Samsung Galaxy S3 mü? Nokia Lumia 920 mi? Yoksa Iphone 5 ve 4S mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 mü? Nokia Lumia 920 mi? Yoksa Iphone 5 ve 4S mi?
Arkadaşlar 2-3 ay sonra telefon almayı düşünüyorum. Bu başlıkta çok konu olduğunu da biliyorum ama benim sebebim farklı. Arkadaşlar benim dokunmatik bir nokia telefonum vardı nokia yani beni bu telefonla hayal kırıklığına hüsrana uğratmıştı. Oyüzden bir nokia almak konusunda endişelerim var, yani beni tekrar hüsrana hayal kırıklığına uğratırmı diye.Birde 1650 tl az bir para değil oyüzden alırken iyi bir telefon almak lazım,yani lumia o kadar parayı hak ediyormu bilemiyorum ve sistemi hacklenecekmi bedava oyunlar için onuda bilmiyorum. Iphone 5 veya 4 s yazmamın sebebi ise eyer 2-3 aya ıphone 5 1800 e felan düşerse diye sordum, ona göre cevap verirseniz sevinirim. Alacağım telefonun en az iki yıl götürmeside önemli. Biraz uzun oldu ama cevaplarsanız çok memnun olurum. :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Su an icin wp alinmaz.ip5de cok pahali.parana yazik.4s cok kucuk.yani s3 tavsiye ederim:)

jetpackjoyride

Üye
iphone düşmez s3ü ucuzdan al rahat et

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Listene Note 2 'yi eklemeni tavsiye ederim :oke: Note 2 daha uygun olacaktır, ekran büyük dersen S3 tavsiyemdir :)

avcitalip

avcitalip

Üye
bana sorarsan ip5 yurtdışında şuanda 1.500 TL civarında bakma ülkemizde bizi yiyorlar.......

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Önümüzdeki 2 yıl içinde ne olacağını bilemeyiz ama Note 2'de , Lumia 920'de , S III'te , iPhone 5'te birbirinden güzel işte burada ne amaçla kullanacağın kalıyor .

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Önümüzdeki 2 yıl içinde ne olacağını bilemeyiz ama Note 2'de , Lumia 920'de , S III'te , iPhone 5'te birbirinden güzel işte burada ne amaçla kullanacağın kalıyor .

Kardeşime katılıyorum :) ne için kullanacaksanız ona göre öneride bulunabiliriz :tebessüm:

MertcaN9

MertcaN9

Üye
konu mevcut ama ben yinede fikrimi burada da yazayım o cihazların içinden bir tek IPHONE alma diğerlerini gözün kapalı tercih et özellikle S3

dedereis123

dedereis123

Üye
ya arkadaş ben hayla alamadım tam alıcam kafam karışıyor :D aklım gene note 2 ye gitti l920 alıcakken :D

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9
smh60

smh60

Üye
Bende S3 ü ya da 920 yi öneririm. Ama tercihim S3

enterneoll

enterneoll

Üye
ya arkadaş ben hayla alamadım tam alıcam kafam karışıyor :D aklım gene note 2 ye gitti l920 alıcakken :D

paran yetiyorsa ve ekran boyutu sorun değilse note 2 :) veya s3 l920 forumuna gir sorun kaynıyor

___kaptan___

___kaptan___

Üye

Yahu dede ben sana kefilim al Note 2'yi sonra git bi Lumia 920'yi eline al incele ama Note 2 ile 1 ay vakit geçir sonra Lumia 920'yi al eline incele :oke: doğru karar verdiğini görceksin :sirit:

• Beğen
Tepkiler: enterneoll
dedereis123

dedereis123

Üye
Yahu dede ben sana kefilim al Note 2'yi sonra git bi Lumia 920'yi eline al incele ama Note 2 ile 1 ay vakit geçir sonra Lumia 920'yi al eline incele :oke: doğru karar verdiğini görceksin :sirit:

ya hepsini inceledim ciddem hemde çok fazla kullandımda ancak bilmiyorum note 2 alsam biraz android den sıkıldım hani hiç nova 3 tarzı oyun denemedim note 2 root rom hiç kullanmıyorumda , benim için ekran olsun , müzik kesinlikle süper olsun , slayt vs rahat kullanabilceğim maillerime rahat bakabileceğim birşey olsun istiyorum , biliyorum note 2 alırsam pişman olmam güzel cihaz ama telefonu çok kullanan biri olarak çok göze batmamasıda lazım

pRime.

pRime.

Üye
iphone 4s.

enterneoll

enterneoll

Üye
ya hepsini inceledim ciddem hemde çok fazla kullandımda ancak bilmiyorum note 2 alsam biraz android den sıkıldım hani hiç nova 3 tarzı oyun denemedim note 2 root rom hiç kullanmıyorumda , benim için ekran olsun , müzik kesinlikle süper olsun , slayt vs rahat kullanabilceğim maillerime rahat bakabileceğim birşey olsun istiyorum , biliyorum note 2 alırsam pişman olmam güzel cihaz ama telefonu çok kullanan biri olarak çok göze batmamasıda lazım

o zaman s3 :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye

sen hiç wp genel başlığına baktın mı ??

Ben sürekli oradayım ama pek yorum yazmıyorum. Ayrıca sana helal olsun çünkü bir telefon ne kadar çok satarsa hata payı o kadar yüksek olur. Ortalama 30 milyon satsa bunun %9'u sorumlu olsa binlerce cihaz sorunlu anlamına gelir bu sadece wp için değil bütün telefonlar için geçerli.

enterneoll

enterneoll

Üye

Ben sürekli oradayım ama pek yorum yazmıyorum. Ayrıca sana helal olsun çünkü bir telefon ne kadar çok satarsa hata payı o kadar yüksek olur. Ortalama 30 milyon satsa bunun %9'u sorumlu olsa binlerce cihaz sorunlu anlamına gelir bu sadece wp için değil bütün telefonlar için geçerli.

sen galba 2012 samsung ve nokia satış oranlarını bilmiyorsun. samsung nokiadan daha çok sattıyor haberin olsun

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
iPhone düşmezmi ya arkadaşlar ? Daha yeni çıktı operatörlerle 2100 tl civarı. 2-3 aya en fazla 1900 olur gibime geliyor.

Üst Alt