[rom][4.0.4] Wonderest Rom V1 - (stabil - Performans - Batarya - Güçlü)

Sponsorlu Bağlantılar

mesutgaga

mesutgaga

Üye
birşey soracağım belki bileniniz vardır.mobil veri desteklemeyen romlar icin apn turkey çözüm olur mu

panpalar

panpalar

Üye
şu sd swap işlemini yaptıktan sonra oyunları sd karttaki android dataya aınca çalışşır mı

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Evet

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
touchwiz teması olarak nerden ne yuklenebilir..

cadde19

cadde19

Üye
arkadaşlar telfonun kilit ekranındaki resim değişmiyor çözümü var mı

Mert WondeRest

Üye
Abi Bu Rom Cok İyi Yaaaaaa Aksama Kadar Oyun Oynadım %50 Sarjım Kaldı ustunede Nette Gezindim Sarkı Dinledim Bide Sorunum var V4 Yazmıssınız cyanogende v1 gorunuyor birde bu baslatıcı yazmıssınız ayarlarda baslatıcı dıye bısı bulamadım ayarlardan :((

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
touchwiz teması olarak nerden ne yuklenebilir..

Touchwiz teması olarka touchwiz transformation pack kurabilirsiniz.

arkadaşlar telfonun kilit ekranındaki resim değişmiyor çözümü var mı

Malesef xperia kilit ekranında resim değişmiyor ama eğer kaydırma veya şekil yaparsanız değişir.

Abi Bu Rom Cok İyi Yaaaaaa Aksama Kadar Oyun Oynadım %50 Sarjım Kaldı ustunede Nette Gezindim Sarkı Dinledim Bide Sorunum var V4 Yazmıssınız cyanogende v1 gorunuyor birde bu baslatıcı yazmıssınız ayarlarda baslatıcı dıye bısı bulamadım ayarlardan :((

Cyanogende v1 görünüyor derken ne demek istediğinizi anlamadım? Başlatıcı diye bir ayar derken de ne demek istediğinizi anlamadım?

Lefkeli kartal

Üye
One Of A kind oyun romu final indirmiştim fakat programlardan kendi kendine atıyorudu mesela apollo uygulaması durdu hatası veriyordu Asphalt 8 yüklediğimde oyun takılmadan oynanıyor fakat oyuna girince kendisi menüye atıyor neden acaba ? Birde Galaxy W ile en iyi Oyun Performansı olan rom hangisidir asphalt 8i takmadan oynayabilcek bi rom mesela oneofakind de minion rushtan bile atmıştı

kral18

kral18

Üye
V4 Yazmıssınız cyanogende v1 gorunuyor. ( Telefon Hakkında yazan yer. 5 Resim CyanogenMod Sürümü Yazan yer. Bizdede aynı )
Başlatıcılar (Launcherlar)
Bunu Google Market ten İndirebilirsin.

genco15

genco15

Üye
Biraz kasma var gibi bende hirtsky kernel kurcam ama son sürümünü ve kurmayı bilmiorum bilgisi olan yardimci olabilir mi

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Bunda oyle bir sorun yok kasmadan kullabailirsiniz.

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
V4 Yazmıssınız cyanogende v1 gorunuyor. ( Telefon Hakkında yazan yer. 5 Resim CyanogenMod Sürümü Yazan yer. Bizdede aynı )
Başlatıcılar (Launcherlar)
Bunu Google Market ten İndirebilirsin.

Pardon buildpropdan duzenlemeyi unutmusum v5 de duzeltirim

Baslatici gerek yok sadece launcger onerisi yapmistim ama o diger romlar icindi aslindabbunun baslaticisi zaten guzel

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Hurtsky kernel zaten kurulu.

JustSmiLee

Üye
İnit.d deyide düzenle istersen hocam mesela i/o icin sio secili ancak noop icin tweak yapilmis bunlari düzenledinmi tamamdir.wolfscript tweaki cm lerde baya kullanilan bir tweak.

genco15

genco15

Üye
Kernel son sürüm mu peki

burak_909

burak_909

Üye
Whatsapp'ta sesli mesaj sorunu var. Yok mudur çözümü?

kral18

kral18

Üye
ufak hatalar var v5 te duzeltilirse guzel olur.

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
İnit.d deyide düzenle istersen hocam mesela i/o icin sio secili ancak noop icin tweak yapilmis bunlari düzenledinmi tamamdir.wolfscript tweaki cm lerde baya kullanilan bir tweak.

Sio daha iyi performans veriyor noop'tan onun için sio seçili noop tweakleri kaldırılabilir.

Kernel son sürüm mu peki

evet son sürüm.

Whatsapp'ta sesli mesaj sorunu var. Yok mudur çözümü?

Biri bu sorunun çözümü için işlemciyi değiştirdiğini söylemişti ama. Benim bildiğim böyle bir sorun yok.

ufak hatalar var v5 te duzeltilirse guzel olur.

Tek hata var sürüm bozuk. Birde biraz launcher yavaş.

V5'te touchwiz paketi eklemeyi düşünüyorum bu ara sınavlarım yüzünden vaktim olmuyor ve telefonumda stock rom var bazı nedenlerden dolayı. v5'i bitirdim. V5 için link versem screenshot alabilecek biri var mı?

Birde launcher konusunda ne düşünüyorsunuz sizce değişmeli mi?

burak_909

burak_909

Üye
Sio daha iyi performans veriyor noop'tan onun için sio seçili noop tweakleri kaldırılabilir.

evet son sürüm.

Biri bu sorunun çözümü için işlemciyi değiştirdiğini söylemişti ama. Benim bildiğim böyle bir sorun yok.

Tek hata var sürüm bozuk. Birde biraz launcher yavaş.

V5'te touchwiz paketi eklemeyi düşünüyorum bu ara sınavlarım yüzünden vaktim olmuyor ve telefonumda stock rom var bazı nedenlerden dolayı. v5'i bitirdim. V5 için link versem screenshot alabilecek biri var mı?

Birde launcher konusunda ne düşünüyorsunuz sizce değişmeli mi?

Launcher touchwiz olsa güzel olur bunda biraz yavaşlama fark ettim. Screenshot alırım yardimci olurum kardeşim. Ayrıca whatsapp için sürüm değiştirmek gerekiyor çünkü yüklediğim bütün Cm9'lardan kaynaklanan bir sorun.

kral18

kral18

Üye
arama yaparken rehbere baktıgım da karşı taraf tan ses geliyor ama ses gitmiyor. sizde de böyle bir sorun varmı beyler. veya çözümü varmı. nasıl düzelir.Üstad (IO File Manager'e ) Göre Çok Kullanışlı Olan ES File Explorer yüklü Gelse Daha Güzel Olmazmı.

Üst Alt