Galaxy S3 mü iPhone 4s mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Lumisland

Lumisland

Üye

o kadar kısıtlama sende de olsa sende stabil olursun... evden çıkarı çıkma kendine sevgili bulma yüzmeye gitme iller arası ucak yerine yürü güneş çıkınca güneş gözlügünü çıkar....eğer biliyorsan ne demek istediğimi anlayım tartışmaya girmezsin.
Saygılar sevgiler...

Jailbreak ile stabilitesinden bişey kaybettiğini görmedim ;) Saygılar sevgiler

Yunkaai

Yunkaai

Üye
keşke video çekseydin. Arkeolojik keşif yapmış biri gibi tarihe geçerdin!

Size yalan söyleme ihtiyacı hissetmiyorum luima fanboy arkadaşım.Sınıftakı reyizlerden birinde 4 birinde 4s vardı.Karsılıklı bfbc 2 oynuyoduk.4s kime geçse hep karşısındakini alıyodu.4 arada bir kasıyodu

enterneoll

enterneoll

Üye
Arkadaşım bizim evde hem iphone 4 hemde s3 var s3 çok daha iyi istersen özelden yaz tüm sorularına cevap veriyim ayrıca s3'de çok stabil çalışıyor zaten internette gezerken iphoneda flash player yok rahat değil yani kesinlikle s3

franzliszt

franzliszt

Üye
iphoneda flash player mevcut puffin browserdan istediğin gibi kullan daha çok program daha çok oyun bulabilirsin daha kaliteli oyunlar yüklersin daha kaliteli programlar yüklersin keyfine bakarsın ios herzaman çok daha stabil bir sistemdir android zaten herzaman bir ios çakması olarak tarihte kalacak.bu arada kamera olarak 4s açık ara iyi.örneğin galaxys3 aldın hd film atıp izlemek istiyorsun eğer mkv nin boyutu4gb üstü ise atamıyorsun cihazına nedeni sistemin fat olması iphonelarda böyle sorun yok ben 12 gb lık film atıp izliyorum istersen tv ye bağlayıp hd olarakda izleyebilirsin.

enterneoll

enterneoll

Üye
Arkadaşım saçmaşığa bak bağla bilgisayara s3'ü biçimlendir ntfs olarak :D haha puffin web browser ? ilk defa duyuyorum bu arada iphone 4s te 12 gb filmi atıcaksın ve çalıştırıcak ?

Lumisland

Lumisland

Üye
Size yalan söyleme ihtiyacı hissetmiyorum luima fanboy arkadaşım.Sınıftakı reyizlerden birinde 4 birinde 4s vardı.Karsılıklı bfbc 2 oynuyoduk.4s kime geçse hep karşısındakini alıyodu.4 arada bir kasıyodu

Lumia fanboyluğu yaptığımı nerde gördün arkadaşım? Konuda Lumia ile ilgili ne yazmışım ne alakası var ve farkındaysan 4s i konuşuyoruz 4 ü değil ;)

- - - Eklendi - - -

lumia900 ile mutlu degilsin ozaman
saygılar sevgiler...

Şimdi ne alakası var arkadaşım? Ayrıca evet mutlu değilim çünkü hala lumia900 üm için gün sayıyorum yakında burda olacak ;) ben mutsuz olacağım telefon almam araştırır eder öyle alırım. Android symbian ios hepsini kullandım yeni bişeyler denemek gerek wp aldım. Ben burda fanlık yapmıyorum siz androidciler fanlık yapıyorsunuz. Gidip bi google ceosuna sorsan o bile ios androidden iyi der. Samsung neden tizene tonla para yığıyor dersin? Htc de tizene geçecek 4 sene sonra çok değil android sadece t20 lerde görürsün ciğerim saygılar.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşım saçmaşığa bak bağla bilgisayara s3'ü biçimlendir ntfs olarak :D haha puffin web browser ? ilk defa duyuyorum bu arada iphone 4s te 12 gb filmi atıcaksın ve çalıştırıcak ?
kullandığın telefonla denesene bi?

Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Üye
    Konu Sahibi
Yeter arkadaslar kapali da kapali herkes cok biliyor gibi kapaliliktan bahsedip duruyo !! Daha once iki kez kullandim iPhone 4 u bilgisayara itools ile bagla gor kapaliligi ! Lutfen artik su sacmaliktan bahsedip durmayin ! Kapalilik buysa kapalilik gormemissiniz. Burda fanlik yapmiyorum. Bazilari sagolsun onyargiyla bunu yaptigimi saniyor ne hikmetse ;) ben ios da kullandim symbian da kullandim bada da kullandim suanda android kullaniyorum. Hepsini kullandim hepsinin kendine gore cok guzel yonleri var. Kim neyi begenirse onu alir fanlik falan hikaye !

MasteLaa

MasteLaa

Üye
İnternet gezintisi diyince benim aklıma her zaman büyük ekran geliyor..Iphone da sanıyorum flash özelliği yok her ne kadar stabil bir İşletim sistemi olsa da ( Yanlışsam düzeltin ) ..Ben Galaxy S III ün 4s den çok daha üstün bir cihaz olduğunu düşünüyorum..

manguser

Üye
bırak s3 ü s2 bile 4s ten iyi

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
İnternet gezintisi diyince benim aklıma her zaman büyük ekran geliyor..Iphone da sanıyorum flash özelliği yok her ne kadar stabil bir İşletim sistemi olsa da ( Yanlışsam düzeltin ) ..Ben Galaxy S III ün 4s den çok daha üstün bir cihaz olduğunu düşünüyorum..

Puffin browser ile flash eksiği ortadan kalkıyor.Ama bence de oyun dışındaki konularda SIII daha üstün.SII ile kıyaslanırsa 4S ama.

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
PriveT

PriveT

Üye
Valla iphonenin karizmasi yeter :)
Ama Teknik olarak aralarindaki farklari zaten bilenler yazmis :)

ogedayokan

ogedayokan

Üye

Bende gormedim iphone de calisan bi flash ipad 3 e jail break yaptim ancak bazi progranlar denedim basarisiz ustelik bazi takilmalarada yol acti ama o kadar muhim deil

MasteLaa

MasteLaa

Üye

Puffin browser ile flash eksiği ortadan kalkıyor.Ama bence de oyun dışındaki konularda SIII daha üstün.SII ile kıyaslanırsa 4S ama.

Evet s2 ile kıyazlanınca kesinlikle 4s ama sIII ile kıyaslanacağını sanmıyorum.. :)

Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Üye
    Konu Sahibi