Samsung galaxy s3 mü yoksa İphone 4s mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Epple

Epple

Üye
Yok yok arkadas tam androidci degil. Yoksa simdiye kadar "Ama olsun Android onlenemez yukseliste" derdi :D :D

AndroidOne

AndroidOne

Üye
Haklısın kardeşim androidi savunduğumdan her cebe uygun teli var androidin fiyat açısından ve şimdiki telerin hepsinde android kullanılıo ondan çok satıyo. ı phone ise pahalı bana göre.

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
Haklısın kardeşim androidi savunduğumdan her cebe uygun teli var androidin fiyat açısından ve şimdiki telerin hepsinde android kullanılıo ondan çok satıyo. ı phone ise pahalı bana göre.
İşte düşüncelerin değişti ise ne mutlu bize..Önemli olan doğruyu bilmek zaten..Ben de Android kullanıyorum ama Android 1 numara diyemem nedeni ise 1 gb ram'imin neredeyse yarısını yemesi açıklıyor :ok2: .. Tabii bunları iOS a göre söylüyoruz.

• Beğen
Tepkiler: AndroidOne
Türe

Türe

Üye

İşte düşüncelerin değişti ise ne mutlu bize..Önemli olan doğruyu bilmek zaten..Ben de Android kullanıyorum ama Android 1 numara diyemem nedeni ise 1 gb ram'imin neredeyse yarısını yemesi açıklıyor :ok2: .. Tabii bunları iOS a göre söylüyoruz.

Kardom 1gb swap yaptım. Şimdi benim telefonun 2gb ram'i var. :ok2: :naughty:

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Sgs 3

musty522

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kimse alınmasın ama ben öneride bulunun dedim resmen sistemleri tartışmıssınız ayrıca ben 4s alacağım dedim şimdi bu gibi tartışmalar çıkararak birbirinizin kalbinizi neden kırıyorsunuz ki yarın yada yarından sonra 4s alıyorum kararımı verdim herkeze çok teşekkür ediyorum iyi akşamlar iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Türe
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
arkadaşlar kimse alınmasın ama ben öneride bulunun dedim resmen sistemleri tartışmıssınız ayrıca ben 4s alacağım dedim şimdi bu gibi tartışmalar çıkararak birbirinizin kalbinizi neden kırıyorsunuz ki yarın yada yarından sonra 4s alıyorum kararımı verdim herkeze çok teşekkür ediyorum iyi akşamlar iyi forumlar

Birbirimizin kalbini kırmak ile alakası yok tartışıyoruz sadece.Mesela bu tartışma olmasa IOS'un %97 verimle çalıştığını bilmeyecektim.İyidir bu tarz tartışmalar tekrar hayırlı olsun bu arada.Zaten hangisini alırsan al pişman olmayacaktın ;)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Kimsenin kalbi kırılmadı bence :hmmm Tartışma bu boyutlara varırsa kötü bunun dışında güzeldir.Sana da şimdiden hayırlı olsun. :)

Üst Alt