n8 kamerasına hala daha laf eden varsa buyursun

Sponsorlu Bağlantılar

nalcam22

nalcam22

Üye
carl zeiss optik tessar lens bi SONYde bide nokiada var ya kulak asmayın arkadaşlar şu n8 düşmanlarına gitsin b....la oynasınlar misket felan yapıp yuvarlasınlar:):)
Carl zeies lens olunca ne oluyo carl zeiesin ne artısı var ? Sanki dünyada bitek carl zeies inki lens .Bi adını biliyosunuz carl zeies diye.sanıyonuzki dünyanın en iyi lensi.Bir sürü lens var .Realplayer hadi bna cevap ver.

Eric_draven

Üye
dünyanın nerdeyse tek lens yapan firmasıdır carl zeiss. Canon kodak sony nu adamlarla çalışır. Uzaya yollanan yüm uyduların lensleri carl zeiss dir. Aradaki fark bu. Lens olmasa kamera hiç bi işe yaramaz. Lens dışındaki herşey yazılım zaten..

nalcam22

nalcam22

Üye
dünyanın nerdeyse tek lens yapan firmasıdır carl zeiss. Canon kodak sony nu adamlarla çalışır. Uzaya yollanan yüm uyduların lensleri carl zeiss dir. Aradaki fark bu. Lens olmasa kamera hiç bi işe yaramaz. Lens dışındaki herşey yazılım zaten..
Öncelikle dünyanın tek lens üreten firması carl zeis değildir. Bunu nerden çıkarttın bilmiyorum.Nikkor, Leica, SCHNEIDER-KREUZNACH.bunlar dünyanın en iyi lens firmalarıdır.uzaya gönderilen uyduların bir çoğu nasa tarafından yapılıyor. nasa nikkor un lenslerini kullanıyor. yani uzaya gönderilen uyduların birçoğu carl zeis lens kullanmıyor. bunuda nerden çıkarttın bilmiyorum.Cahil olduğun burdan belli diğer kameraların lensi yok diyorsun resmen.Carl zeis i bişey sanmayın ......

juju6611

juju6611

Üye
hahahaha bende sana çooooooook güldüm.... at mıdır koşan yoksa jokeymidir koşturan ;) kimse n8 in kamerasına laf etmesin.neyse saygılar

koptum bea kardeşim:D:D:D:D
fena söz heeeaa :D

Üst Alt