[ROM][DEODEXED][THUNDER_UNIVERSE ROM V5.5 ][¨FNB3][DEBLOATED][EN İYİ PİL SÜRESİ]]

Sponsorlu Bağlantılar

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][DEODEXED][THUNDER_UNIVERSE ROM V5.5 ][¨FNB3][DEBLOATED][EN İYİ PİL SÜRESİ]]
Uzun süredir i9500 için custom rom paylaşamadım. vakit olunca yeni çıkan ve eskiden olupta en çok beğenilen romları paylaşıyorum. bu seferki romun ismi Thunder Rom. Oldukça Stabil Ve Başarılı. Kendim Kullanıyorum.Tavsiye ederim

4.4.2 XXUFBN3 Baz Alınmıştır Dolayısıyla Bu Romu Flaşlamadan önce Stock 4.4.2yi kurmanız Önerilir.

Romu Yüklemeden Önce Mutlaka Sistem Yedeği Yahut İmei Backup Alın. Almasınız Da Olur
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<Rom Hakkında>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Emegi Geçenler
, , THUNDER UNIVERSE KULLANICI VE GELİŞTİRİCİLERİ
ROM OS Version: 4.4.2 Kitkat
ROM Kernel Sürümü: Linux 3.4.x
Romu Yüklemek için gerekenler: Gt-i9500+Root+CWM

Versiyon Bilgisi
Şuanki Durumu: Stabil
Current Stable Version: V5.5
Son Çıkan Stabil Sürüm Tarihi: 2014-03-10
Current Beta Version: V5.0
Beta Release Date: 2014-02-21

Oluşturuldu: 2013-12-06
Son Güncelleme: 2014-03-11

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<YÜKLEME>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

1-Romu İndirdiniz, rar dosyasının içinde 3 tane şey var. biri romun kendisi diğeri root dosyası sonuncusu ise boot animasyonunu eski haline getirmek için gereken dosya. bu üç dosyayı boş bi klasöre çıkarın ve cihazınızın hafıza kartına atın
2-cihazı cwm recovery modda açın ve recovery modda romu yüklemeden önce full wipe yapın (wipedata,wipe cache,wipe dalvik,format/system,format/cache,format/data,format/sdcard)
3-fullwipe yaptıktan sonra install zip from sdcard1 seçeneğinden 1.aşamada hafıza kartında boş bi klasöre attığınız Thunder Rom V5.5 Romunu Flaşlayın.
4-Romu Flaşladıktan Sonra 2. dosya olan Supersuyu flaşlayın.
5-İşlem Bitmiştir. Şimdi cihazı reboot edebilir yada boot animasyonunu değiştirmek isterseniz 3.dosya olan stockbootanimation.zip i flaşlayabilirsiniz.

LİNK:

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<ROMDAN GÖRÜNTÜLER>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

İYİ FLAŞLAMALAR :)

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Root yapmalı mıyım? Bu romun stock romdan farkı ne?
Uzun süredir i9500 için custom rom paylaşamadım. vakit olunca yeni çıkan ve eskiden olupta en çok beğenilen romları paylaşıyorum. bu seferki romun ismi Thunder Rom. Oldukça Stabil Ve Başarılı. Kendim Kullanıyorum.Tavsiye ederim

4.4.2 XXUFBN3 Baz Alınmıştır Dolayısıyla Bu Romu Flaşlamadan önce Stock 4.4.2yi kurmanız Önerilir.

Romu Yüklemeden Önce Mutlaka Sistem Yedeği Yahut İmei Backup Alın. Almasınız Da Olur
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<Rom Hakkında>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Emegi Geçenler
, , THUNDER UNIVERSE KULLANICI VE GELİŞTİRİCİLERİ
ROM OS Version: 4.4.2 Kitkat
ROM Kernel Sürümü: Linux 3.4.x
Romu Yüklemek için gerekenler: Gt-i9500+Root+CWM

Versiyon Bilgisi
Şuanki Durumu: Stabil
Current Stable Version: V5.5
Son Çıkan Stabil Sürüm Tarihi: 2014-03-10
Current Beta Version: V5.0
Beta Release Date: 2014-02-21

Oluşturuldu: 2013-12-06
Son Güncelleme: 2014-03-11

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<YÜKLEME>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

1-Romu İndirdiniz, rar dosyasının içinde 3 tane şey var. biri romun kendisi diğeri root dosyası sonuncusu ise boot animasyonunu eski haline getirmek için gereken dosya. bu üç dosyayı boş bi klasöre çıkarın ve cihazınızın hafıza kartına atın
2-cihazı cwm recovery modda açın ve recovery modda romu yüklemeden önce fu ll wipe yapın (wipedata,wipe cache,wipe dalvik,format/system,format/cache,format/data,format/sdcard)
3-fullwipe yaptıktan sonra install zip from sdcard1 seçeneğinden 1.aşamada hafıza kartında boş bi klasöre attığınız Thunder Rom V5.5 Romunu Flaşlayın.
4-Romu Flaşladıktan Sonra 2. dosya olan Supersuyu flaşlayın.
5-İşlem Bitmiştir. Şimdi cihazı reboot edebilir yada boot animasyonunu değiştirmek isterseniz 3.dosya olan stockbootanimation.zip i flaşlayabilirsiniz.

LİNK:

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<ROMDAN GÖRÜNTÜLER>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

İYİ FLAŞLAMALAR :)

Root yapmalı mıyım? Bu romun stock romdan farkı ne? Garanti işlik birşey olursa ne yapacağım?

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Root yapmalı mıyım? Bu romun stock romdan farkı ne?

Root yapmalı mıyım? Bu romun stock romdan farkı ne? Garanti işlik birşey olursa ne yapacağım?

garantilik birsey elbette olur sonuçta sayaç artacak cihazıniz garanti dışı kalacak. roota gerek yok cihazında 4.4.2 yüklü ise cwm recovery flaşlayin sonra yükleme adımlarıni takip edin

Karanlık97

Karanlık97

Üye
garantilik birsey elbette olur sonuçta sayaç artacak cihazıniz garanti dışı kalacak. roota gerek yok cihazında 4.4.2 yüklü ise cwm recovery flaşlayin sonra yükleme adımlarıni takip edin

Peki dediğiniz gibi yaparsam sayaç 1 olmaz ve garanti dışı olmaz değil mi? İçinde gereksiz uygulama olmayan stock rom hangisi? İlk stock yükleyeceğim dediğiniz gibi.

Konu Linki : Galaxy S4 i9500 - 4.4.2 Tüm Resmi Sürümler/Custom Romlar Burada - MaxiCep

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Hayır tabikide her türlü sayaç artar ancak cihaza stok rom atarsaniz sayaç artmaz. stok romlar arasında en iyisi suan rusya 4.4.2 olan ilk çıkan sürüm. sürümleri bu kadar kafaniza takmayin tüm stok 4.4.2 ler hemen hemen aynı

Üst Alt