Samsung Galaxy S3 mü? Nokia Lumia 920 mi? Yoksa Iphone 5 ve 4S mi?

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
ya hepsini inceledim ciddem hemde çok fazla kullandımda ancak bilmiyorum note 2 alsam biraz android den sıkıldım hani hiç nova 3 tarzı oyun denemedim note 2 root rom hiç kullanmıyorumda , benim için ekran olsun , müzik kesinlikle süper olsun , slayt vs rahat kullanabilceğim maillerime rahat bakabileceğim birşey olsun istiyorum , biliyorum note 2 alırsam pişman olmam güzel cihaz ama telefonu çok kullanan biri olarak çok göze batmamasıda lazım

Ya dede Allah aşkına dert ettiğin şeye bak yaa :( Bak isteklerini fazlasıyla ama fazlasıyla Note2 karşılayacaktır :tebessüm: ama yine de olmaz dersen S3 tavsiyemdir :) :oke:

dedereis123

dedereis123

Üye
  • Beğen
Tepkiler: enterneoll
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye

sen galba 2012 samsung ve nokia satış oranlarını bilmiyorsun. samsung nokiadan daha çok sattıyor haberin olsun

Harbi mi diyorsun valla öğrettiğin için sağol da Lumia'nın Satışları da düşük olmadığı için böyle zaten.

enterneoll

enterneoll

Üye

Harbi mi diyorsun valla öğrettiğin için sağol da Lumia'nın Satışları da düşük olmadığı için böyle zaten.

arkadaşım ne dediğin anlaşılmıyor çok satarsa hata oranı çok olur diyorsun bende samsung daha çok satıyor ama bu kadar hatası yok diyorum hala neyin peşindeysen.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye

arkadaşım ne dediğin anlaşılmıyor çok satarsa hata oranı çok olur diyorsun bende samsung daha çok satıyor ama bu kadar hatası yok diyorum hala neyin peşindeysen.

Bu kadar Hata payı yok mu ? :ehe :kop2:

Neyse konunun dışına çıkmayalım ! Pm'den konuşalım istersen.

dedereis123

dedereis123

Üye
tartışmaya gerek yok beyler wp8 olarak l920 hak vermek lazım yeni bir sistem olup böyle satış yapması gayet iyi bir başarı android ilk zamanında bu kadar değildi samsung da değildi zamanla pişerek görerek şimdi bu kadar satış yaptı

- - - Eklendi - - -

Ya dede Allah aşkına dert ettiğin şeye bak yaa :( Bak isteklerini fazlasıyla ama fazlasıyla Note2 karşılayacaktır :tebessüm: ama yine de olmaz dersen S3 tavsiyemdir :) :oke:

kaptan sana güveniyorumda ya arkadaş aşırı arada kaldım ya :D

amcalu1

amcalu1

Üye
Reis l920 al bence herkesde android var yeni bir ekosistemle tanış malzeme kalitesini hisset oyunu falan da cok dert etme dandik oyunlar için telefon alma oyunda gelir wp ye zamanla office programını falanda en rahat wp li bir cihazda kullanırsın

dedereis123

dedereis123

Üye
Reis l920 al bence herkesde android var yeni bir ekosistemle tanış malzeme kalitesini hisset oyunu falan da cok dert etme dandik oyunlar için telefon alma oyunda gelir wp ye zamanla office programını falanda en rahat wp li bir cihazda kullanırsın

bende öyle düşündüğüm için l920 alıcaktım bugun aslında oyun hep oynayan biri değilim ve ya nova 3 gibi buyuk grafikleri oynamayı sevmiyorumda , bana grafikleri animasyon gibi 2d li oyunlar yeter mesajı guzel olsun müzik olsun yeter :D

Kerim.

Kerim.

Üye
Kardesim al note2 veya s3u.wp su anda alinmaz.daha cok gelismesi lazim.

phasca312

Üye
beyler s3 kaç sene götürür oyun müzik seven biri için kaç sene destek alır?

enterneoll

enterneoll

Üye
___kaptan___

___kaptan___

Üye
tartışmaya gerek yok beyler wp8 olarak l920 hak vermek lazım yeni bir sistem olup böyle satış yapması gayet iyi bir başarı android ilk zamanında bu kadar değildi samsung da değildi zamanla pişerek görerek şimdi bu kadar satış yaptı

- - - Eklendi - - -

kaptan sana güveniyorumda ya arkadaş aşırı arada kaldım ya :D

bilemedim ki :bilmm

- - - Eklendi - - -

bende öyle düşündüğüm için l920 alıcaktım bugun aslında oyun hep oynayan biri değilim ve ya nova 3 gibi buyuk grafikleri oynamayı sevmiyorumda , bana grafikleri animasyon gibi 2d li oyunlar yeter mesajı guzel olsun müzik olsun yeter :D

ha eğer öyle muhteşem oyunlar oynamam diyorsan elbette ki Nokia Lumia 920 al yani, ben oyun vb özelliklerle birlikte Note 2 dedim karar senin :oke:

- - - Eklendi - - -

en az 2-3 sene rahat götürür :oke:

- - - Eklendi - - -

en az 2-3 sene rahat götürür :oke:

dedereis123

dedereis123

Üye
hepinize çok teşekkür ederim yorumlarınız için

dedereis123

dedereis123

Üye
Şahsen :tşk: ama bi sonraki konuyu açtığında ..... Markanın ... Telefonunu aldım diye konu açman dileğiyle :tebessüm: :ehe

olay çok konu açmamsa :D yok artık azalttım konu işlerini başkaları üstünden geçiniyorum :P İnşallah kardeşim tek sıkıntım kredi kartım blokluydu 3 ay dediler 3 bucuk ay oldu hala açmadılar açsalar alıcamda :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
olay çok konu açmamsa :D yok artık azalttım konu işlerini başkaları üstünden geçiniyorum :P İnşallah kardeşim tek sıkıntım kredi kartım blokluydu 3 ay dediler 3 bucuk ay oldu hala açmadılar açsalar alıcamda :D

İnşallah kardeş en ama en kısa sürede kartın açılır ve sende cihazına kavuşursun :tebessüm:

dedereis123

dedereis123

Üye
İnşallah ya :D

symbian.forever

symbian.forever

Üye
Eğer fotoğraf çekmek için alıyorsan lumia 920
oyun oynamak istiyorsan s3
farkım olsun havam olsun diyosan 4s :D

paran bolsa yani parayı oraya buraya saçmak istiyorsan iphone 5 :zong:

not : yanlış anlama iphone 5 in fiyatını biliyon onun için şeyettim :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Eğer fotoğraf çekmek için alıyorsan lumia 920
oyun oynamak istiyorsan s3
farkım olsun havam olsun diyosan 4s :D

paran bolsa yani parayı oraya buraya saçmak istiyorsan iphone 5 :zong:

not : yanlış anlama iphone 5 in fiyatını biliyon onun için şeyettim :)

Haklısın :ehe Zaten iPhone kullanan 10 kişiden 9'u daha işletim sisteminin Android olduğunu bilmiyor.

Send from by iPhone 4s.

Üst Alt