Telefon Tavsiyesi İphone 4 Mi Samsung Galaxy S II mi ?????

Sponsorlu Bağlantılar

Apple İphone 4 Mü Samsung Galaxy s II mi?

• Apple İphone 4

Kullanılan: 29 26.1%
  • Samsung Galaxy s II

Kullanılan: 82 73.9%

• Kullanılan toplam oy
    111
franzliszt

franzliszt

Üye
işte yani yine biz yapamıyoruz :D

technoshark

technoshark

Üye
ikisi arasında seçim yapmak gerekirse fiyatları düşerse ikisinide alırım, tabıkı birde şöyle bir durum var telefonlar kullanmak ıcın mı alınıyor hava atmak ıcın mı ? eğer hava atıcam diyen olursa tabiki İPhoneyi öneririm, gerçi ben ikisinide alamam bütçemi sarsar (h)

demirkan_1999

demirkan_1999

Üye
ıphone 4 bence en iyisi

• Beğen
Tepkiler: cewikkuwwet01

sedat009

Üye
bluetoot olup olmamasi önemli dehil ise yaramadiktan sonra ne yapayim ben öyle bluetoote.üzgürce kullanila bilecek bir btelefon dururken niye iphone nin kisitlamali ios sine kendimi esir edeyim.iphoneyi jailbreak yapmadan tad alan kkimse yokdur bence.
bu nedir abi
bu kadar trışka karşılaştırmamı olur , birde iphohe un ekran şuan en iyi ekran ıps,solar panel ve retina teknolojisine sahip çözünürlüğünede iyi bak az araştır yaz galaxys 2 1850tl, iphone 1600 16 gb lık migrosda satılıyor yukarıda bir dünya yanlış bilgi var
sen gingerbread kullandınmı yada ios4.2 veya 4.3
daha dün kardeşimle bluetoothla oyun attık iphone4 le bluetoot yoksa nasıl oynuyoruz acaba, birde teşekkürü az bulmassınız demişsn ne adamsın (h)

----------Eklendi @ 14:00:13 ---------- Yazıldı @ 13:50:31 ----------

basit bir örnek daha vreyim farz edin iphoneye cok önemli yeni bir telefon numarasi eklediniz senkorize etmeden telefona bir sey oldu.kaydettihiniz numara silinip gidiyor.heryerde herzaman bilgisayar olmaya bilr.yada iphoneniz varsa yaninizda birde bilgisyar olmasi lazim(h)

volkanerce

Üye
asıl ısınma sorunu i phone 4 te var 4 te iki gün önce geri verdim telefonu s2 aldım çokta memnunum hiç ısınma falanda olmadı ama iphone 2 gün telefonun ekranında kocaman bir ünlem işareti çıktı telefonun soguması gerekiyor soguduktan sonra kullanılabilir diye bir yazı çıktı hat çekmez oldu böyle bir şey varmı yaa bırakın sırf isme para veriyorsunuz ayrıca adamlar özelliklerini yazmış allah aşkına bire karşılaştırın yani bu kadar uzatmanın anlamı yok iphone nin özellikleri düşük kalıyor işte S2 nin yanında yapmayın

ÇAYDEM

ÇAYDEM

Üye
arkadaşlar galaxy s2 kullanmış değilim ama iphone den çok memnunum her açıdan...s 2 yi tam bilmediğim ve kullanmadığım için bu konuda yorum yapmak istemiyorum.ama şunu diyebilirimki iphone u silecek yada geçebilecek bir marka bilmiyorum.bu şahsi düşüncemdir bana katılanada katılmayanada saygı duyarım teşekkürler :bye2:

• Beğen
Tepkiler: cewikkuwwet01 ve franzliszt
franzliszt

franzliszt

Üye
bluetoot olup olmamasi önemli dehil ise yaramadiktan sonra ne yapayim ben öyle bluetoote.üzgürce kullanila bilecek bir btelefon dururken niye iphone nin kisitlamali ios sine kendimi esir edeyim.iphoneyi jailbreak yapmadan tad alan kkimse yokdur bence.

----------Eklendi @ 14:00:13 ---------- Yazıldı @ 13:50:31 ----------

basit bir örnek daha vreyim farz edin iphoneye cok önemli yeni bir telefon numarasi eklediniz senkorize etmeden telefona bir sey oldu.kaydettihiniz numara silinip gidiyor.heryerde herzaman bilgisayar olmaya bilr.yada iphoneniz varsa yaninizda birde bilgisyar olmasi lazim(h)

iki cihazada sahibim ve iphone4 diyorum bir düşün neden diyorum, ben kaliteye önem veriyorum ve iphone4 çok daha kaliteli , çok daha program ve çok daha oyun .
ve ios5 de bunu hallettiler bilgisayara olan bağlantıdan kurtuldu cihaz artık bilgisayarsız açılıyor kendi sistem üzerinden veri alıp güncelleyebiliyor kendini, ya tabiki hep kötü senaryo yazamayız cihaza birşey olduğu yok zor durumdada bıraktığını görmedim sim karttan sisteme yüklersin (hani türkcellde varya simlerini alıp saklıyor bir ortamda) istediğin an ulaşırsın . ve itunes u kullanmayı bilirsen birşeyin silinmez herkez apple kullanabilecek diye birşey yok , apple ı ya bilmeyen hava atmak isteyenler kullanır yada pro kullanıcılar kullanır . iphone jailbreak yapmadanda ciddi bir cihazdır needforspeed hot pursuit i bluetoothla çift kişi oynarken bu dediklerimi iyice anlayabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: cewikkuwwet01, Amaru Shady ve pRime.
AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
    Konu Sahibi
Adama bhak ya alt imzasina gs2 yi koymus burda iphoneyi savunuyon jailbreaksiz tad alan bir kisi solese ?

franzliszt

franzliszt

Üye
Adama bhak ya alt imzasina gs2 yi koymus burda iphoneyi savunuyon jailbreaksiz tad alan bir kisi solese ?

ikisinede sahip olunca adam gibi karşılaştırabiliyorsun kardeşim jailbreakli benim cihaz ve bak ne dicem sana , iphone 4 kusura bakmada galaxys2 den çok daha kaliteli bir cihaz , nedenmi ? binlerce uygulama var ve ben 99 dolarlık uygulamaları bedava yükleyip çatır çatır kullanıyorum . buna home musşc studio dan tut binlerce kaliteli uygulama var 1.8gb bak ne diyorum 1.8gb lık navigasyon programı var .. bu kadar kaliteli market varken ben ne anladım galaxys2den ? bir real racing2 gibi oyun varmı androidde , appstoreda fifa 11 var 1 gb büyüklüğünde anladınmı .

----------Eklendi @ 18:51:24 ---------- Yazıldı @ 18:50:00 ----------

yani demek istediğim galaxys2 kullanasım bile gelmiyor anca android markete adam gibi programlar gelir bu çift işlemcikendini gösterir anca ozaman o cihaz gözüme girer

futbol123

futbol123

Üye
iphone 5 :ehe

ugurlu_stl

Üye
valla iphone4 derim çünkü kullanmadıgım tlfn kalmadı ben böyle telefon görmedim herşeyden önemli cok kullanıslı ve dokunmatigi süper

Lenneth

Üye
Galaxy S2

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
iphone milyarlar dökenleri gerçekten anlamıyorum doğrusu.yada şöyle anlamaya çalışayım harcayacak parası çok.

walla kardeşim ben bir yıldır samsung wave kullanıcısıydım ve diyodum ya benim telim donanım olarak daha iyi ekransa ekran telefon özelliğiyse özellik iphone 2300 benim tel 900 tl
akıllı işi değil diye ve samsung wavemi satıp kafam esti ıphone 4 aldım öyle bir destek ve hizmet yok itunnes apple store aklının hayalinin alamayacağı şeyler var ben telde pes 2011 çıksın diye bir yıldır beklerken fifa 2011 i ıphoneye yükledim bilgisayardaki versiyondan daha iyi şaka gibi geleecek size ama ps de görsen şaşıracağın tarz kaliteli oyunlar yada bilgisayarda kullanacağın uygulamalar tel için sunuluyor diceksin herşey oyun uygulama değil tamam katılıyorum
ıphone 4 dayımda da vardı ve ses kısma tuşu bozuldu ne tamir süresiydi ne düzgün yapılmama sıkıntısıydı hiç uğraşmıyosun bile yerine yenisini verecekler ıphone boşuna efsane olmadı inan kullana kadar bende sallıyordum anca özenti anca reklam diye anlatılmaz yaşanırmış :DD

----------Eklendi @ 18:58:40 ---------- Yazıldı @ 18:58:06 ----------

valla iphone4 derim çünkü kullanmadıgım tlfn kalmadı ben böyle telefon görmedim herşeyden önemli cok kullanıslı ve dokunmatigi süper

kesinlikle haklısın

----------Eklendi @ 19:00:48 ---------- Yazıldı @ 18:58:40 ----------

ikisi arasında seçim yapmak gerekirse fiyatları düşerse ikisinide alırım, tabıkı birde şöyle bir durum var telefonlar kullanmak ıcın mı alınıyor hava atmak ıcın mı ? eğer hava atıcam diyen olursa tabiki İPhoneyi öneririm, gerçi ben ikisinide alamam bütçemi sarsar (h)

MİLLET BOŞUNA HAVA ATMIYOR :)) çünkü hava atılacak öyle bir destek veriliyorki ıphone de

Lenneth

Üye
2 telefonda alanlarını pişman etmiyor o kesin.

alperen545

alperen545

Üye
yav hiç ankete gerek yok dünyanın en iyi telefonu samsung galaxy s2

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
tamam samsung galaxys 2 bir çok özelliğiyle ortalığı kasıp kavuruyor hem galaxs 2 hem ıphone 4 kullanan arkadaşlar da var formumuzda biraz araştırıp görürsen ıphone 4 ün başka olduğunu anlarsın tabiki ful hd 60 fps çekim süper amoled plush ekran ve 1.2 ghz dual core a9 işlemci insanın nefesini şöyle bir alıyor :)) kabull şunu da belirtmek gerekir ki telefonun donanım gücü dışında yazılım gücü her nekadar iosu geçti deselerde ki bu mümkün değil daha şuan android hala telefonun donanımıyla tam uyumlu çalışmıyor yani benzinli bir spor arabaya tüp taktırıp binmeye benziyor ayrıca şu bi gerçek yazılımla iyileştirilir mi bilmiyorum galaxys 2 çok fazla ısınıyor şarjı çok çabuk bitiyor daha öncede belirtmiştim renk ve canlılık olarak süper amoled plush eşi benzeri olmayan bir ekran ama o ekrana o çözünürlük inanın yetersiz ekranı biraz fazla zoomladığınızda bunu hissediyorsunuz ve ful hd video çekiminde odaklama sıkıntısı çıkartabiliyo hafif olmasını sağlayan plastik kasa da ayrıca çok hoşuma gitmedi telefonda çok narin hissi uyandırıyo

tabiki iphone de kusursuz bir telefon değil her modelde olmasa da çekim problemi çıkartıyo ekranda ölü pixel vs.. vs. olabiliyor benim anlatmak istediğim iki telefonunda olumsuz yanlarının olabildiği AMA ;

fifa 2011 oyunu videolarını izle iphone için gol atınca adamların birbirlerine yaptıkları pozisyonda tartışmaları birbirine vurmaları diğer oyuncuların ayırmaları anonslar yorumcu değerlendirmeleri daha vs... bir telefonda bilgisayar versiyonundan daha iyi bir oyun nasıl yapılabilir anlarsın
real racing 2 resimdeki gerçekliği nasıl görüyorsan oyuna girip oynadığında da aynı grafiği görüyorsun

androiddeki gibi karışık değil uygulamalar üstelik oyun ve uygulamalara bir göz gezdireyim desen saatlerini alıyor
bende kabul ediyorum donanım olarak iphone 4 e çok fark atar ama yazılım ve donanım uyumu bu kadar mükemmel sağlanan apple den başka bir firma yok

POCKET POND ( ekran galaxys teki hareketli ekrandan çok daha gerçekçisanki suyla doluyor ekrana dokununca çıkardığı ses ve balıkların kaçışı ve onlarca kuş vs. hayvanın doğal sesleri bu uygulama insanları sakinleştirmek için yapılmış resmen terapi uyguluyor sessiz bir ortamda açın uyumayana şaşarım :D )

SONGIFY ( telefonu yaklaştırıp normal konuşmaya başlıyorsunuz bir veya birden fazla kişi önemli değil sizin sohbetinizi bir çok ritimde şarkıya çeviriyor bu uygulama iphone storede 40 000 000 dan fazla download yapılmış müthiş bişey normal sözleri rap vs.. şarkıya ve ritimleriyle uyumlu bir şekilde çeviren program görmedim )

IGIRLS ( çok tatlı hatunlar telefonun ekranını bir temizlemeye başlıyolar hem birbirlerini sabunluyolar hem ekranı :D İZLEMEK Bİ BAŞKA EKRAN CAM GİBİ OLUYOR ARTIK BEZ KULLANMIYORUM :dddd )

bunlar gibi binlerce oyun ve uygulamaya sadece indirme seçenğine tıklayarak sahip oluyosunuz yani android market sıkıntısı uygulama bulamama sıkıntısı diye bişey yok

GALAXYS 2 Yİ KÖTÜLEMİYORUM şunu vurguluyorum :) İPHONE CİDDEN BAŞKA

Delyyyy

Delyyyy

Üye
bırak ip 4 u ip4 s VS sg s2 ... izle yoruma gerek yok .... canimli cicim li kocum lu konusmalara ... gor apple in cok ovdugun kalitesini ...

coacoa

Üye
walla kardeşim ben bir yıldır samsung wave kullanıcısıydım ve diyodum ya benim telim donanım olarak daha iyi ekransa ekran telefon özelliğiyse özellik iphone 2300 benim tel 900 tl
akıllı işi değil diye ve samsung wavemi satıp kafam esti ıphone 4 aldım öyle bir destek ve hizmet yok itunnes apple store aklının hayalinin alamayacağı şeyler var ben telde pes 2011 çıksın diye bir yıldır beklerken fifa 2011 i ıphoneye yükledim bilgisayardaki versiyondan daha iyi şaka gibi geleecek size ama ps de görsen şaşıracağın tarz kaliteli oyunlar yada bilgisayarda kullanacağın uygulamalar tel için sunuluyor diceksin herşey oyun uygulama değil tamam katılıyorum
ıphone 4 dayımda da vardı ve ses kısma tuşu bozuldu ne tamir süresiydi ne düzgün yapılmama sıkıntısıydı hiç uğraşmıyosun bile yerine yenisini verecekler ıphone boşuna efsane olmadı inan kullana kadar bende sallıyordum anca özenti anca reklam diye anlatılmaz yaşanırmış :DD

----------Eklendi @ 18:58:40 ---------- Yazıldı @ 18:58:06 ----------

kesinlikle haklısın

----------Eklendi @ 19:00:48 ---------- Yazıldı @ 18:58:40 ----------

MİLLET BOŞUNA HAVA ATMIYOR :)) çünkü hava atılacak öyle bir destek veriliyorki ıphone de
oyun sıkıntısı yok kasmadan ps oyunları oynuyoruz 600 liralık telefonda oyun olarak yorumlamamak lazım...

ercnshn'

ercnshn'

Üye
İphone 4syi bile dağıtır bknz. :)

Üst Alt