Galaxy S2 mi alayım ? İphone 4 mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

bosnags

bosnags

Üye
Dostum burada herkes fikir belirtmiş doğru yanlış..Bende birşeyler eklemek istiyorum:
Yazılmış olan yorumları okudum da iphone hayranı iphone demiş,gs2 hayranı gs2 demiş...Bence çok yanlış..Önce arkadaşın beklentileri önemli,eğer ki;
1)Oyun için istiyorsan iphone 4s öneririm.
2)İnternet için istiyorsan,tartışmasız s2
3)Eğer biraz ordan biraz burdan diyorsan,S2 derim.
Birde sevgili arkadaşların unuttuğu bir yön var,tamam dostum sen iphone 4 alacaksın ama hiç düşündün mü ya elinden kayar ve düşerse ne olur,verdiğin onca para heba olur.S2 alırsan,düşürsen bile pek birşey olmayacaktır.Bunu youtube de ki drop test e dayanarak söylüyorum.Yani yazılım ve donanımın yanında kaliteyi de unutma derim.Zaten onu da alsan diğerini de alsan senin işini bi hayli görecektir.S2 ve iphone için kötü diyenlere sadece gülüyorum....

• Beğen
Tepkiler: klongs

turker10

turker10

Üye
boşver telefonu parayı altına yatır kafan rahat olur yeni sürümmüş rootmuş derdin olmaz :):):)

KINGDOOM

Üye
Arkadaşlar bende bu kararsızlık içindeydim fakat sonradan almaya çok kısa bir süre kaldiginda ise galaxy cazip geldi jailbreak korkutucu gelmeye başlamıştı çünkü telefonu kırıyorsunuz sonuçta ve az da bir para değil çöpe atılmaz yani her neyse aldım galaxy yi ve fazlasıyla memnunum çünkü iphone a çıkan oyun falan eğer iyiyse kısa bir süre içinde androide çıkıyor zaten ayrıca android çok güzel bir platform düşük android cihazlarla fazla stabil olmasada s2 gibi cihazlara hiçbir değişiklik yapmadan ücretli oyunları da jb yapmışcasına kurabilirsiniz.canlı duvar kâğıtları ile telefonunuza renk katabilirsiniz flash player ile de internetten oyun oynayıp film izleyip müzik dinleyebilirsiniz ben tercihimi galaxy s2 olarak kullandım fazlasıyla memnunum stabilitesi çok iyi iphone kullanmış biri olarak da 1 hafta da olsa aynı bana göre daha kasmadi telefonum 2 haftadır kullanıyorum ben s2 öneriyorum saygılarımla

----------Eklendi @ 21:00:50 ---------- Yazıldı @ 20:59:26 ----------

Unutmadan otg kablosu ile flash bellek harici bellek takıp telefon ile okuyabilirsiniz mouse fare gibi donanımları da takarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz otg kablosunu sizin satın almanız gerekiyor ben ebayden 2 küsur dolara aldım kısa bir süre içerisinde elimde ulaşır yapabilecek şeyler çok yönlü yani iphone gibi sınırlı değil herşey allshare özelliği olan bir televizyon veya aynı kablosuz ağa bağlı bir laptop ile de telefonunuzdaki herhangi bir içeriği video gibi izleyebilirsiniz karar sizin

Türe

Türe

Üye
2 telefon da mutsuz etmez seni ikisini de kullaniyorum ;)

aleranol

aleranol

Üye
Arkadaşım herkez dalga geçiyor sanki. 4S uygulama konusunda bir bomba gibi ama interneti kötü. S2 ise sana daha uygun ben senin derdinden anladım sende symbian'dan andro ya geçecen :D Valla alabilirsen az daha para biriktir Htc one x al hepsinden iyi ben onu bekliyorum :D

hotlock

hotlock

Üye
Iphone 4s teki siri resmen cekiyor insani boyle bisy android e cikarmi acaba..

aleranol

aleranol

Üye
Siri yi toplu taşıma aracında kullanmanız dileğiyle :kop:

anlarkn

Üye
Bence s2 al . S2 Donanım acısından iPhone 4'ten üstün birde uygulamaları paralıymış.. Jailbreaklede uğraşılmaz . Sen oyun ve internet diyosan S2 tam aradığın telefon :oke:

1oyun

1oyun

Üye
[video=youtube;bphZoV8VrLc]http://www.youtube.com/watch?v=bphZoV8VrLc&feature=g-vrec&context=G274c87fRVAAAAAAAAAg[/video]

eagle4343

eagle4343

Üye
ya bırakın bunları steve amcanız bi at gözlüğü taktı size delinin tuttuğu gibi ayfon diyorsunuz kaç kişi gördüysem sadece ayfonum varmı var demek için alıyo teli kimse inkar etmesin çıkarın şu steve amcanızın at gözlüğünü de az diğerlerini de araştırın :d:

Avunyali

Üye
4S al Bence :) S2 Ne Yapacaksın Birsürü Sorunu var .. 4 Ay önce SII aldı ... Bügün den o güne 4 kez servise gitti Dokunmatik sorunu wifi sorunu Şebeke Sorunları felan

egemen3223

egemen3223

Üye
s2 diyorum yakın arkadaşlarım da ikisi de var s2 daha hızlı internette ve ekranı daha büyük