Nokia N8 vs. Canon 550D DSLR [Kamera karşılaştırması]

Sponsorlu Bağlantılar

Quaresma53

Quaresma53

Üye
bencede ama kimsenin başkasının telefonlarına laf atma tahrik etme aşağılamasıda gerektirmez N8 ci lerin nerde C7 yi kötülediğini gördünüz C7 den üstün bi telefonumuz olduğu halde ezici konuşmadık ama bunlara noluyo ne havalara girmişler anlamadım

biz kotulemyoruz adamim aradaki fiyat farkina ragmen tek fark kamera arti nfc yok ;) bu n8 i bu kadar abartmayin

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Türkiyedesin nfc olsa ne yazar..

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
biz kotulemyoruz adamim aradaki fiyat farkina ragmen tek fark kamera arti nfc yok ;) bu n8 i bu kadar abartmayin

sırf o kemara 200-300 lira :D getir o piyasadaki bütün digital fotğraf makinalarının çoğunu çatır çutur yer n8 :D benimde var sony 12 mp foto makinem ama nerdeyse yakın çekiyolar birbirlerine ;)

karasahinemre

Üye
biz abartmıyoruz ki n8 i gözünde o kdar büyütmüşsün ki kötülemek için elinden geleni yapıyosun

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
bence sen c7 yi bu kadar abartma n8 filmde bile kullanilmis bir cihaz nfc fazla birsey degistirmez ayrica nfc altyapisinin gelmesi daha zaman alacak bunuda belirteyim...

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
Türkiyedesin nfc olsa ne yazar..

nfc dünyada yaygınlaşsa bile ülkemizde yaygınlaşana kadar ohooo anca sen o nfc yle varsa etrafındaki çok zor bi arkadaşının nfc li telefonuyla çok az olan oyunları oynarsın ya da nokia nın yeni çıkcak hoparlörlerini kullanırsın ki bluetooth tan ne farkı kalcak o zman

Quaresma53

Quaresma53

Üye
benm telefonda kamera yok sanki =D zaten autofocussuzda cekim yapmazdn hic =D hayir telefonu kullanmis olsam vay anasini yorumlara bak dyp yarn bi nokia clupe gderdm =D

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye

tek fark dimi at gözlüğü mü takıyosun çoğunuz sırf şeyim kadar otg kablosu bulmak için 30 tl veriyosun hdmı girişiniz bile yok konuşturma beni kırmayalım kalplerimizi

karasahinemre

Üye
bende c7 yi kullanmış olmasaydım n8 almazdım

nonamex

Üye
Telefonun kamerasinin, profesyonel kameralarla karsilastirilacak seviyede olmasi bile bir basaridir.

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
benm telefonda kamera yok sanki =D zaten autofocussuzda cekim yapmazdn hic =D hayir telefonu kullanmis olsam vay anasini yorumlara bak dyp yarn bi nokia clupe gderdm =D

sizin telefonlar yüz algılayabiliyomu ya merak ettim bari onu yapsın :d: sizin telefonun 8 megapixel sadece bi sayı sadece :D

----------Eklendi @ 00:13:18 ---------- Yazıldı @ 00:12:59 ----------

n8 ci ler toplantı bence kaç :ehe

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Bende sadece bunu diyorum nonamex. Herkes fikrini kendine saklasın sonuçta n8 konusu bu konu c7 kullananın gelip karalaması yanlış olur uzatmaya da gerek yok bu yüzden i arkadaşımız ban yedi.

Quaresma53

Quaresma53

Üye
=D filmdemi kullanilmis e o zman nokia oroyu duymadnzmi altin kaplama c7 3000dolar napalim yani =D bence siz bu kadar n8i buyutmeyn zevk meselesi tabi

nonamex

Üye
sizin telefonlar yüz algılayabiliyomu ya merak ettim bari onu yapsın :d: sizin telefonun 8 megapixel sadece bi sayı sadece :D

----------Eklendi @ 00:13:18 ---------- Yazıldı @ 00:12:59 ----------

n8 ci ler toplantı bence kaç :ehe

C7 yi bilmem de C6-01 için dogru, 8 megapiksel laf olsun diye konmus

kale72

Üye
arkadaslar aman diyim bnm gibi ceza almayin.. Bunun gibiler yuzunden baskasinin hesabini kullaniyorum.,

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Arkadaşlar dağılalım. :)

karasahinemre

Üye
=D filmdemi kullanilmis e o zman nokia oroyu duymadnzmi altin kaplama c7 3000dolar napalim yani =D bence siz bu kadar n8i buyutmeyn zevk meselesi tabi

eşeğe altın semerde vursan eşek yine eşektir.

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye

o nokia oro nun yapılmasının tek sebebi c7 nin şık görünmesi isteseler n8 e de yaparlardı neyin havasını yapıyosun anlamadım

----------Eklendi @ 00:17:09 ---------- Yazıldı @ 00:16:06 ----------

bizim filmde kullanılmasındaki hava atmamız o telefonda teknolojisiyle gösteriliyo telefon sen ise oro felan diye telefonun tasarımını hava atıosun :oke:

Üst Alt