[rom][4.0.4] Wonderest Rom V1 - (stabil - Performans - Batarya - Güçlü)

Sponsorlu Bağlantılar

basatoguz

basatoguz

Üye
merhaba arkadaslar bu romu yüklediğimde telefon konuşmasında karşı tarafa sesim az ve boğuk gidiyor ve bu sadece cm9 tabanlı romda oluyor cm10 yada cm10,1de bu sorun olmuyor bunun bir çözümü var mıdır bilen biri yardım etsin lütfen

Mert WondeRest

Üye
Malesef bu romun son sürümü bu. Daha fazla güncelleme gelmeyecek ama yakında çok daha güzel bir rom yapacağım o zaman istersen alıntı yaparım.
peki tesekkurler
merhaba arkadaslar bu romu yüklediğimde telefon konuşmasında karşı tarafa sesim az ve boğuk gidiyor ve bu sadece cm9 tabanlı romda oluyor cm10 yada cm10,1de bu sorun olmuyor bunun bir çözümü var mıdır bilen biri yardım etsin lütfen
kardes bende ole bir durum yok ilk wonderest rom v3 yukleyip rebootladiktan sonra wonderest v4 u yukleyip deneye bilirsin ama dikkat et v3 yuklerken formatla wape cache felan filan v4 kurarkende wipe salvik cache yap sonka kur ve rebootla
aroma çok da önemli değil rom kurulumu sırasında birkaç seçenek seçmenize izin veriyor örneğin:

- Hurtsky kerel V2
- Hurtsky Kernel Rev

veya

-Touchwiz Launcher
-Honami Launcher

gibi. Tabi rom yapımcısının eklemesi lazım bu seçenekleri.

Kolaylık sağlıyor ama kendiniz de yükleyebilirsiniz zaten çok da aroma var diye rom değiştirmemek gerek.Birde söylemeyi unuttum rom artık devam etmiyor! Xda konusunu da discontinued yaptım. Güncellemeyi kestim zaten bu haliyle de kullanılır. 1 ay sonra tekrar bir rom yapacağım bu sefer 4.2.2 tabanlı ve touchwiz arayüzlü olacak. Aroma da eklemeyi düşünüyorum.
abi 4.2.2 surumundede sarj yemicek demi

marechal80

Üye
Şimdi bu romu ilk defa yükleyecemde v1 v2 v3 v4 sırayla yüklemem mi lazım

marechal80

Üye
Direk v4 yüklesem sorun olmaz de mi ?

marechal80

Üye
Tuslara dokundugumda ayarladan kapattigim halde titresiyor bunun cozum yolu yoksa hizi iyi olsada romu kullanmayacam

Mert WondeRest

Üye
Direk v4 yüklesem sorun olmaz de mi ?
Olmaz ama bayagi saglam formatlaman lazim bir eksik format direk com.android.phone calismayi durdurdu yersin
Tuslara dokundugumda ayarladan kapattigim halde titresiyor bunun cozum yolu yoksa hizi iyi olsada romu kullanmayacam
Birader valla onu farkli biyerden kapatiyorsun ayarlari iyice kurcalagelistirici seceneklere bak
Tele birseyler oldu acayıp kasmalar basladı arayuzde uygulama gecıslerınde talılma muzık calarda atlamalar oluyor neler oluyor anlamadım ılk gunler gayet stabildi
Romun kac surumunu yuklediniz v3 v4 en stabil hali kardes sen romu yarim lurup veya baska romlardan kalan dosyalarla birlestiriksin wipe cache sini format systemini fln coooooooook iyi yapman lazimki hata alda romdan
Sio daha iyi performans veriyor noop'tan onun için sio seçili noop tweakleri kaldırılabilir.

evet son sürüm.

Biri bu sorunun çözümü için işlemciyi değiştirdiğini söylemişti ama. Benim bildiğim böyle bir sorun yok.

Tek hata var sürüm bozuk. Birde biraz launcher yavaş.

V5'te touchwiz paketi eklemeyi düşünüyorum bu ara sınavlarım yüzünden vaktim olmuyor ve telefonumda stock rom var bazı nedenlerden dolayı. v5'i bitirdim. V5 için link versem screenshot alabilecek biri var mı?

Birde launcher konusunda ne düşünüyorsunuz sizce değişmeli mi?
Ven alirim her turluHero abi acil bak bluetooth bozuk !! Dosyaya basili tutup gonder diom hoc bir islem yapilamaz diyo ya

mesutgaga

mesutgaga

Üye
aldıgınız antutu puanı kaç bu romla.

Mert WondeRest

Üye
Antutu derken

ziyatekin33

Üye
HeroMR HOCAM PM ATTIM BAKARMISIN Bİ

gurkanbaris

gurkanbaris

Üye
ROM'u çok beğenerek kullanıyorum ama şu açılışta çok bekletme olayı çözülse tam süper olacak.

Üst Alt