Samsung Galaxy S3 mü? Nokia Lumia 920 mi? Yoksa Iphone 5 ve 4S mi?

Sponsorlu Bağlantılar

gkcll

gkcll

Üye

gelsin abicim ondan sonra alın,lafla peynir gemisi yürümez açık ara şuanda ios ve android önde :evet: fanlığa gerek yok yani neyse onu söylüyorum...

merak etme Microsoft ve nokia iki dev firma sen ve senin ginilere yem olmaz sen fanlığına ve kendi kendine tartışmana devam et senin gibi lere cevap vererek elimi yoramam ok

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
istediğini alsın adam ya neden bukadar uzatıyosunuz :D

jetpackjoyride

Üye
Talip kardeş bosuna ugrasma gkcll=ezgis

PriZm

PriZm

Üye
jetpackjoyride = zappinger

PriZm

PriZm

Üye
Mrcomano senmisin

Ben ~N.A.W.Y~

Bak bu forumda kaç senem olmuş sence senin gibi çocukmuyum ben?

Kusura bakma.ama bu forumda senin gibisini görmedim.madem ölümüne fansın,o zaman bunu kendine sakla.daha önce defalarca ban yedin,yine yeni nickle geliyorsun.ve bizde bekliyoruz "inşallah şu çocuk biraz değişmiştir" diye.ama nafile..

Şimdi madem bana bulaştın,Başta MrcommanD olmak üzere beni herkese sorabilirsin.HERKESE.

sagopakajmer61

sagopakajmer61

Üye
Bence sakın nokia yada windows işletim sistemli bir telefon alma S3 al tüm soruları kafandan at.Iphone da alabilirsin ama amaç burada değişir. Android açık kaynak kodlu olduğu için ücretli uygulamaları crackli bulup tele yükleme şansın var. Iphone da ne yazıkki böyle bir durum yok android ve S3 mükemmel

acuxx

acuxx

Üye
Bence sakın nokia yada windows işletim sistemli bir telefon alma S3 al tüm soruları kafandan at.Iphone da alabilirsin ama amaç burada değişir. Android açık kaynak kodlu olduğu için ücretli uygulamaları crackli bulup tele yükleme şansın var. Iphone da ne yazıkki böyle bir durum yok android ve S3 mükemmel

Jailbreak diye bişey duymadın galiba ios için?
Wp için unlock ?

Duymadıysan biraz araştır

Kerim.

Kerim.

Üye
MrExpert

MrExpert

Üye
Fanlık yapmak gibi olmasın ama Beni ios tan başkası sarmıyor ben iphone5 al derim :D

gkcll

gkcll

Üye
Talip kardeş bosuna ugrasma gkcll=ezgis

ezgismi sen gerçekten 10 yaşında birisin galiba o kişiyi tanımıyorum
Ben 2005 ten beri maxicep üyeyim ne ban yedim ne uyarı aldım site yönetimi ne sora bilirsin birde 2005 te n72 kullandığım için
yazdığım teşekkürler s60v3 sayfasında vardır bak sen biraz büyü

Üst Alt