n8 kamerasına hala daha laf eden varsa buyursun

Sponsorlu Bağlantılar

eaagent

eaagent

Üye

Düzgün kullanan var diyosun dostum haklısın. Sen dahil bikaç kişi var bu forumda ama adamlar resmen forumu birbirine katıyor. (isim vermicem) Biz de böyle protesto ediyoruz. :)
Tamam hakkınız bu tabiki ama ucu bizede dokunmayacak şekilde sadece o kişileri hedef alarak bizi aşağılamadan Wave kullanıcılarına direk değil de o kullanıcılara olsa bu protesto daha çok sevinirim kurunun yanında yaşta yanıyor. :)

Uruloki

Uruloki

Üye
eaagent seni inceleme yaptığında ne kadar desteklediğimiz biliyorsun o sözler sana değil arthur un dediği gibi böyle protesto ediyoruz

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

alın size resim ben çektim :D

Emre-45

Emre-45

Üye
Evet arkadaşlar katılıyorum size. Bizim bölümümüzde bile android ve bada kullananlar yorumlarını yapıyorlar.Tabii ki de kötüleyici yorumlar. Bizde bunlardan bıktık artık yeter!

eaagent

eaagent

Üye
eaagent seni inceleme yaptığında ne kadar desteklediğimiz biliyorsun o sözler sana değil arthur un dediği gibi böyle protesto ediyoruz

Saolun kardeşim :) ben biliyorum zaten N8 i zaten biliosunuz hoş anılarımız oldu N8le :D

navti

navti

Üye
fotoğraflara göre güzel çekiyor :oke:

intro

intro

Üye
samsung'un hayatı taklit ile geçmiş şimdi 21mp cihaz yapar adamlar. :) ya şaka bir yana n8'in kamerasını ne ile kıyaslıyorlar. Komik adam bunlar yav.

Reberals

Üye
nokiayı kötülüyenleri anlayamıyorum halada anlayamadm

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:oha:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bnm iphone 2g bundan daha iyi çekio dağalın:oke:

pasha14

pasha14

Üye
Şimdi bunada illaki bir kusur bulup laf ederler. :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
şu nokiayı kötüleyenlere diyecek çok sözüm varda neyse sonra gelip konuyu kirletiyorlar...(h)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bunlarda amerika gibi ille bi yerlere saldırcaklar :d:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Canon geçmiş işte neyi iddia ediyorsun ki?
Telefonun tek + sı bu zaten

merlin19

merlin19

Üye
Sallayın yorum yapanların kaçı eline n8 alıp çekmiş onu yazın..? bizde bir laf vardır milletin şeyi ile gerdeğe girilmez önce gidin alın n8 sonra çekin bakın anlarsınız farkı ben bizzat çektim ha siz elinize bir tel alıp kamera ayarınızı default ayarda kullanırsanız bişi diyemem önce elinizdeki telefonun neler yapabildiğini çözün sonra laf yapın bende 5800 var ve en kral nikona resimlerde yerleri yalatıyor sanırım nokia 3.2 mp yanlışlıkla yazmış...önce foto çekmeyi öğrenin..bu arada elinde 6630 olanlar yanınıza 5 bin ila 8 bin tl lik bir foto makinası alın ikinizde binin otobüse boğazköprüsünden geçerken saatte 90 100 km ile ikinizde çekin bir foto anlarsınız 6630 ların kamerasının özelliğini asla titretmez cam gibi görüntü yakalar hızınız ne olursa olsun işte ben nokianın bu huyunu seviyorum kaydırmıyor anında yakalıyor öle ağaç gibi durarak 100 yaşındaki ebemde foto çeker..

nalcam22

nalcam22

Üye
Sallayın yorum yapanların kaçı eline n8 alıp çekmiş onu yazın..? bizde bir laf vardır milletin şeyi ile gerdeğe girilmez önce gidin alın n8 sonra çekin bakın anlarsınız farkı ben bizzat çektim ha siz elinize bir tel alıp kamera ayarınızı default ayarda kullanırsanız bişi diyemem önce elinizdeki telefonun neler yapabildiğini çözün sonra laf yapın bende 5800 var ve en kral nikona resimlerde yerleri yalatıyor sanırım nokia 3.2 mp yanlışlıkla yazmış...önce foto çekmeyi öğrenin..bu arada elinde 6630 olanlar yanınıza 5 bin ila 8 bin tl lik bir foto makinası alın ikinizde binin otobüse boğazköprüsünden geçerken saatte 90 100 km ile ikinizde çekin bir foto anlarsınız 6630 ların kamerasının özelliğini asla titretmez cam gibi görüntü yakalar hızınız ne olursa olsun işte ben nokianın bu huyunu seviyorum kaydırmıyor anında yakalıyor öle ağaç gibi durarak 100 yaşındaki ebemde foto çeker..
5800 ın kamerası nikona yerleri yalatacak öylemi hayatında 5800 dan başka kamera görmediğinbelli

realplayer2

realplayer2

Üye
carl zeiss optik tessar lens bi SONYde bide nokiada var ya kulak asmayın arkadaşlar şu n8 düşmanlarına gitsin b....la oynasınlar misket felan yapıp yuvarlasınlar:):)

teknolocix_777

teknolocix_777

Üye
N8 hoş telefon kamerası da piyasadaki birçok telefondan iyi;ama Nokia hep bir iki ayrıntıyı atlıyor.Mesela C7 de nfc özelliği var;ama C6-01 de yok.İkiside yakın zamanda çıktı,ikisi de symbian ^3 kullanıyor;ama eksikler var.N8 de yanlş hatırlamıyorsam bu zamanlarda çıktı ve symbian ^3 te kamerasında tek af desteği olan bir telefon.Ama symbianı biraz daha elinden geçirip performansını artırsa,işlemciyi en az rakipleri kadar güçlü tutsa,ramini bol koysa hiçkimse eski dev Nokia'yı tutamaz.Eskiden bende kullanıyordun Nokia cepler.Hatta evdeki 3 telefonun markası Nokia dır.Millet Nokia yı güvenilir ve sağlam biliyor;ama Nokia bu son zamanlarda biraz zor zamanlar yaşıyor.Bu zor zamanda gidipte 12mp lik kaliteli bir telefona 600 küsür mhz lik bir işlemci koymak pek akıl karı değil.Şimdi belki de bazı Nokia kullanıcıları telefonunu savunmak için telefonun işlemcisinin miktarı sana mı kaldı diye yorum yapabilirler;ama ben olaylara objektif yaklaşıyorum.Farkındaysanız her Nokia yazısını büyük harfle yazıyorum.Bu şartlar altında Nokia nın diğer markalar ile yarışabilmesi zor.Samsung cep telefonu kullandığım için Nokia ile mukayese yapmıyorum;ama 1ghz işlemci görmemiş bir Nokia mı yoksa çift çekirdekli bir Nokia mı istersiniz sorusuna alacağım cevap elbetteki çift çekirdekli bir Nokia olacağını biliyorum.İşte birçok insan da bu ayrım nedeniyle Nokia dan ayrılmadı mı?

• Beğen
Tepkiler: 01kubi
01kubi

01kubi

Üye
N8 hoş telefon kamerası da piyasadaki birçok telefondan iyi;ama Nokia hep bir iki ayrıntıyı atlıyor.Mesela C7 de nfc özelliği var;ama C6-01 de yok.İkiside yakın zamanda çıktı,ikisi de symbian ^3 kullanıyor;ama eksikler var.N8 de yanlş hatırlamıyorsam bu zamanlarda çıktı ve symbian ^3 te kamerasında tek af desteği olan bir telefon.Ama symbianı biraz daha elinden geçirip performansını artırsa,işlemciyi en az rakipleri kadar güçlü tutsa,ramini bol koysa hiçkimse eski dev Nokia'yı tutamaz.Eskiden bende kullanıyordun Nokia cepler.Hatta evdeki 3 telefonun markası Nokia dır.Millet Nokia yı güvenilir ve sağlam biliyor;ama Nokia bu son zamanlarda biraz zor zamanlar yaşıyor.Bu zor zamanda gidipte 12mp lik kaliteli bir telefona 600 küsür mhz lik bir işlemci koymak pek akıl karı değil.Şimdi belki de bazı Nokia kullanıcıları telefonunu savunmak için telefonun işlemcisinin miktarı sana mı kaldı diye yorum yapabilirler;ama ben olaylara objektif yaklaşıyorum.Farkındaysanız her Nokia yazısını büyük harfle yazıyorum.Bu şartlar altında Nokia nın diğer markalar ile yarışabilmesi zor.Samsung cep telefonu kullandığım için Nokia ile mukayese yapmıyorum;ama 1ghz işlemci görmemiş bir Nokia mı yoksa çift çekirdekli bir Nokia mı istersiniz sorusuna alacağım cevap elbetteki çift çekirdekli bir Nokia olacağını biliyorum.İşte birçok insan da bu ayrım nedeniyle Nokia dan ayrılmadı mı?
katılıyorum kardeşim nokia kendine gelmezse şu annabelle zaten tüketici cevabı verecek arkadaşlar bu arada bende olaya objektif bakanlardanım hatta nokia sitesinede bol bol mail atıyorum etki tepki meselesi yani burda birbirimizi yemeye gerek yok eksikleri dile getirip mail atın derim.İyi forumlar.

Üst Alt