Galaxy S3 mü iPhone 4s mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Oh :ehe tamam arkadaslar karar verdim 4s alacagim insallah :) herkese yardimlari icin cok tesekkur ederim Hepinizden Allah razi olsun konu kitlenebilir :)

- - - Eklendi - - -

Sen beni yanlis anlamissin ne fanim ne de baska bisey. Onyargili olmamalisin. Su an elimdeki cihaz s2 ise demekki severek aldim ;) ama sikildim sadece o yuzden degistirecegim. Yine de sagol onyargin icon (!) :hmmm

Hayırlı olsun inşallah memnun kalırsın.

ogedayokan

ogedayokan

Üye

Tamamda kardeşim burda amaç biraz farklı ben san aiki cihaz arasındaki farkları saydım sen ise bütün mesajlarında iphone u övdün.Senin burdaki amacın iphone fanlığı ve samsungu kötüleyip küçük düşürmek başka açıklaması yok.Kolay gelsin benden bu kadar.

Alkiss :(:p :beer:

doctorrr

doctorrr

Üye
ni demek efenim :D

Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Üye
    Konu Sahibi
Boylelerine sinir olmamak elde degil arkadas , durumu aciklamak fanlik mi oluyor simdi ? :off: Ne diyeyim ki ben simdi :locked: sustum.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Oh :ehe tamam arkadaslar karar verdim 4s alacagim insallah :) herkese yardimlari icin cok tesekkur ederim Hepinizden Allah razi olsun konu kitlenebilir :)

- - - Eklendi - - -

Sen beni yanlis anlamissin ne fanim ne de baska bisey. Onyargili olmamalisin. Su an elimdeki cihaz s2 ise demekki severek aldim ;) ama sikildim sadece o yuzden degistirecegim. Yine de sagol onyargin icin (!) :hmmm
Ön yargı değil bütün mesajlarını okur musun? Hepsinde iphone övgüsü madem iphoneye bu kadar düşkünsün neden konu açıyorsun.Ayrıca senin istediğin özelliklerin iphonede olmadığını da belirttim.Burda bizi boşu boşuna mı yoruyorsun?

- - - Eklendi - - -

Oyunlarda iphone kat kat üstündür.Ama bir tarafdada ufacık ekranı var S3'e göre.Bana kalırsa ben orda S3'ü seçerdim.
İphone seçmek için sebeplerin:
-Stabil ve bol uygulamalı işletim sistemi
-Daha iyi oyun keyfi
-Bundan emin değilim ama 4S in kamerası biraz daha iyi sanırım ama öyle abartılacak bir fark yok.
-iphone tasarımda daha güzel ve beğeniliyor.
S3'ü seçmek için sebepler:
-İnternette safariden daha iyi browseri.
-Daha büyük ekran ama bu senin için dezavantaj olabilir.
-İşlemcisi 4 çekirdek fakat android sistem sömürdüğü için birşey diyemem.
-Müzik olarak gs3 daha iyi bildiğim kadarıyla.
-Süper amoled ekran daha çok beğeniliyor.
-Sensör konusunda en iyi telefon,Mesela bir mesaj geldi ve o mesajı okurken telefonu kulağına götür o kişiyi arıyor.
-Yeni multitasking var.
Yani ben olsam gs3 seçerdim ama kişisel olarak bana s3 daha uygun sana göre ne olur bilemem.Benim bildiklerim bu kadar.
Burda ben senin için bu kadar bilgiyi toplayıp yazdım seninki sadece fanlık.Bizi boşuna uğraştırma olmuş.

Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Üye
    Konu Sahibi

Ön yargı değil bütün mesajlarını okur musun? Hepsinde iphone övgüsü madem iphoneye bu kadar düşkünsün neden konu açıyorsun.Ayrıca senin istediğin özelliklerin iphonede olmadığını da belirttim.Burda bizi boşu boşuna mı yoruyorsun?

Tamam ya senin amacin da anlasildi. Yorum yapma kardesim sen istemez. Allaha sukur yardimci olmaya calisan ve olan cok. Sana gerek kalmadi cok sukur.

- - - Eklendi - - -

Ozelliklerini ezbere biliyorum demek ne anlama geliyor biliyorsun bunu sanirim :zzz:

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Tamam ya senin amacin da anlasildi. Yorum yapma kardesim sen istemez. Allaha sukur yardimci olmaya calisan ve olan cok. Sana gerek kalmadi cok sukur.

- - - Eklendi - - -

Ozelliklerini ezbere biliyorum demek ne anlama geliyor biliyorsun bunu sanirim :zzz:
Benim amacım yok.Ben S3 alacağım ama 4S kadarda stabil cihaz yok,4S imde olsa pişman olmam yani.Ben tamamen objektif bilgi aktarmaya çalıştım. Lütfen mesajlaını tekrar oku ve nankörlük yapma.

Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardes haklisin hadi iyi forumlar :locked:

ogedayokan

ogedayokan

Üye
S3 iyidir s3 al :))))

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Sizede iyi forumlar,kolay gelsin.

Eykul

Eykul

Üye
Galaxy 3 diycem ama cok buyuk ya o kadar da buyuk yapmasinlar tabletler kadar olucak yakindaa

ogedayokan

ogedayokan

Üye
Galaxy 3 diycem ama cok buyuk ya o kadar da buyuk yapmasinlar tabletler kadar olucak yakindaa
istekler kisiden kisiye fark ediyor kardes mesela bende. benim s3 almamdaki sebeblerden en onemlisi ekran buyukluguyle Super Amoled kaliteli olmasiyla

Eykul

Eykul

Üye
istekler kisiden kisiye fark ediyor kardes mesela bende. benim s3 almamdaki sebeblerden en onemlisi ekran buyukluguyle Super Amoled kaliteli olmasiyla

Ben s2 yi bazi ceplerime sigmiyor iyi olmuyor ya almadim o yuzden s3 u. Bende arkadas gibi kararsizim

ogedayokan

ogedayokan

Üye
hayirlisi

Elektr0

Elektr0

Üye
:ehe 4s iyidir 4s alın efenim ios 6 falan da gelecekmiş hem android ios kadar stabil bir işletim sistemi değil :)

o kadar kısıtlama sende de olsa sende stabil olursun... evden çıkarı çıkma kendine sevgili bulma yüzmeye gitme iller arası ucak yerine yürü güneş çıkınca güneş gözlügünü çıkar....eğer biliyorsan ne demek istediğimi anlayıp tartışmaya girmezsin.
Saygılar sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: TeAmo42
TeAmo42

TeAmo42

Üye

o kadar kısıtlama sende de olsa sende stabil olursun... evden çıkarı çıkma kendine sevgili bulma yüzmeye gitme iller arası ucak yerine yürü güneş çıkınca güneş gözlügünü çıkar....eğer biliyorsan ne demek istediğimi anlayım tartışmaya girmezsin.
Saygılar sevgiler...
:oke:

• Beğen
Tepkiler: Elektr0