelleme gelmeyecek ama yakında çok daha güzel bir rom yapacağım o zaman istersen alıntı yaparım.

-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
Yukleyip yuklememek arasinda kaldim
Ram kullanimi nasil
boş ram miktarı nedir.telefonda sadece 100 mb ram yiyen bir rom buldum.ikisi arasında kararsızım
Buldugun romun adi nedr ogrenebilirmyim acaba??6.7 Mb bosta ram var ama kasma yok bu romun en guzel ozelligi de bu :)

sanalhamsi

Üye
ben yükledim gayet güzel ama mesaj yazarken veya internette bir şey yazarken her tuşa dokunmamda titriyor onu bi türlü kapatamadım ve t9 özelliği kayboldu sadece klavye ile yazabiliyorum ayarlardada çoğu kelime İngilizce anlamıyorum ama gene gayet güzel olmuş ellerinize sağlık

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Güçlüye benziyor :)

Üst Alt