Galaxy S3 mü iPhone 4s mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

doctorrr

doctorrr

Üye
sen 4s al 4s ama düşürme :D

Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Üye
    Konu Sahibi
Soru kişiden kişiye değişiklik gösterebilir ama senin için SIII daha uygun olur bence.Oyun için değil de diğer konular için bence SIII daha başarılı.Senin'de önceliğin diğerleri olunca.İnternet zevkini Iphone'un küçük ekranında pek yaşayamazsın.Tabi her iki telefonda seni memnun edecektir o ayrı bir konu.

Daha once iphone 4 kullandim tarayicisi gunluk kullanimim icin ideal. Muzik kalitesi olarak zaten samsungun ic kulakligini tek gecerim. İphoneun ekrani benim icin kucuk degil

ogedayokan

ogedayokan

Üye
:D ama bisey itiraf etmeliyim donan takilma yapan iphone hic gormedim. Hakkini yememek lazim.yinede sevmiyorum :banghead:

Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Üye
    Konu Sahibi
Daha once iphone 4 kullandim tarayicisi gunluk kullanimim icin ideal. Muzik kalitesi olarak zaten samsungun ic kulakligini tek gecerim. İphoneun ekrani benim icin kucuk degil

Ha birde iphoneda dahi samsung ic kulakligi kullaniyorum. Sanirim 4s alacagim . Cunku su an elimde s2 var ve ust model olmasina ragmen ucurum yok s2 ile arasinda . :hmmm hem simdi
11. Sinif oldum ve derslere agirlik verecegim yani internette az gezinmek ve bunu istemeyerek de olsa yapmak normalde olmasa da sene icinde faydali ;) birde artik hemen hemen her sitenin mobil sitesi var yani en azindan benim girdiklerimin

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye

O zaman sorun yok sen kararını vermişsin hayırlı olsun :) Bende Monster ve Sennheiser'i tek geçerim kulaklık konusunda :kıskıs:

TeAmo42

TeAmo42

Üye
ama şarj konusunuda eklersek samsung da yedek batarya kullanabilirsin iphonede bu yok.Hafızayı artırabilirsin iphonede gene yok,kablosuz şarj edebilirsin s3 ü,ayrıca s3 de hdml,nfc,dlna vardır.

Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Üye
    Konu Sahibi

O zaman sorun yok sen kararını vermişsin hayırlı olsun :) Bende Monster ve Sennheiser'i tek geçerim kulaklık konusunda :kıskıs:

Kulakliga o kadar para vermeyecegim icin standart gelen kulaklar icinde en iyisi yani :)

Lumisland

Lumisland

Üye
iphone 4s

Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Üye
    Konu Sahibi
ama şarj konusunuda eklersek samsung da yedek batarya kullanabilirsin iphonede bu yok.Hafızayı artırabilirsin iphonede gene yok,kablosuz şarj edebilirsin s3 ü,ayrıca s3 de hdml,nfc,dlna vardır.

Onlarin hicbirini de kullanmiyorum ben :kop2: bosuna sayma yani ozelliklerini ezbere biliyorum :) artirilabilir hafiza ve dahili batarya da muhim degil ;) s2 alev gibi oluyor gunde iki kere uc kere sarj ediyorum yani batarya bitmesi de koymaz bana :)

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
  • Beğen
Tepkiler: sLeepLe
ogedayokan

ogedayokan

Üye
Kulaklikta dr. Dre HTC lerde kutu icerisinde geliyor sanirim

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Nedenini belirtsek :zzz:

- - - Eklendi - - -

Babam kser o kadar para versem kulakliga :ehe

Ben kendim biriktiriyorum kulaklıklarımın parasını :D kulaklık - enstuman - PC, telefon aparatları parasını karşılamıyor babam :ehe

- - - Eklendi - - -

monster kulaklıklar iyi aslında :hmmm

Bencede ama Dr Dre ile birlikte çalıştıkları modellerini marka olduğu için beğenmiyorum o yüzden Sennheiser ile devam :D

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Onlarin hicbirini de kullanmiyorum ben :kop2: bosuna sayma yani ozelliklerini ezbere biliyorum :) artirilabilir hafiza ve dahili batarya da muhim degil ;) s2 alev gibi oluyor gunde iki kere uc kere sarj ediyorum yani batarya bitmesi de koymaz bana :)
Tamamda kardeşim burda amaç biraz farklı ben san aiki cihaz arasındaki farkları saydım sen ise bütün mesajlarında iphone u övdün.Senin burdaki amacın iphone fanlığı ve samsungu kötüleyip küçük düşürmek başka açıklaması yok.Kolay gelsin benden bu kadar.

Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Üye
    Konu Sahibi
Oh :ehe tamam arkadaslar karar verdim 4s alacagim insallah :) herkese yardimlari icin cok tesekkur ederim Hepinizden Allah razi olsun konu kitlenebilir :)

- - - Eklendi - - -

Tamamda kardeşim burda amaç biraz farklı ben san aiki cihaz arasındaki farkları saydım sen ise bütün mesajlarında iphone u övdün.Senin burdaki amacın iphone fanlığı ve samsungu kötüleyip küçük düşürmek başka açıklaması yok.Kolay gelsin benden bu kadar.

Sen beni yanlis anlamissin ne fanim ne de baska bisey. Onyargili olmamalisin. Su an elimdeki cihaz s2 ise demekki severek aldim ;) ama sikildim sadece o yuzden degistirecegim. Yine de sagol onyargin icin (!) :hmmm