Galaxy S2 mi alayım ? İphone 4 mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

lolaman

lolaman

Üye
Bak kullanan adam bile dedi s2 al diye sen daha ne bekliyorsun en iyi telefon bence s2.. s3 çıkana kadar tabii :D

Dostnametr

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar aslında Symbian kullanıyorum biliyorsunuz uygulama konusunda çok kısıtlıyız.Hangi sisteme geçersem geçeyim bundan iyi olacak ancak almışken en iyisini almayı istiyorum.

Biraz daha düşünmem gerekecek anlaşılan.İphone da S2 de güzel cihazlar.

lolaman

lolaman

Üye
Ben galaxy Y kullanıyorum onda bile milyon tane uygulama var sen birde S2 yi düşün tek sorun android oyunlarının datalarının boyutları...

Türe

Türe

Üye
Galaxy s2 de oyun oynamak arkadaşın dediği gibi çok zevkli oyunları daha güzel bence hem oyunlardan asla sıkılmazsın android markette milyonlarca oyun bulabilirsin ama iphone söz konusu olunca jailbreak falan ugraşmana degmez...

Pardon milyonlarca oyun derken ? :kop2: daha milyon uygulamaya bile ulasamamisken hicbir uygulama magazasi sen hangi kac milyon oyundan bahsediyorsun dostum ? :hmmm

bosnags

bosnags

Üye
dostum s2 yi tavsiye ederim.İphone 4 den üstün...Ekran büyük şarj uzun gidiyor internet performansı daha iyi.Oyun açısından ios daha iyi ama android in de aşağı kalır yanı yok.İphone 4 alacağına s2 al daha iyi ;)

Consul9

Consul9

Üye
ya bakın öyle jb ilk bakışta çok zor gelebiliyor.Ben 6-7 aylık iphone kullanıcısıyım aldığım ilk 5-10 gün içerisinde jb olayını tamamen çözdüm.Symbiandan symbian hariç hangi versiyona geçersen geç oyundan uygulamadan zevk alacaksın ben son kez şunu diyorum:
Jb yapacaksan=İphone 4
Jb yapmayacaksan=Galaxy s2

Dostnametr

Üye
    Konu Sahibi
Jb yaparım neden yapmayayım telefonla uğraşmasını severim her uygulamaya parada veremeyeceğime göre.

tonyboy03

Üye
arkadasım hiç düşünme s2 al çünkü iphonede doru dürüst özellik yok hep sonradan yukleniyo s2 nin livevallpaper özelliği bile alman için yeterli üstelik çift cekirdek ıcs cream sandvich güncellemesiyle telin uctuğu söyleniyo yani aynı pc deki gibi internete girebilecegin söyleniyor

Consul9

Consul9

Üye
Ne kadar işlemcisi olursa olsun ben S2 de infinity blade,modern combat vb oyunları oynayabiliyor muyum?Garageband,voiceband gibi uygulamalar var mı yok.Ha alıcı derse ki oyun performansı cok iyi olmasına gerek yok s2 alsın.Derse ki bn telefondan genellikle film izlerim s2 alsın.Ha ayrıca alex ferguson un bir sözü var:
"İstatistikler mini etek gibidir.Asil göstermesi gereken şeyi göstermezler" nokta

Dostnametr

Üye
    Konu Sahibi
İphone da karar kıldım.

Üstelik güncelleme desteği bakımından da ios cazip geldi.
Samsung galaxy s e bile ics çıkarmakta tereddüt ediyor apple 3gs e güncelleme çıkarıyor.

İphone 4 alıyorum arkadaşlar teşekkürler.

ekorotti

ekorotti

Üye
Ne kadar işlemcisi olursa olsun ben S2 de infinity blade,modern combat vb oyunları oynayabiliyor muyum?Garageband,voiceband gibi uygulamalar var mı yok.Ha alıcı derse ki oyun performansı cok iyi olmasına gerek yok s2 alsın.Derse ki bn telefondan genellikle film izlerim s2 alsın.Ha ayrıca alex ferguson un bir sözü var:
"İstatistikler mini etek gibidir.Asil göstermesi gereken şeyi göstermezler" nokta
s2 de modern combat oynanmıyomu ? şakamısın , güldürdün beni :D

Türe

Türe

Üye
arkadasım hiç düşünme s2 al çünkü iphonede doru dürüst özellik yok hep sonradan yukleniyo s2 nin livevallpaper özelliği bile alman için yeterli üstelik çift cekirdek ıcs cream sandvich güncellemesiyle telin uctuğu söyleniyo yani aynı pc deki gibi internete girebilecegin söyleniyor

Dogru durust ozellik yok mu :kop2: boyleleri hala var mi ya ?? :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
klongs

klongs

Üye

modern combat mi oynanmiyor oyun performansimi kotu sen beni guldurdun allah da seni guldursun

Consul9

Consul9

Üye
modern combat mi oynanmiyor oyun performansimi kotu sen beni guldurdun allah da seni guldursun

s2 de modern combat oynanmıyomu ? şakamısın , güldürdün beni :D
ya kardeşim laf icabı söylediğimi siz de benden daha iyi biliyorsunuz ee hadi ne bileyim infinity blade i demi oynatıyor onu açıklayın???
Benim ağzımdan s2nin oyun performansı kötü diye birşey çıktımı??Ne dedim s2 nin oyun performansına iyi diyorsanız(ki öyle diyorsunuz) o zaman iphone 4ün çok iyi olur.Zaten mesajımda da çok iyi olmasını istemiyorsan dedim değil mi?Malesef iyi ki iphoneum var dedirten uygulamalar androidde yok bunu anlatmaya çalıştım capish??

Crixus07

Crixus07

Üye

Kardes ilk defa iPhone S2 karşılaştırmasında oyun icin alıyorsan s2 al diyen biri duyuyorum Bence sen biraz iPhone oyunlarını araştır.

arkadasım bn dedımkı donanım bakımından oyunları daha ıyı calıstırır.Yanı donma vb. seyler olmaz.Sorun hangı ısletım sıstemınde daha cok uygulama olması dııl dıkkatını cekerım ;) Ama iphone 4S deseydı kesınlıkle tercıhımı ondan yana kullanırdım

TheExplorer

Üye
iphone:oke:

klongs

klongs

Üye
infinity blade olsada oynasak

Consul9

Consul9

Üye
arkadasım bn dedımkı donanım bakımından oyunları daha ıyı calıstırır.Yanı donma vb. seyler olmaz.Sorun hangı ısletım sıstemınde daha cok uygulama olması dııl dıkkatını cekerım ;) Ama iphone 4S deseydı kesınlıkle tercıhımı ondan yana kullanırdım

Yapma be kardes is donanımda olsa bak su real racing 2 oyunu s2 de kasıyormuş:
S2 nin donanımı benim iphone 3gs den kaç kat yüksek ama bak su işe ben 0 kasma ile oynuyorum.Bunun gibi soyle grafikler iyi olsun s2de kasmaya basliyor Google amcaya sor bak daha neler var:ehe Ha dersen iPhone hic mı oyun kasmıyor elbet ki kasıyor mesela infinity blade in Bazi sahnelerinde kasıyordu oyun bende ama bu benim oyunu bitirmeme engel olacak kadar degildi ;)Ki zaten infinity blade de kasmasın ne de kassın 1gb oyun :) Bence de sorun hangi isletim sisteminde daha fazla olmasında değil ki zaten bildigim kadarıyla suan en cok uygulama oyun androidde var.Ama benim icin nicelik değil nitelik on planda :oke:

klongs

klongs

Üye

Yapma be kardes is donanımda olsa bak su real racing 2 oyunu s2 de kasıyormuş:
S2 nin donanımı benim iphone 3gs den kaç kat yüksek ama bak su işe ben 0 kasma ile oynuyorum.Bunun gibi soyle grafikler iyi olsun s2de kasmaya basliyor Google amcaya sor bak daha neler var:ehe Ha dersen iPhone hic mı oyun kasmıyor elbet ki kasıyor mesela infinity blade in Bazi sahnelerinde kasıyordu oyun bende ama bu benim oyunu bitirmeme engel olacak kadar degildi ;)Ki zaten infinity blade de kasmasın ne de kassın 1gb oyun :) Bence de sorun hangi isletim sisteminde daha fazla olmasında değil ki zaten bildigim kadarıyla suan en cok uygulama oyun androidde var.Ama benim icin nicelik değil nitelik on planda :oke:

bende real racing 2 oynadım hiç kasmadı gta 3 ü bile hiç kasmadan oynadım bazı apk dosyaları hatalı oluyor o yüzdendir