Galaxy S2 mi alayım ? İphone 4 mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
arkadasım bn dedımkı donanım bakımından oyunları daha ıyı calıstırır.Yanı donma vb. seyler olmaz.Sorun hangı ısletım sıstemınde daha cok uygulama olması dııl dıkkatını cekerım ;) Ama iphone 4S deseydı kesınlıkle tercıhımı ondan yana kullanırdım

iPhone'da donuyor mu yani oyunlar ? en iyisi bir video çekip koymak olacak sanırım |-) Kasıyormuş peh..:ah

----------Eklendi @ 12:19:54 ---------- Yazıldı @ 12:19:27 ----------

2 cihaz da oyunları kasmadan oynatıyor s2'mde 25 hd oyun vardı ama kasma sıfırdı ;) iPhone da da öyle ;)

ekorotti

ekorotti

Üye
Real racing 2 yuklu ve hic kasmiyor video koyayim istiyorsan

a579

a579

Üye
Ne kadar işlemcisi olursa olsun ben S2 de infinity blade,modern combat vb oyunları oynayabiliyor muyum?Garageband,voiceband gibi uygulamalar var mı yok.Ha alıcı derse ki oyun performansı cok iyi olmasına gerek yok s2 alsın.Derse ki bn telefondan genellikle film izlerim s2 alsın.Ha ayrıca alex ferguson un bir sözü var:
"İstatistikler mini etek gibidir.Asil göstermesi gereken şeyi göstermezler" nokta

s2 de modern combat oynanamıyor mu demek istedin :S

Consul9

Consul9

Üye
Hayır ne yapayım ben zaten arkadas bozuk apklerde oluyor diye yazmış.Ancak sorun yaşayanlar da az değil.
Bana sorsalar yine hangisini secersin ip4 derim.Dedigim gibi oyun uygulama online oyun benim icin önemli.Zaten s2 ye gelse o programlar oyunlar kesin s2 derdim ancak firmalar İOS a verdigi destegi Androide vermiyorlar.

ibrother

ibrother

Üye
bavul gibi bi cebin varsa yada bond çanta al o zaman. cebe sığmaz o cihaz. iphone4 hem mantikli hem şık. s2 out.oyun konusunu her kes billyr. muthis.

WebStyle

WebStyle

Üye
İpod Touch'da bile Real Racing 2, gta3, Modern Kombat 2 ve 3, BackStab ve Nova 2 oyunları yüklü ne kilitlenme nede takılma olmadı. Tüm oyunlar sorunsuz oynanıyor. Bildiğim kadarı ile ios işletim sistemi donanımı sonuna kadar kullanıyor. Herhangi bir problem sorun yaşamadım daha..

klongs

klongs

Üye
bavul gibi bi cebin varsa yada bond çanta al o zaman. cebe sığmaz o cihaz. iphone4 hem mantikli hem şık. s2 out.oyun konusunu her kes billyr. muthis.

gömleğimin cebine bile sığıyor bilip bilmeden yazma

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Sınıf arkadasimin birinde s2 birinde iphone 4 birinde 4s var. S2 vs 4 dersek 4 kat kat iyi her yonden. Ama paran varsa 4s al uygulamalari 4 den 5 saniye daha hizli aciyo :D

tutas_tee

tutas_tee

Üye
ben s2 kullanıyorum ve çok menunum ama diğer taraftanda iphone 4 te jkaliteli telefon ha diyorsan ki param var bence bekle bir iki ay daha samsung s3 al derim bomba asıl o olacak...

WebStyle

WebStyle

Üye
ben s2 kullanıyorum ve çok menunum ama diğer taraftanda iphone 4 te jkaliteli telefon ha diyorsan ki param var bence bekle bir iki ay daha samsung s3 al derim bomba asıl o olacak...

Telefon alacaktım sırf S3 yüzünden iyi bir cihaz almaktan son anda vazgeçtim. Oyun ve uygulamalar için şimdilik İpod Touch aldım kendime bende sabırsızlıkla bu cihazı bekleyenlerdenim zaten..

• Beğen
Tepkiler: Sertug1991
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
İphone 4s. İphone 4 alma bence. 4s İçin para biriktir.

FeaLeX

Üye
Eğer oyun ve internet için alıcaksan Galaxy S2. Al
4.3 inç ekranı ile inanılmaz oyun zevki sunuyor ve internet hızı apple den daha iyi.
Tek bir eksik yönü ekran çözünürlügü kötü.
diğer özellikleri iphone 4.s vb.yi solluyup geçiyoo

keys1903

keys1903

Üye
4s her turlu daha ıyı

Astrosman

Astrosman

Üye
S2 diyeceğim.. Ama ıphone 4s de olabils

Sertug1991

Sertug1991

Üye
s3'ü bekle derim

Caglaris

Caglaris

Üye
Tabii ki sana bağlı ama ben S2 yi öneririm

KayraBey

KayraBey

Üye
Zevkler ve renkler farklıdır her zaman... Ama bence S2 al...

yutkun

yutkun

Üye
s2 bence arkadaşım aldı cok begendim tavsiye ederim arkadaşıma