Samsung galaxy s3 mü yoksa İphone 4s mi?

Sponsorlu Bağlantılar

musty522

Üye
    Konu Sahibi

Birbirimizin kalbini kırmak ile alakası yok tartışıyoruz sadece.Mesela bu tartışma olmasa IOS'un %97 verimle çalıştığını bilmeyecektim.İyidir bu tarz tartışmalar tekrar hayırlı olsun bu arada.Zaten hangisini alırsan al pişman olmayacaktın ;)
eyvallah çok sağolsın ben iphone alıyorum ve iphone hastasıyım bnm kendi fikrimi söyliyim gurur yapmya gerek yk s3 şuan iphonedan donanım olarak çok iyi özellik bakımındanda ama bnm istediğim özellikler iphonedada var s3 tede bnde büyük telefon sevmiyorum iphonenun tasarımı ve güzelliği bana daha hoş geliyor bu yüzden iphone 4s almaya karar verdim herkeze iyi akşamlar iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.

hunter41

hunter41

Üye
bugün s3 ü yarım saat boyunca karıştırdım cok hoşuma gitti kendim xperia neo v kullanıyorum upgrade yapıp s3 almayı düşünüyorum :D

AndroidOne

AndroidOne

Üye
kankalarım benim :)

musty522

Üye
    Konu Sahibi

Kimsenin kalbi kırılmadı bence :hmmm Tartışma bu boyutlara varırsa kötü bunun dışında güzeldir.Sana da şimdiden hayırlı olsun. :)
Çok sağolun

- - - Eklendi - - -

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.
eyvallah çok sağol kardeşim inşallah hayırlı olur ama arkadaşın biri 1500 tl ye şirketine toplu s3 alcaklarmıs kvk ve genpa garanitli sanada alalım dediler kafamı karıştırdı şimdi bu teklif sonucta her yerde 2000 tl s3 iphone 4 s te öyle 500 tl den olmıyım diyorum şu saatten itibaren ama gönlüm de iphonedan yna ne ypacağımı şaşırdmm :S :(

phasan

phasan

Üye
ıphone 4s al derım 1 ram kasma yok ben telde 7 programı arka planda çalıstırdım takır takır açıldı ıphone 4 te bıde sen 4s bunu dusun 2 çekırdeklı

musty522

Üye
    Konu Sahibi
ıphone 4s al derım 1 ram kasma yok ben telde 7 programı arka planda çalıstırdım takır takır açıldı ıphone 4 te bıde sen 4s bunu dusun 2 çekırdeklı
öyle olcak gibi ama işte 1500 tl olması beni s3 e çekiyor gibi ama araştırcam ya garantili bir cihaz nasıl 1500 tl olabiliyor heryerde 2000 tl olurken hemde

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Her yerde 2000 tl değil cihaz ben ilk çıktıktan 1 hafta sonra filan aldım 1800'e cihazı.Şuan bazı sitelerde 1700 liraya satıldığını da görüyorum.Toplu alım varsa bi de şirket diyosun onların anlaşmaları vardır zaten bu telefon satan şirketlerle.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
öyle olcak gibi ama işte 1500 tl olması beni s3 e çekiyor gibi ama araştırcam ya garantili bir cihaz nasıl 1500 tl olabiliyor heryerde 2000 tl olurken hemde

Depo hafızası ile alakalıda olabilir.64'lük almaya çalış derim.

Baskentliia

Baskentliia

Üye
s3 cok basit ama hızlı bn 4s derim

abandonware

abandonware

Üye
one x forever

Üst Alt