n8 deki iğrenç kamera :)

Sponsorlu Bağlantılar

Uruloki

Uruloki

Üye
aynen ya geçen usb bellek taktım açmadı madem açmıcaktı niye böyle özellik koyuyorsun değil mi

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
ııııııyyyy Berbat telefon yaa sonunda insanlar akıllanmaya başlıyor. N8'in ne mal olduğunu gördüler yaşasın boyum uzadı XD Galaxy Fit alın, Galaxy Ace alın, Galaxy Slim alın ha bi de Galaxy Jüpiter alın Androidli cihaz alın olmadı Bada'lı alın, o da olmadı Java telefon alın ama symbian almayın. NOOOOOOLUUUUUUUUUUR ALLAH RIZASI İÇİN NOKIAAA ALMAYINNNN ARKADAŞLAR KANDIRIYOR NOKIA SİZİ :(
(ben de başladım XD)

whatamata

Üye
ııııııyyyy Berbat telefon yaa sonunda insanlar akıllanmaya başlıyor. N8'in ne mal olduğunu gördüler yaşasın boyum uzadı XD Galaxy Fit alın, Galaxy Ace alın, Galaxy Slim alın ha bi de Galaxy Jüpiter alın Androidli cihaz alın olmadı Bada'lı alın, o da olmadı Java telefon alın ama symbian almayın. NOOOOOOLUUUUUUUUUUR ALLAH RIZASI İÇİN NOKIAAA ALMAYINNNN ARKADAŞLAR KANDIRIYOR NOKIA SİZİ :(
(ben de başladım XD)

oooo java diyosun abi javanın yanında symbianın lafımı olur:P:

pRime.

pRime.

Üye
(ben de başladım XD)

:ehe :ehe

nuraniharun

nuraniharun

Üye
Arkadaşlar 1.sayfada arkadaşın verdiği Canon 550D DSLR hiç araştırdınız mı? Ben araştırdım 18mp kamareya sahip bir fotoğraf makinası. Nokia N8 ise 12mp kameraya sahip. Ancak buna rağmen 18mp ile kapışıyor. Verilen linkteki resimleri incelerseniz olay ışık oyunlarından öteye geçmiyor. Ufak bir iso ayarı ile Nokia N8, Canon 550D DSLR ile ışık komnusunda aynı seviyeye gelir ve geçerde. Görüntü netliği açısından resimler incelenirse N8 hatları daha belirgin hale getirimiş.

musty24

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar konuyu açmamdaki amacın n8 Canon 550D DSLR den daha iyidir anlamını taşımasın..amaç n8 in kamerasının gerçekten iyi olduğunu gösterip, n8 kamerasını fotoğraf çekmeyi bile bilmeyen insanların devamlı kötüleyipte burdaki yorumları okuyarak faydalanmaya çalışan insanları yanıltmamalarını sağlamaya çalışmak aslında..

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
ben n8 hiç sevmedim ama şunu söylemeliyim ki kamerasına laf edenler kendisini kandırır

Emre-45

Emre-45

Üye
n8 çok kötu baksanıza şu resimlere. size galaxy ace önerebilirim :D

Remil_53

Üye
Varmı Böyle saçmalık ? :kop:

silver021

silver021

Üye
her yönüyle laf kalabalıği ve forumda kirlilikten ötürü baska bir işe yaramazmisiniz siz. :)

hoss

hoss

Üye
bırakın eglensinler sayıları git gide azalıyor zaten

zaza

zaza

Üye
karalamak için yapmadıkları şey kalmamış :ehe oysa resimlerin bir çoğu aynı açıdan çekilmemiş

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Hacım bu tartışma artık yüzsüzlük boyutlarına ulaştı. Karşılaştırdığınız makina Canon 550D ve bu makina DSLR seviyesinde bir makina ki zaten linkte de yazıyor. Aslında yücelttiniz bir noktada N8'in kamerasını 550D ile yarışır boyutlara getirdiniz :) Ayrıca bir kaç resimde odağı başka yerlere alarak çakallık yapılmaya kalkışılmış N8'i kötüleme yönünde (Özellikle gökyüzü çekimlerinde). Utanmasalar Nikon D5000 yada D3000 ile de kıyaslayacaklar. Saçma işlerle uğraşmayın.

Fake diyen arkadaşlar da mevcut ayrıca.

Siyah.

Siyah.

Üye
n8 mi :ehe:ehe:ehe:kop::kop::ehe:kop::kop::kop: 3310 daha kullanışlı :d::d::d:

Üst Alt