galaxy s mi alıyım iPhone 4 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uppset

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s mi alıyım iPhone 4 mü?
yazın sınavdan sonra bu 2 telefondan 1ini alcam internette baktım türlü türlü yorum var biri diyo iphone nun anteni sorunlu iphone fiyatını değerini vermez diğeri diyo galaxynin android marketi yok 3 tuş sorunu var sizce hangisini alayım.(oyun ve uygulama yükliycem bide ben yeniyim şu iphonedeki jailbreak felan ne işe yarıyo anlamadım :vuraçıklarsanız sevinirim)

meder94

Üye
kesinlikle iphone tabiki bn şu iphone 4 kullanıyorum anten sorunu flan fasa fiso yani hiç etkilemiyo türkiyede ve zaten yni alıcaksanız şuan yeni partlar satışta onlarda öyle bi sorun yok iphone oyun kalitesinde bütün telefonlara bin basar bnce iphonda milyonlarcada uygulma var jailbreak denilen olay ise basit googledn araştırırsanız bulursun telefona herhangi bir zararı yok paralı uygulamarı parasız indirmeni sağlıyo bnde var şuan ve jailbreaksız iphone düşünülemez kardeş ;) samsung s bnm hoşuma gitmiyor iphone kadar kaliteli deil bu telefonların hepsi iphondan özenme iphone ustaları yani :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
iPhone'da anten sorunu olmadığı doğru.Uygulama olarak ileride olduğu da doğru.
Ancak Galaxy S'in uygulamalrı da ezik uygulamalar değil.Gayet kaliteli oyun v uygulama bulabilirsin.
Ve iPhone'a o kadar para vereceğine Galaxy S alırısın. Fiyat/perdorman olarak tabii ki Galaxy S.

Ama yine de karar senin. Benim için fark etmez iPhone alırım havamı atarım diyosan iPhone, yok ben az paraya çok iş isterim diyosan Galaxy S.:oke:

jakocan

jakocan

Üye
galaxy s derim ben kullaniyorum 100 tane ipohe getir yinede almam avrupada arastirmalarda galaxy s %100 puan almis durumda ipohane %75

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
KesinlikLe bir haTa yapma ve iPhone4 al....
Dünyanın en iyi Cep teLefonu iPhone4'tür..... ve öYLede kalacakTır....
ben N8 kuLLanıyorum telefonumdan memnunum ama yaklaşık 2 sene sonra falan iPhoneye geçeceğim... samsungun telefonları hakkında iyidir kötüdür yorum yapmicam.... sadece oldum olası hazetmem ne bileyim bana iğrenç geliyor....

silver021

silver021

Üye
Cezzbedici sana tek önerim git bi teşhir ürün olarak galaxy s yada git bi wave eline al incele ondan sonra yorumu yap. superamoled ekran yapisini telefonun hizini uygulamalardaki mükemmeligi hiç gözünle görmedin anlasilan. burda bizim wave telefonlari bir oyun çikiyor biri var 350 mb bir digeri 550 mb oyunlarin her biri. grafik ekran samsungun kalitesi birleşmiş mükemmel bir cihaz ortaya çikmis. ayrica bluetooth 3.0 in aktarim hizi 10.2mbps internet veri aktarim hizini hiç saymiorum bile. eger hic imkanin yoksa en azindan bir youtubedan aç izle bir fikir sahibi olursun belki ondan sonra konusur yada yargilarsin samsungu ;)

• Beğen
Tepkiler: cosmo61
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
N8'in 1000 videosunu izlediysem samsungun 250 videosunu izlemişimdir.....
arkadaşımın samsung waveyi alıp inceledim....
ama bak ayrıntıya dikkatini çekerim... samsungun telefonları kötüdür demiyorum.. sadece samsung kullanmamaya yeminliyim diyorum....
şöyle düşün : bir arkadaşının bir kere karakterini, hal hareketlerini sevmez ona uyuz olursan eğer o adam artık amerikan başkası olsa bile onu kıskanmaz, umursamazsın değilmi...işte bende böyle.... içimden samsung kullanmak gelmiyor, ilgimi çekmiyor... isterse 1 gpx kamera çıkarsın 1tb hafıza koysun.. 16gb ram koysun anlatabildimmi...?

silver021

silver021

Üye
Anliorum bende nokiadan baskasini kullanmam derken derken samsunga geçiş yaptim. aslinda ben fiyat ve performansa çok önem veririm. samsung bu konuda en iyi marka. tabi senin marka takintin varmiş kardeş ben onu bilemem ama bir iphone 2 milyari haketmior diyerekten bende kendime gore takinti yaptim tabi bu herkez icin farkli. ama bgn takinti yaptigin samsung firmasi unutmaki elindeki kullandigin telefonlarin ekranlarinin üretimini yapiyor. ;)
Ayrica burda tarafsiz bir karsilastirma yapmak gerekir die düsünüyorum. birisi wave mi iphone mu yada xperia 10 mu dese bende iphone 4 derim. gerçekçi olalim burda adam senden yorumunu beklior sen kendi kişisel yargilarini hesaba katiorsun. ama bir galaxy s i tartmadan direk iphone 4 demen bana yanlis geldi herneyse uzatmiycam daha fazla iyi geceler.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
hangi telefonun becerileri senin için daha tatmin ediyiciyse onu alacaksın yani bu kişiye göre değişir..
parana kıy iphone4 al diyorum ben dostum ;)

pRime.

pRime.

Üye
Dostum Iphone 4 al gitsin. Retina ekranı görünce şaşıracaksın. :oke:
Ayrıca uygulama oyunda Galaxy s'i ezer geçer.

maxirabit

maxirabit

Üye
Yaza kadar zamanın varsa,Galaxy s2.

technoshark

technoshark

Üye
iPhone 4 ile asla yarışamaz Galaxy S. Biriktir üzerine parasını al iPhone'unu.

uppset

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s2nin fiyatı ortalama ne kadar?bide galaxy s daha cazip geldi:hmmm:hmmm

bide s2nin s den ne gibi özellikleri daha iyi

eizo33

eizo33

Üye

avrupada 550-600€ Türkiye'de 1500-1700 olur.İphone 4 ten ucuz olacağı kesin.Galaxy S2 Galaxy S ten de İp4 den de kat kat iyi.Senin alacağın zamana kadar çıkmış olur.

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye

çift çekirdekli işlemci , hd video kaydeden 8 mp kamera , android 2.3 , 1gb ram ve rom daha ne istersin
zaten çıktığı andan itibaren piyasadak, en iyi tel ünvanını alacak bana göre

franzliszt

franzliszt

Üye
zamnında galaxys kullanıyordum sattım çok beğendiğim bir modeldi aldıktan sonra iyice içli dışlı kullandım işlemci olarak mükemmel oyunlarıda oynatması mükemmel ama şöyle bir sorun var bir iphone4 inceledim ios yi pek sevmem ama oyunları öyle oynatıyorki bak kullanıcısı olarak söylüyorum kesinlikle iphone4 daha kaliteli alayına kadar tartışırım gözümle göre göre denedim onu bırak şuan androidde xperiayaya gangstar hd yükledim birde küçük2.gen ipoduma yükledim xperiadan yirmi kat akıcı oynatıyor yani ios yi sevmesemde hakkını vericem ve bir noktada daha galaxys s i geride bırakıyor dış malzeme kalitesinde iphone4 kesinlikle çok daha kaliteli galaxys plastik çok kötü bir durum bence ama galaxys in genel anlamda artısı çok daha fazla özellikle veri alışverişi ekran işlemcide çok sağlam lakin 3g ye aldığın zaman konuşurken kesilme yapıyordu froyo ile düzeltilecekti nedenide 24sar oranında çok düşük olmasıymış araştırınca öğrendim sonra ne oldu bilmiyorum, üç tuş sorununu kafana takma çok basit çözümü bende çıkmadı ama sonra öğrendim her ihtimale karşı testde ettim öyle birşey çıkmadı , eğer parama kıyarım zenginimde diyorsan iphone al 500 , 600 mb lık oyunlar var ve daima çıkıyor markalaşma sürecinde olduğu için biliyoruzki androiddede çıkıyor ama nispeten daha az. ayrıca hatırlatalım galaxys2 geliyorsa iphone4gs geliyor cortex5 li , cortex in ne olduğunu tadına bakan anlar 5 ki oda galaxys2 gibi çift işlemcili ve hız değerleri nvidiaya göre daha yüksek deniyor .

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
zamnında galaxys kullanıyordum sattım çok beğendiğim bir modeldi aldıktan sonra iyice içli dışlı kullandım işlemci olarak mükemmel oyunlarıda oynatması mükemmel ama şöyle bir sorun var bir iphone4 inceledim ios yi pek sevmem ama oyunları öyle oynatıyorki bak kullanıcısı olarak söylüyorum kesinlikle iphone4 daha kaliteli alayına kadar tartışırım gözümle göre göre denedim onu bırak şuan androidde xperiayaya gangstar hd yükledim birde küçük2.gen ipoduma yükledim xperiadan yirmi kat akıcı oynatıyor yani ios yi sevmesemde hakkını vericem ve bir noktada daha galaxys s i geride bırakıyor dış malzeme kalitesinde iphone4 kesinlikle çok daha kaliteli galaxys plastik çok kötü bir durum bence ama galaxys in genel anlamda artısı çok daha fazla özellikle veri alışverişi ekran işlemcide çok sağlam lakin 3g ye aldığın zaman konuşurken kesilme yapıyordu froyo ile düzeltilecekti nedenide 24sar oranında çok düşük olmasıymış araştırınca öğrendim sonra ne oldu bilmiyorum, üç tuş sorununu kafana takma çok basit çözümü bende çıkmadı ama sonra öğrendim her ihtimale karşı testde ettim öyle birşey çıkmadı , eğer parama kıyarım zenginimde diyorsan iphone al 500 , 600 mb lık oyunlar var ve daima çıkıyor markalaşma sürecinde olduğu için biliyoruzki androiddede çıkıyor ama nispeten daha az. ayrıca hatırlatalım galaxys2 geliyorsa iphone4gs geliyor cortex5 li , cortex in ne olduğunu tadına bakan anlar 5 ki oda galaxys2 gibi çift işlemcili ve hız değerleri nvidiaya göre daha yüksek deniyor .
henüz iphone 4gs ile ilgili birşey duymadığımdan birşey diyemiycem

franzliszt

franzliszt

Üye
iPhone 5 buraya bas ayrıntılar var

Uruloki

Uruloki

Üye
yok hakan abi tüm herkes iphone 5 in apple a5 ile çıkcağını söylüyor ipad 2 deki işlemci ile aynı işlemci sen nerden buldun ki cortex olacağını bence apple kendi işlemcilerini kullanmaya başladı bırakmaz daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...