Samsung galaxy s3 mü yoksa İphone 4s mi?

Sponsorlu Bağlantılar

musty522

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s3 mü yoksa İphone 4s mi?
Öncelikler herkeze s.a hayırlı ramazanlar iyi forumlar çok araştırma yaptım ama genede siz maxicep kullanıcılarındanda tavsiyeler almak istedim bu iki telefon üzerinde duracağım lütfen şu telefon çıkacak bu telefon daha iyi diye mesajlar yazmayın.

Yeni telefon alacağım fakat karar veremedim hız internet hızı oyun program camera vs.bunlar benim için çok ama çok gerekli peki bu isteklerimi en iyi şekilde karşılayacak telefon hangisi Samsung galaxy s3 mü yoksa İphone 4s mi?Sizlerden ricam bana yardım etmeniz Saygılarımla Mustafa YAŞAR.İyi eğlenceler iyi forumlar

codblackops2

codblackops2

Üye
Galaxy s3

Türe

Türe

Üye
Kucuk ekran icon 4s buyuk icin s3

CasuS_87

CasuS_87

Üye
s3 derim :)

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
bence bir kaç ay daha bekle iphone 5
al
. çünkü bunlardan ikisinden birini alsan iphone 5 çıktığında pişman olabilirsin
:)
yinede karar senin
:)

franzliszt

franzliszt

Üye
Eylul gibi yeni iphone gelecek bekleyin cunku suan alacaginiz cihazin degeri yeni iphone cikar cikmaz dusmeye baslayacak. samsungda apple a cevap vermek icin ara model cikaracak, eger hemen alacaksaniz iphone4s derim ele gelen bir kalitesi var.

geneluye

geneluye

Üye
yurt dışında alması kolay tabi fiyat az olsun ama yine de iyi olsun diyorsan şöyle diyeyim ikisi de aynı ikisi de her türlü oyunu kaldırır ama apple alışmış ucuza yaptırıp insanları kazıklamaya o yüzden pahalı satıyor ama 5 in çıkmasını bekleyip çıkınca ucuzlayan bir iphone 4s alabilirsin belki? ama şu anlık benim tercihim s3 olurdu

musty522

Üye
    Konu Sahibi
iphone 5 i nasipse askerden gelince almayı düşünüyorum inşallah şuan askerliğime 4 ay var ben az kullanıp ablama hediye edeceğim 4 s yada s3 bakalım hangisi ağır basacak şuan s3 gibi ama keşke anket yapsaydım düzeltemiyorumda yani konuyu düzeltte anket ekle yok :(

-

AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
S3 Al :)

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Hız,internet hızı konularında S3 üstündür 4S'ten bencmark testlerinde de sonuç ortada.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Ekran problem değilse yani büyük ekran takıntın yoksa ben 4S'den şaşma derim :ok2:

61semih

61semih

Üye
gs3 tabiki internet ve genel performans olarak çok daha iyi ve gs3 te oyun çok daha iyi oynanır.her ıkı telefonunda acamıyacagı oyun yok fakat 3,5inç ekranda pek zevkli olmaz.
açık ara gs3

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye

Benchmark testleri gunumuzde herseyi ifade etmiyor.
Bencmark testi günümüzde en geçerli olan,en güvenilir test.Ona güven olmuyosa kendi gözüme güvenirim 4S'i olan birçok tanıdığım var hız konusunda benim S3 açık ara önde bizzat karşılaştırdım :)

Türe

Türe

Üye
Bencmark testi günümüzde en geçerli olan,en güvenilir test.Ona güven olmuyosa kendi gözüme güvenirim 4S'i olan birçok tanıdığım var hız konusunda benim S3 açık ara önde bizzat karşılaştırdım :)

Sallama :oke: Ben de elime aldım dediğin şey yok. Nexus jelly bean ile s3 den hızlı çalışıyor ama benchmarkları kötü bu mudur en geçerli olan ? Daha benchmarkların geçerliliğini yitirdiğini bilmiyorsun seninle hiç tartışmaya girmem.

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Farkındaysan ben nexusla ilgili bi yorum yapmadım kardeşim jelly bean hakkında bi fikrim yok kullanmadım hiç.Ben hız ve internet hızı bakımından S3 4S'ten daha iyi dedim bunda da yalan bi durum yok ;)

• Beğen
Tepkiler: 61semih
Türe

Türe

Üye
Farkındaysan ben nexusla ilgili bi yorum yapmadım kardeşim jelly bean hakkında bi fikrim yok kullanmadım hiç.Ben hız ve internet hızı bakımından S3 4S'ten daha iyi dedim bunda da yalan bi durum yok ;)

Kime göre neye göre iyi ? ;)

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Yani internet hızı olarak daha hızlı S3 kimse yavaş bişeye iyi demez dimi ;)

franzliszt

franzliszt

Üye
kusura bakmasınlar bana bugün tekrar sorsalar iphone4s mi s3 ü mü diye yine 4s alırım çünkü gerek programların bolluğu kalitesi uyumu stabilliği gerekse cihazın donanımıyla birlikte çalışmasından dolayı ios lu appleları androidle kıyaslamayın birisi elma diğeri armut . ayrıca ben s3 ü neden almazdım cihaz plastik olduğunu kabak gibi belli ediyor eğer illa android alacaksam htc one x alırdım daha elde sağlam duruyor ve donanımı daha güçlü (her ne kadar galaxys3 daha iyi bencmark htc farklı romlarda geforce gpu su ile arayı açıyor) şimdi yeni iphonela samsunga fena bir cevap geliyor .

Akva96

Akva96

Üye
İphone 4s al derim.
Galaxy S3'te Ram olayı var ya kim ne derse desin Kitlenme olacak.
bunun haricinde İphone 4s Stabil işlemcidir.
(ALINTI) ve katılıyorumda.

Üst Alt