İphone 4s mi Samsung Galaxy S 2 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lincoln_Can

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4s mi Samsung Galaxy S 2 mi ?
Arkadaşlar ingiltereden telefon alacam fakat hangi telefonu alsam karar veremedim :). iphone 4s alacaktım normalde ama arkadaşlarım galaxy s2 almamı söyledi ben inceledim farkları iphone 4s te siri türkçe değil ama galaxy s2 de türkçe komut var.bir diğer fark galaxy s2 nin ekranı daha büyük sizce hangisini almalıyım fiyat benim için önemli değil hangisi daha çok kullanışlı ?

coolll

coolll

Üye
Arkadaşlar ingiltereden telefon alacam fakat hangi telefonu alsam karar veremedim :). iphone 4s alacaktım normalde ama arkadaşlarım galaxy s2 almamı söyledi ben inceledim farkları iphone 4s te siri türkçe değil ama galaxy s2 de türkçe komut var.bir diğer fark galaxy s2 nin ekranı daha büyük sizce hangisini almalıyım fiyat benim için önemli değil hangisi daha çok kullanışlı ?

hiç düşünme bile iphone al
yoksa hep pişman olursun

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
SII çok güzel ama iphone 4S ayrı. Ekran çok önemliyse SII al. Onun haricinde jailbreak'li bi iphone. :)

guvenkaya

guvenkaya

Üye
ikisinide kullandim iphone 4s cok yavas galaxy s2 ye gore internete ve kameraya onem veriyorsan galaxy s2 hem telefona istedigini yapabiliyorsun bozulma sorunu yok mesela ben sim kilidini kirdim ucretsiz olarak markette ucretli olan uygulamalari yukledim hic bir sorunu yok iphone da zor

Lenneth

Üye
Gs2 :)

EFG_07

EFG_07

Üye
iphone 4s, gs2 e oranla cok daha narin iphone icin o kadar para verilmesine ragmen saglamlik konusunda geride kaliyor ikiside 8mp kamera ancak bence iphone , gs2'e gore daha iyi kameraya sahip , isletim sistemi ikisininde cok iyi bence ama uygulama konusunda bir cok uygulama iphone da parali ancak jailbreak yapmak gerekiyor kisaca iphone bence cok daha iyi ama iphone alacaksan ancak muzede saklar gibi telefona dikkat etmen gerek

pRime.

pRime.

Üye
Iphone 4s hele yurt dışından alacaksan hiç durma derim. :oke:

guvenkaya

guvenkaya

Üye
iphone 4s, gs2 e oranla cok daha narin iphone icin o kadar para verilmesine ragmen saglamlik konusunda geride kaliyor ikiside 8mp kamera ancak bence iphone , gs2'e gore daha iyi kameraya sahip , isletim sistemi ikisininde cok iyi bence ama uygulama konusunda bir cok uygulama iphone da parali ancak jailbreak yapmak gerekiyor kisaca iphone bence cok daha iyi ama iphone alacaksan ancak muzede saklar gibi telefona dikkat etmen gerek

arkadasim o sence ben garanti veriyorum ikisinide kullandim iphone 4s ile galaxy s2 ikisiyle birlikte zifiri karanlikta video cektim cok fark var iphone bulanik gosteriyor galaxy biraz karanlik ama net goruntu veriyor iphone 4s jailbreak olmuyor simdilik ayriyeten iphone cok yavas internete giriste

EFG_07

EFG_07

Üye
arkadasim o sence ben garanti veriyorum ikisinide kullandim iphone 4s ile galaxy s2 ikisiyle birlikte zifiri karanlikta video cektim cok fark var iphone bulanik gosteriyor galaxy biraz karanlik ama net goruntu veriyor iphone 4s jailbreak olmuyor simdilik ayriyeten iphone cok yavas internete giriste

bence derken kendi görüşlerimi bildirmek için bence dedim yoksa ikisinide kullanma fırsatım oldu , yani bende inceledimde burada konuşuyorum ayrıca gs2 de 8mp kamera çok kötü kesinlikle 8mp kamera kalitesini vermiyor internet hızlarına gelince gs2 , iphone4s'e göre hızlı başlıyor gibi görünsede sayfayı tam olarak oluşturmada ağır kalıyor ki zaten iphone o süre zarfında sayfayı açıp tamamlamış oluyor yani internet konusunda hızları eşit sayılır ikisininde artı ve eksi yönleri var

franzliszt

franzliszt

Üye

bende ikisini kullandım moskovadayım geçti elime çatır çatır saniyede açıyor siteleri ayrıca siz açın galaxys2 yide bir tavana tutun ortadaki pembeliğe bakın kamera hatası .. iphone4s çok daha iyi. kullandım tecrübe ettim tavsiyede ediyorum iphone4 ve galaxys2 im var 4s e geçmicem ama yur dışından alacaksan iphone4s çok iyi olur kameradada 5 basar galaxys2 ye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt