n8 deki iğrenç kamera :)

Sponsorlu Bağlantılar

Uruloki

Uruloki

Üye
eee diyoruz berbat çekiyor diye inanmıyorsunuz hala birşey ekliyim aynı açıyla alakası yok 550D de çok daha büyük objektif olduğundan ondan aynı açı gibi gözükmüyorlar aslında aynı kare ama daha yakını

pRime.

pRime.

Üye
eskiyle bir kıyasla istersen ben 2008 üyesiyim o zaman dan bu zamana cok fark var

Yo hala öyle.

----------Eklendi @ 19:06:57 ---------- Yazıldı @ 19:06:26 ----------

siz dünyanızı androidden ibaret sanıyosunuz.

Uruloki

Uruloki

Üye
evet bencede android in büyüsüne kapılmış gidiyorsunuz geçen biri(isim vermek istemiyorum) demişki önemli olan sayı değil içerik artık ne diyeceğimi şaşırdım 300000 vs 180000 burda ve her türlü uygulamaların içerikleride bin basar ama hala daha android diyorlar zaten konuyu bilen biliyor

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
evet bencede android in büyüsüne kapılmış gidiyorsunuz geçen biri(isim vermek istemiyorum) demişki önemli olan sayı değil içerik artık ne diyeceğimi şaşırdım 300000 vs 180000 burda ve her türlü uygulamaların içerikleride bin basar ama hala daha android diyorlar zaten konuyu bilen biliyor
konuşturma şimdi beni yaa sanki o 300000 uygulamanın hepsini indirip kullanıyonda konuşuyon ya mesaj kalabalığı başka bişey değil yani eğer 300000 uygulamanın hepsini kullanıyom diyosan hepsini bize bi anlat bakalım

----------Eklendi @ 19:37:13 ---------- Yazıldı @ 19:33:58 ----------

ne diyeceğini şaşırmadın ne diyeceğini bilmiyosun bence

pRime.

pRime.

Üye
konuşturma şimdi beni yaa sanki o 300000 uygulamanın hepsini indirip kullanıyonda konuşuyon ya mesaj kalabalığı başka bişey değil yani eğer 300000 uygulamanın hepsini kullanıyom diyosan hepsini bize bi anlat bakalım

----------Eklendi @ 19:37:13 ---------- Yazıldı @ 19:33:58 ----------

ne diyeceğini şaşırmadın ne diyeceğini bilmiyosun bence

Evet sen ne dediğini çok iyi biliyosun. :oke:

----------Eklendi @ 22:49:12 ---------- Yazıldı @ 22:48:37 ----------

Bi konuşsana hep konuşturma beni diyorsun.

ilkayyy17

ilkayyy17

Üye
yukarıdaki fotolarda n8 çok başarılı ama bu fotolar neden böyle sizce?

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
bu kopnuyu açanın üyeliğide fake bu n8 görmemiş bile :D

ferhat_67

Üye
ortaya güzel yem atıp forumu alt üst etmişsiniz bunu böle tartışacanıza kendiniz resim çekip buraya upload edin görelim bakalım N8 nasıl olduğunu süper ötesi kamerası var artı videoda son derece süper halt etmişsiniz o karşılaştırma resimlerle N8 i kötüleyemessiniz benim görüşüm o resimlerde oynama var renk blur keskinlik verilmiş resimlere birde çeken arkadaş ayarlarını yapmamış sanırım neyse ben memnunumya gerisi boş arkadaşlar

maxirabit

maxirabit

Üye
Tartışmanıza gerek yok:oke:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
hayatımda kullandığım en iğrenç alet hurdacıya satmaya kalktım o bile bu takozu görünce dayanamayıp çekti gitti arkadaşıma al sana hediyem olsun diyorum adam beleş telefonu almıyor sonra çevremdekiler görürde rezil olurum diye..
Samsung e250 ile kapıştırıyorum kamerayı n8 i yerin dibine sokuyor

pRime.

pRime.

Üye
hayatımda kullandığım en iğrenç alet hurdacıya satmaya kalktım o bile bu takozu görünce dayanamayıp çekti gitti arkadaşıma al sana hediyem olsun diyorum adam beleş telefonu almıyor sonra çevremdekiler görürde rezil olurum diye..
Samsung e250 ile kapıştırıyorum kamerayı n8 i yerin dibine sokuyor

:ehe iyiydi.

Uruloki

Uruloki

Üye
hakket iyiydi cezbedici

caney002

Üye
ya bende yeni aldım tlfunu. valla kamerası hiç ama hiç güzel değil. 5 mgp samsung camerası bile daha iiyi çekiyor keşke almaaydımmmmmmmmmmm :@@@@@@@@@@@@

Üst Alt