n8 deki iğrenç kamera :)

Sponsorlu Bağlantılar

musty24

Üye
    Konu Sahibi
n8 deki iğrenç kamera :)

Maxicep.com - n8 kamerasına hala daha laf eden varsa buyursun
tartışma çıksın diye söylemiyorum ama bende samsung star wifi var o bile bunlardan iyi çekiyor..n8 kamerada sınıfta kalmış :d:

Uruloki

Uruloki

Üye
ıyyy 1.3 mp lik telefonlar daha net çekiyo yuh artık

Uruloki

Uruloki

Üye
eee ne yapalım millet kötüleyeceğine biz yapalım yalnız ordaki kameranın dslr olduğunu fark ettin inş bakarsan onunla bile kapışır manasına geliyor aslında konu

musty24

Üye
    Konu Sahibi
aslında forum kirliliği yapan bu konu değil..bu konuda n8 in kamerada neler yapabileceği gayet net anlaşılıyor..asıl kirlilik; nerdeyse mobil dünyasının hepsinin kabul ettiği n8 deki kamerayı fotoğraf çekmeyi bile bilmeyen bazı insanların kötüleyip durması..bu konuya değil de o insanların yaptıkları yorumlara da aynen bu şekilde kirlilik diyebileceksen silinebilir konu sorun değil

pRime.

pRime.

Üye
Fake o resimler gerçek değil.

pRime.

pRime.

Üye
Bende diyorum ki ne zaman fark edilcek diye de fark edildi sonunda

:kop: Evet bariz fake :aha: :ehe

----------Eklendi @ 23:06:52 ---------- Yazıldı @ 23:04:21 ----------

Dostlar bu arada cepten giriyorum mobile light sürümüyle. Mesajlarınızı beğenecem, beğenemiyorum. Kusura bakmayın.

musty24

Üye
    Konu Sahibi
bence n8 fake :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
bende mobileden giriyom fakat alıntı yapıca filan font filan kullanıyorsunuz ya onların etiketleri çıkıyor bende ne iş bence N8 den kaynaklı bir sorun kesin bozukdur bu şimdi

whatamata

Üye
yaw stın su n8leri kurtulak

pRime.

pRime.

Üye
bende mobileden giriyom fakat alıntı yapıca filan font filan kullanıyorsunuz ya onların etiketleri çıkıyor bende ne iş bence N8 den kaynaklı bir sorun kesin bozukdur bu şimdi

Opera mini kullan kardeşim. Çok rahat. Ben mini 4.3 kullanıyorum, font sorunu yok.

----------Eklendi @ 23:36:15 ---------- Yazıldı @ 23:35:41 ----------

yaw stın su n8leri kurtulak

Evet ilan koyalım yavaş yavaş.

Uruloki

Uruloki

Üye
ben koycam aslında ama taksidi bitmedi ki hem bizi tanımıyor whatamata bence

OğuzcanAbi

Üye
beğenmediniz mi :naughty:

Uruloki

Uruloki

Üye
yok ben beğenmedim açıkcası eski telefonum daha iyi çekiyordu

kvnc39

Üye
2 farklı konu açılmış ikiside n8 in kamerası ile ilgili... arkadaşlar kusura bakmayın da sizler ya gerçekten kötülemek adına bişeyler sölemektesiniz yada bilemiyorum dicek bişe bulamıyorum. ya n8 in kamerasına kötü diyebilecek bir insan olamaz yuh derim yuhhh..

Uruloki

Uruloki

Üye
bak arkadaşım cihaz sende var mı bilmiyorum çünkü mobildeyim ayrıca sen S^3 destek forumuna uğradın mı daha önce çünkü bu cihaz 8 aydır elimde ve ayrıca orsa kime sorsan beni arthur u adamlar anlatır sana merak etme bence evet biz beğenmiyoruz kamerasını sen merak etme

pRime.

pRime.

Üye
bak arkadaşım cihaz sende var mı bilmiyorum çünkü mobildeyim ayrıca sen S^3 destek forumuna uğradın mı daha önce çünkü bu cihaz 8 aydır elimde ve ayrıca orsa kime sorsan beni arthur u adamlar anlatır sana merak etme bence evet biz beğenmiyoruz kamerasını sen merak etme

Kamerayı geçtim telefonu beğenmiyoruz. :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
her yönüyle kötü bence keşke almasaydım diyorum çoğu zaman kendime

pRime.

pRime.

Üye
Evet hele hdmi ve usb otg hiç kullanışlı değil.

Üst Alt