Telefon Tavsiyesi İphone 4 Mi Samsung Galaxy S II mi ?????

Sponsorlu Bağlantılar

Apple İphone 4 Mü Samsung Galaxy s II mi?

• Apple İphone 4

Kullanılan: 29 26.1%
  • Samsung Galaxy s II

Kullanılan: 82 73.9%

• Kullanılan toplam oy
    111
Uruloki

Uruloki

Üye
zaten samsung yaptığı başka ne var ki dava açtı apple bir bakıyorsunuz bada işletim sistemi herşeyiyle ios diğer tarafdan touchwiz arayüzüne bakıyorsun çok benziyor hele geçen bir fotoğraf gördüm dedim yanlış yazdılar herhalde SGS2 vs N9 fotoğrafları bir an şaşırdım dedim o cihaz SGS2 değil ki iphone 4 dedim o kadar benziyor işte sadece tuşu kare mi dikdörtgen mi ne yani bu kadar çalınmaz ki kardeşim

• Beğen
Tepkiler: franzliszt ve pRime.

SeKo_75

SeKo_75

Üye
Millet sanki Samsung galaxy S2 kullanmis gibi yorumlar yazmis durmus :-), ayrica 4,3 inch ekran cok buyuk :d: onu alicagina ipad al daha iyi :d: onuda geçtim, iphone 4e doldur doldur telefon hic yavaslamiyor, aynisini samsung'da yapinda gorelim telefon sacmaliyormu sacmalamiyormu ;-)

Jetlak

Üye
iphonede dolduracak program yok çünkü ;)

----------Eklendi @ 03:55:56 ---------- Yazıldı @ 03:49:35 ----------

ön kamera berabere demişin sgs ön 2mp o yüzden onu da sgs alır
hafızada sgs alır 32 gb artı 1 gb toplam 33 iphonede en yüksek toplam 32 yine sgs aldı ve ayrıca tasarımda bence yine sgs alı hem ekran büyük hem ince bence çok şık yazılımda bence yine sgs alır androidde uyg sayısı iostan fazla arkasında da google var o yeter zaten

----------Eklendi @ 04:00:08 ---------- Yazıldı @ 03:55:56 ----------

koçum jailbreaksiz istesem çatır çatır jailbreak yaparım, jailbreaksiz oynuyoruz , azıcık okuda sonra aç böyle saçma yetersiz karşılaşmamı olur
sana ne diyorum migrosda 1600 tl bimde 1850 16gb az dışarı çıkda bak
neymiş bir hafta kullanmışmış lan ben kaç senedir kullanıyorum ios banamı anlatıyorsun jailbreak ios yi , daha geçen 1080p oynatımı paylaştık bölümde benim gözüm açıktır koçum yorma sen kendini , ayrıca gingerbread yüklemişliğim var n900 e sen nerde buldunda denedin gingerbread sıkıyorsun yalanı

daha terim sıkıntın var ön kamera 2mb yazmışsın--- mb ne megapixel ne biliyormusun koçum

ayrıca apple için wireless aktarım var bluetoothdan çok daha ileri , hani yazmışsınya illa bağlayacaksın diye , ayrıca bağlamanada gerek ios5 beta ile direk kablosuz bağlantı sunuluyor veri aktarımında

birde yazmışsın iphone4 8gb??? 2000tl ?? benim bildiğim hatta emin olduğum 16gb lığı 1600 32 gb lığı 2100 tl civarı ve 8 GB LIĞI DA YOK!!
galaxys 2 moskovada 1850 tl ortalama 32000ruble (moskovadan geldiğim için biliyorum ) 1500 falan değil . ki moskovada cihazlar ucuz

bak ben sana ne diyorum bu maxicepde bir karşılaştırma yapacaksan düzgün yapacaksın yoksa eleştrilere açık olacaksın bu işten az çok anlayan birisi olarak senin yanlışlarını söylüyorum ayrıca benim gibi birçok anlayan arkadaşım var sen biraz bizim forumlara bak gör nasıl yapılıyormuş karşılaştırma , en azından biraz düzgün yap verimli olsun ,emo gibide 'q' ,yoq' gibi saçma yazmamanı tavsiye ediyorum türkçemiz kirleniyor.
sen kafanıda yorma garanti işlerini iyi biliyorum , ayrıca internette kazıkda değil birçok site vade farkı almadan stoktan gönderiyor çoğu arkadşım sipariş ile aldı hatta rus siteleri bile güvenli, hade ben yürimde sende emekleme ama böyle konularda ok. ve böyle karşılaştırmalarda puan verilmez sadece sunum yaparsın millet puanlar eleştirir ,bu cihazların ekran teknolojilerini biliyormusunki tartıyorsun yada gpu sistemlerini biliyormusun kernellerini biliyormusun tartmışsın şak diye program havuzunu ,gps performanslarını,htlm testlerini biliyormusun tartmışsın yada menü fps hızlarını , malzeme kalitelerini biliyormusun , dlna aktarım hızlarını biliyormusun tartmşsın , o yüzden söyledim öyle, ios nin iyi tarafları var androidin iyi tarafları var bunları açman lazım hep. girde şuraya biraz bilgilen

ayrıca iphone4 ün 8gb lığı yok yukarı yazmışsın

----------Eklendi @ 11:29:16 ---------- Yazıldı @ 11:15:38 ----------

ve kendi düşüncemi söylim zaten sahibimde kesinlikle iphone4
neden ; kalitesi tartışılmaz çelik kaplama etrafı en iyi ekrana sahip en iyi uygulama havuzuna sahip , 1080p oynatabiliyor ve arkasında apple var destek kesilmiyor,
neden galaxys2 almam; malzeme kalitesi ne htc ne iphone ne nokia ile boy ölçüşebilir , dualcore ama android dualcore u eşit şekilde veri paylaşımı yaptıramıyor bir sorunu varmış yeni güncelleme bekleniyormuş , cihaz gereğinden fazla büyük 4.3 inç , samsung yeterince destek vermiyor ,galaxys serisinin hep yenisi çıkıyor aldığın cihaz değerini kaybediyor , havası iphone a ulaşamaz . kamera için yetersiz deniyor (megapixel anlamında değil doygunluk kontras anlamında) ve androidin veri bilgilerinizi google a sunması gibi saçmalıklar var bunu istemem

32000 rubleyse rusyada Türkiye'den den daha pahalı o zaman bu tel
veri göndermeyi ayarlardan kapatırsın sende bahanelere bak ya e tabi sende haklısın o kadar para sayıp telefonun kötü olduğunu söyleyece değilsin ya etrafı çelik ama ekran betona gömülünce görürsün çeliği en iyi ekran ip4 demişsin ekranın hangi özelliğine bsktığına bağlı bu da sgs ekran sağlamlığını tartışamazsın bile gorilla glass var süper amoled plus ekran mükemmel bu arada ne koçum moçum saygılı ol seviyeyi düşürme

franzliszt

franzliszt

Üye
iphonede dolduracak program yok çünkü ;)

----------Eklendi @ 03:55:56 ---------- Yazıldı @ 03:49:35 ----------

ön kamera berabere demişin sgs ön 2mp o yüzden onu da sgs alır
hafızada sgs alır 32 gb artı 1 gb toplam 33 iphonede en yüksek toplam 32 yine sgs aldı ve ayrıca tasarımda bence yine sgs alı hem ekran büyük hem ince bence çok şık yazılımda bence yine sgs alır androidde uyg sayısı iostan fazla arkasında da google var o yeter zaten

----------Eklendi @ 04:00:08 ---------- Yazıldı @ 03:55:56 ----------

32000 rubleyse rusyada Türkiye'den den daha pahalı o zaman bu tel
veri göndermeyi ayarlardan kapatırsın sende bahanelere bak ya e tabi sende haklısın o kadar para sayıp telefonun kötü olduğunu söyleyece değilsin ya etrafı çelik ama ekran betona gömülünce görürsün çeliği en iyi ekran ip4 demişsin ekranın hangi özelliğine bsktığına bağlı bu da sgs ekran sağlamlığını tartışamazsın bile gorilla glass var süper amoled plus ekran mükemmel bu arada ne koçum moçum saygılı ol seviyeyi düşürme

arkadaş biz saygılıyızda sende saygı yok kaç aydır bu forumdayım sen gönlünürahat tut ;
fazla bilmişlik taslamışsın ama şuan galaxys2 ye sahibim bana maval okuma ;
hem iphone4 hemde galaxys2 var elimde bilip bilmeden hava atmaya çalışmıcaksın ;
birincisi iphone4 de de gorilla var artı 3gs e göre 8 kat daha sağlamlaştırılmış, artı ıps teknolojisi var lg led tvlerdede kullanılan, ve 3.5 inç de galaxys2 den çok daha yüksek çözünürlük sunuyor , belliki hazm etmek zor böyle şeylerde senin için , öyle elinde cihaz yokkende bilmişlik taslamıcaksın kağıt üstünde verilen bilgilerle tartmıcaksın , canlı canlı elimde ve söylüyorumki kalite olarak iphone4 galaxys2 nin üstünde ama özgürlük olarak galaxys2 nin getirisi çok yüksek , 60 fps lik mkv deniyorum ac3 gömülü muazzam oynatıyor , gelip fanlık yapmayın , parayı sayıyorsam alnımın teriyle kazandığım parayı sayıyorum keyfimi sanamı sorucam , sanamı düştü bunu tartmak , işine gelmeyince bu kaliteye ulaşamayınca çamura vuracaksın tabi sende haklısın ,
ve bu iki cihazın kulvarları farklı bak ne diyorum samsung ne yapsa oyun programda apple a yetişemez google bile kabul ediyor programlamasını iphoneların sgx kullanımını çözemiyor , iphone4 a4 işlemci ile çatır çatır hızlıca açarken aynı oyunda galaxys2 yaya kalıyor , bu işlerden anlayan adamlar apple ın programlama ve gerek mac lerdede olsun ilk önceliğinin cihaz donanım bütünlüğünü nasıl iyi kullandığını bilir , bu noktada şuan galaxys2 im benim için video dlna olaylarına bakıyor onda video izlemek süper çünkü codeclerle uğraşmıyorum , gerek internet gerek mesajlaşma,oyun olsun iphone4 deyim,sen bir needforspeed hotpursuit at bakalım ağzın 3 metre açılır,yada bir androidde asphault6 dene birde iphone4 de . ondan sonra gel tartışalım.

pRime.

pRime.

Üye
Video ortada hakan abi bunlara laf anlatamazsın. Ben de gs2'in daha hızlı olduğunu sanıyodum ama değilmiş. Herşeyin çift çekirdek olmadığını biliyoruz artık.

Uruloki

Uruloki

Üye
daha öncede yazdım yine yazıyorum işletim sistemi süper bakın 3GS bile çoşuyor o oyunlarda adamlar sistemi fena oturtmuş linux performansı sergiliyor ve ya mac os fena yani bende kullandım hakketen fena birşey kısıtlı dersin kabul pahalı dersin kabul ama adam yapıyor

pRime.

pRime.

Üye
daha öncede yazdım yine yazıyorum işletim sistemi süper bakın 3GS bile çoşuyor o oyunlarda adamlar sistemi fena oturtmuş linux performansı sergiliyor ve ya mac os fena yani bende kullandım hakketen fena birşey kısıtlı dersin kabul pahalı dersin kabul ama adam yapıyor

Kısıtlı olması yine de büyük dezavantaj.

Ocean258

Ocean258

Üye
galaxy s 2 oda androidli oldugu için :))

Masha

Masha

Üye
Sonuç videoda belli Iphone hee hangisini alsanız?? ben ikisinide almam çok pahalı ikiside

Uruloki

Uruloki

Üye
Masha işi çözmüş cüzdan bakıyor en iyisi

franzliszt

franzliszt

Üye
ucuz model isteyen lg black alsın güzel telefon novo ekran falan , lg optimus 2x de güzel model , n9 da çok başka güzel bir platform cihazmı yok arkadaş :)

nonamex

Üye
ucuz model isteyen lg black alsın güzel telefon novo ekran falan , lg optimus 2x de güzel model , n9 da çok başka güzel bir platform cihazmı yok arkadaş :)

Telefona 1000 liradan fazla saymak istemeyenler için LG Optimus Black gayet iyi bir seçim :evet: Hakkını veriyor. (Ekran parlaklığını kısınca ekranın canlılığı gitmiyor. Nova Display gayet başarılı o konuda)

franzliszt

franzliszt

Üye
Telefona 1000 liradan fazla saymak istemeyenler için LG Optimus Black gayet iyi bir seçim :evet: Hakkını veriyor. (Ekran parlaklığını kısınca ekranın canlılığı gitmiyor. Nova Display gayet başarılı o konuda)

turkcell servsden tanıdık var oda hergün cihazlarla haşır neşir lg black kullanıyor ben adamı tanıyorum o telefon güzel olmasa adam almazdı , novo ekran şuan en parlak ekranlar arasında fiyat performans iyi bencede

• Beğen
Tepkiler: Elektr0 ve nonamex
Elektr0

Elektr0

Üye
aynen böle oluyor bende LG yi savunuyorum hep ama bir kazancım yok bana gelen bir + yok o kadar reklam yaptım ben... artık bitti . bana en iyi hizmeti veren markayı arıyorum...samsung olsun apple olsun LG olsun nokıa olsun hepside kendi çıkarlarını düşünmekte ve teknoloji gittikçe ucuzlamakta en iyi hizmet hangi markada ben ordayım .Zamanında 1000 tl ye satılırdı Nokia 7610 .. şimdi 1000TL ye LG optimus black al... aralarındaki fark daglar kadar... ama fiyat aynı zaman gelecek 4 çekirdekliler çıkacak ve fiyatları aynı olacak... teknoloji ne kadar kaliteli ve ucuzsa o kadar iyi olur...mesela örnek !phon3-4 almak istiyorum...ama isteyince olmuyor maddi duruma bakıyor demi.. ben neden gittim gio aldım... gio !phon34 den iyi diemi yok asla iyi olmaz.. ama maddi olarak 500 TL vardı bende... .bir zaman gelecek inş Türkiyede böle şirketler kurulacak ve bende Gururla gidecem alacam...:oke: zaten türkiyeye gelene kadar telefonlar kaç defa fiyat artışı oluyor vergiler yüzüne ... :ağlarım::ağlarım:

franzliszt

franzliszt

Üye
biz de t20 yapıyoruz oda birşey :D:D:D

pRime.

pRime.

Üye
turkcell'in telefonları vs. huawei yapıyor.

Uruloki

Uruloki

Üye
vodafone sanırsam ZTE ye yaptırıyor

OğuzcanAbi

Üye
konu dağılmış :D

Üst Alt