Galaxy S4ten Iphone 4s E Gecilir Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

ChasingTheSun

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4ten Iphone 4s E Gecilir Mi?
Arkadaslar merhaba
Ben 1 yildir iphone kullaniyordum.Son olarak kullandigim cihaz iP 4 tu ve son guncellemeyle cok kastigi icin degistirmeye karar verdim.Hic kullanma imkanim olmadan direk S4 aldim.Hani su 8 cekirdekli olan telefon.Hepsi hikaye.Bu da kasiyor.O kadar para verdigim halde kasan telefonu kullanmak icime sinmiyor.
Ayrica da telefona tam alisamadim.Yani androide alisamadim.iOs daha kolay geliyordu bana.Daha alali 15 gun oldu,tanidiktan aldim 1450 liraya.4 aylik cihaz
Simdi ben bu telefonu 4s le takas yapmak istiyorum sizce mantikli midir?Ve uzerine para alir ya da verir miyim piyasa hakkinda da bilgi verirseniz sevinirim
Tesekkurler

By_Casparov

By_Casparov

Üye
hmm. madem öyle yap o zamn takas dostum. 4s iyidir ;)

fk555897

fk555897

Üye
Bence 5 ile takas et. Üstüne biraz para verirsin ama daha memnun kalırsın.

ChasingTheSun

Üye
    Konu Sahibi
Para sorun degil ama 5i kendim almak istemiyorum
Seneye bu zamanlarda yeni telefon alicam zaten

KayraBey

KayraBey

Üye
Bence geçilmez

• Beğen
Tepkiler: .caner.
partt

partt

Üye
usta sen o s4'ü rootla rom at kernel yap o zaman bak nasıl anasının gözü telefon o

ChasingTheSun

Üye
    Konu Sahibi
usta sen o s4'ü rootla rom at kernel yap o zaman bak nasıl anasının gözü telefon o
Herkesin dilinde bir s4 iyi dedik aldik bu da elimizde patladi.Madem ben kendim ugrasicam neden o kadar para veriyorum...

ChasingTheSun

Üye
    Konu Sahibi
Bir tane buldum 1.250 garantili 4S,kafa kafaya diyor eleman alinir mi ?

anilari35

anilari35

Üye
Bir tane buldum 1.250 garantili 4S,kafa kafaya diyor eleman alinir mi ?
Bence degisme kardesim adamin isine geliyor ondan takasliyor bence discovery alabilirsin cok stabil ve paran cebinde kalir 720p ekran muthid hic biryerse kastigini gormedim

caglar b

caglar b

Üye
4s iyi telefon ama 5 ile takas etmelisin

caglar b

caglar b

Üye
Bence degisme kardesim adamin isine geliyor ondan takasliyor bence discovery alabilirsin cok stabil ve paran cebinde kalir 720p ekran muthid hic biryerse kastigini gormedim
S4 den discovery e oda iyimiş :D

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67, .caner. ve Samet.25

ChasingTheSun

Üye
    Konu Sahibi
Harbiden abi vur dedik oldurdun ya :D
Simdilik erteledim seneye bu zamanlar yeni iPhone almaya karar verdim

mesutgaga

mesutgaga

Üye
telefonun kasması telefonun suçu degildir :D tamamen uygulama stabililiğine bağlı ve uygulama geliştiricilerine.elindeki telefona alış derim.çünkü en harika telefonu tutuyorsun.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
anilari35

anilari35

Üye
Istedim ama general mobile da kullanmam yani :D
D bilmiyorum kardeşim daha yeni 2 tane arkadaşım s4 aldı hepside üzüldü discovery görünce ayrıca discovery gm ürünü değil blue üretimi bir telefondur life play modelidir.Gm sadece Türkiyede distiribitörlük yapıyor iyikide yapıyor yoksa bu fiyata alamazdık ben çok beğendim bilmiyorum sizi
telefonun kasması telefonun suçu degildir :D tamamen uygulama stabililiğine bağlı ve uygulama geliştiricilerine.elindeki telefona alış derim.çünkü en harika telefonu tutuyorsun.
htc one kardeşim en harikası bana göre o hopörlör ve müzik kalitesi yeterbu arada telefonlar arasında benim gördüğüm htc höporlörlerine yaklaşan disovery var kulaklık olarak olmasada höporlor performansı olarak muthiş(htc ler kadar olmasada)ayrıca ben s4 ün discovery den kötü oldugunu iddaa etmiyorum ama fiyatlarını ortaya koyarsak 2 ye katladıgı kesin

ChasingTheSun

Üye
    Konu Sahibi
D bilmiyorum kardeşim daha yeni 2 tane arkadaşım s4 aldı hepside üzüldü discovery görünce ayrıca discovery gm ürünü değil blue üretimi bir telefondur life play modelidir.Gm sadece Türkiyede distiribitörlük yapıyor iyikide yapıyor yoksa bu fiyata alamazdık ben çok beğendim bilmiyorum sizi
htc one kardeşim en harikası bana göre o hopörlör ve müzik kalitesi yeterbu arada telefonlar arasında benim gördüğüm htc höporlörlerine yaklaşan disovery var kulaklık olarak olmasada höporlor performansı olarak muthiş(htc ler kadar olmasada)ayrıca ben s4 ün discovery den kötü oldugunu iddaa etmiyorum ama fiyatlarını ortaya koyarsak 2 ye katladıgı kesin
Ben gorunce uzulmedim,ki discoveryi gorup kullandim ama s4 u hic kullanmadan aldim
Htc One almak istesem de zaten hedefim iOS a gecmekti,aradaki farki htc ye verecegime iPhone 5 alirdim
Ve bugun arkadaslardaki iPhone larin sarji bitmesin diye parlakligi kapatip 3G yi bile acmamasini gorunce 3 hafta onceki kendimi animsadim ve elimdeki telefonla dogru karar vermis oldugumu anladim
Internette de birazcik arastirma yapmam android isterse 10 cekirdekli 5 gb ramli olsun kasabilecegini gormeme yetti.
Sonuc olarak S4 le yola devam :)

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve mesutgaga
Portagas

Portagas

Üye
Hocam s4' yakında gücelleme gelecek o zaman telefon daha satabil olur.
Yani sen canını sıkma :)

vic353

vic353

Üye
bendeki s4 kasmiyor nedense

Üst Alt