n8 deki iğrenç kamera :)

Sponsorlu Bağlantılar

STaT!C

STaT!C

Üye
Off Off 7250m Vardı O Bile N8 Den İyi Çekiyordu Ya Öyle Bir Resim Çekerdi Netlikten Kendimizi Seçemezdik Fotoğrafın İçinde.:vur

PureFood

PureFood

Üye
Bu nasıl bir karalama kampanyasıdır.
Sanki görende bu kötüleyenler 20 MP'den aşağı kullanmıyolar sancak. 12 MP kamera koymuş adam HD özellik koymuş daha ne istiyonuz. Bu kadar da olmaz.

Bende N8 alacaktım bu kadar kötüymüş meğer. Takoz,berbat lafları havada uçuyor vazgeçtim. :naughty:

Ocean258

Ocean258

Üye
kamerasına laf etmek sacmalık gercekten.. tek sorunu symbian olmasıdır bence..

ilkayyy17

ilkayyy17

Üye
olay zaten kamerasının kötü olması değil. olay 12 mp yazıp, 12 mp olmaması ve bunu hakedemiyor olması. şimdi htc nin samsungun sonyericssonun yeni modelleri çıkıyor teker teker piyasaya kameraları 8 mp. bakalım onlarla kıyaslayınca ortaya çıkacak n8 in 12mp lik toz kondurulmayan kamerasının kalitesi

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
n8 in kamerası o kadar berbatki makro modda çileğin üstündeki tüyler bile sayılıyor... Yani bi kamera bu kadar kötü çekebilir :d:

musty24

Üye
    Konu Sahibi
konuda ne demek istendiğini bile çözemeyipte n8 hiç kullanmamış tarzında yorum yapan adamı ve senin yorumunu görünce fake olasım geldi gerçekten :hmmm

Uruloki

Uruloki

Üye
mustafa dediğin gibi dslr ile karşılaştırılma yapılmış ama anlamayan çok ve biz bu eylemi daha önce ki olaylar için yaptık esasında

pRime.

pRime.

Üye
Bumu yaa bunlar fake 12 mp hakkını vermiyo benim samsung wave'le arasında hiç fark yok :ehe oyuncak telefon bu n8 bizim bayide hep başka markalar satılıyo :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
ne wave i serdar direk birinci jeneresyon iphone ile anca karşılaştırılır zaten yazılımla 12mp yapmışlar çin telefonları gibi

pRime.

pRime.

Üye
<font face="Verdana"><font color="Red"><i><b>ne wave i serdar direk birinci jeneresyon iphone ile anca karşılaştırılır zaten yazılımla 12mp yapmışlar çin telefonları gibi</b></i></font></font>

:ehe:ehe

dreamwalker1979

dreamwalker1979

Üye

ben bu kadar kötü makro çekim görmedim..:-))

emr-erock

emr-erock

Üye
yani size şaşıyorum canon 55d ile netliği aynı sadece ışıkfarkıvar.Ne bu savaşmı çıkarmaya çalışıyorsunuz , yoksa o n8 , wawe veya herneyse aldıdiye hefesini kursağanda bırakmayamı çalışıyorsunuz bece herkes kendi davasına dönsün artık...Bu Tartışmalar Çok gereksiz...

dreamwalker1979

dreamwalker1979

Üye
yani size şaşıyorum canon 55d ile netliği aynı sadece ışıkfarkıvar.Ne bu savaşmı çıkarmaya çalışıyorsunuz , yoksa o n8 , wawe veya herneyse aldıdiye hefesini kursağanda bırakmayamı çalışıyorsunuz bece herkes kendi davasına dönsün artık...Bu Tartışmalar Çok gereksiz...

sende hangisi var!! :-)) burda paylaşım amacı sazanları ortaya çıkarmak onlarda belirli zaten polemiğe gerek yok yani başlık amacına uygun devam ediyor :-))

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
peee bu nası makro mod foto arkadaşım o çiçeğin üstünde böcek olması lazım hani nerde gözükmüyor n8 işte takoz bi foto çekersin çektiğin yerdeki olmayan böcekleri görmez ama hayır böcük olmasada çekmesi lazım
ehhhhh yyoh beş para etmez wave numer one :yuru:

buket2

buket2

Üye
gördüğüm en iğrenç kamera şu an sahip olduğum samsung 5603 telefona aittir...

musty24

Üye
    Konu Sahibi
yok yok n8in daha kötü olması lazım..bi yanlışınız olmasın :)

Üst Alt