Telefon Tavsiyesi İphone 4 Mi Samsung Galaxy S II mi ?????

Sponsorlu Bağlantılar

Apple İphone 4 Mü Samsung Galaxy s II mi?

• Apple İphone 4

Kullanılan: 29 26.1%
  • Samsung Galaxy s II

Kullanılan: 82 73.9%

• Kullanılan toplam oy
    111
franzliszt

franzliszt

Üye
bırak ip 4 u ip4 s VS sg s2 ... izle yoruma gerek yok .... canimli cicim li kocum lu konusmalara ... gor apple in cok ovdugun kalitesini ...

böyle düşme testleriyle avutmayın hoplatmış piyasayı iphone daha ne anlatmaya çalışıyorsunuz fifa atıyoruz iphoneda 1gb lık oyun 1.4gblıkda gps programları var . sen gidip arabanı çarpıyormusun ozaman telefonunuda düşürmüceksin . bunlar teknolojik cihaz odun değil , bu testler okadr saçmaki , çünkü belli cam kaplama cihaz .. iphone un kalitesini kullananlar paylaşsın video izleyip yorumlayanlar değil hem sgs2 var hem iphone4 , kesinlikle iphone4 daha kaliteli net söylüyorum kesinlikle .

DARKOFLEGEND

DARKOFLEGEND

Üye
ıphon 4le karşılaştırma yanlış olmuş 4sle yapacaksın karşılaştırmayı
ben fikrimi söylim asla ıphon almam neden çünki resmifiyat 200 ve ya 300 dolar olan bi telefona sırf manyağı çok die 2000 tl nin üstünde bi para vermem şuan n8 kullanıyorum ve s3 ün çıkışını bekliyorum çıkışından 3 4 aysonra alırım telefonu hemende almam biraz beklerim bi hatası yoksa varsa bile güncelleme ile düzeltiliyorsa düzeltilmesini beklerim armut gibi yapışmam cihaza.ama ıpone alıncak bi telefon deil.

cosmo61

cosmo61

Üye
beyler kimse tırı vırı yapmasın gerek yok samsung wave 8500 kullanıyodum iphone 4 türkiyeye garantli geldi ilk part malı alanda benim sadece 3 ay kullandım ve galaxy s modelini gördüm ve aldım hafif süper cihaz ne istersen var iphonu uygulama için alıyosanız aynısı zaten samsung'ta mevcut kimi ios kulanmayı sever kimide android kişisel ama şunu bilin samsung iphonu öptü hemde ıslak şimdi ise galaxy 2 modelini kullanıyorum süper ötesi cihaz 4s çıkmış alan kişeye hayırlı uğurlu olsun derim galaxy s2 kullanmaya devam ederim çünki makina kalite ince hafif kibar ekran amoled millete bi iphone tutkusu olşmuş bende düştüm o gaflete kardeşşş o yüzden ikiside iş görür ama benim fikrim samsun galaxy s ve s2 modeli iphondan üstün tezimi çürütün :)))

coacoa

Üye
her yerde rakamlar belli nereye gidersen git galaxy s2 cevabını alırsın.. 3-5 savaşcı koca ülkeyi kurtaramaz :D aynı nokia symbian en iyi işletim sistemi diyen elemanlar gibi ama asla rakamları değiştiremezler

61semih

61semih

Üye
anket durumu acıklıyor zaten

Delyyyy

Delyyyy

Üye
galaxy s2 mi aldım mukemmel bi telefon gercekten cok ince hafif ... arkadas demis cam kaplama ... e arkadas 2000 tl veriyon bi telefona e artik saglam olsun..... teknolojik alet diye hic mi dusurme ihtimalin yok... ve dier bi arkadasin da dedigi gibi sırf yogun talep nedeniyle 300 500 dolarlık telefona dunyanın parası veriliyo.. bazı konularda i phone iyi olabilir ama kullanılabilirlik sanki sgs2 de daha cok.. ayrica iphone cok sıradan kaldı ... herkeste iphone var artik ... yani bi dusundum ... alsam cıkarmaya utancam cevremdeki herkeste iphone var (bu isin espirisi :) ama birazda zevk meselesi...

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
    Konu Sahibi
böyle düşme testleriyle avutmayın hoplatmış piyasayı iphone daha ne anlatmaya çalışıyorsunuz fifa atıyoruz iphoneda 1gb lık oyun 1.4gblıkda gps programları var . sen gidip arabanı çarpıyormusun ozaman telefonunuda düşürmüceksin . bunlar teknolojik cihaz odun değil , bu testler okadr saçmaki , çünkü belli cam kaplama cihaz .. iphone un kalitesini kullananlar paylaşsın video izleyip yorumlayanlar değil hem sgs2 var hem iphone4 , kesinlikle iphone4 daha kaliteli net söylüyorum kesinlikle .
Ya tamam hadi etraf cam kaplama filanda bu kadada olmazki. hadi elinden kaydı düştü ozaman iz burda neden celik kasa filan diyoruzki.düşürmeyecen düşürmeyeceksen camdan yapsınlar daha iyi daha şık gözükür.illaki düşecek telefon 2-3 yıl kullancaksın... iphone biz kötü demiyouz ancak gs2 geçemez...5 megapixel kameramı olur yha bugun arkasım iphone 4 aldı amozondan 0 getirtti.bluetooth yok arkadaş i tunes ile atıyor tüm müzikleri filan yazık valla yazık su alete para veriyonuz..

franzliszt

franzliszt

Üye
Ya tamam hadi etraf cam kaplama filanda bu kadada olmazki. hadi elinden kaydı düştü ozaman iz burda neden celik kasa filan diyoruzki.düşürmeyecen düşürmeyeceksen camdan yapsınlar daha iyi daha şık gözükür.illaki düşecek telefon 2-3 yıl kullancaksın... iphone biz kötü demiyouz ancak gs2 geçemez...5 megapixel kameramı olur yha bugun arkasım iphone 4 aldı amozondan 0 getirtti.bluetooth yok arkadaş i tunes ile atıyor tüm müzikleri filan yazık valla yazık su alete para veriyonuz..
ben daha düşürmedim arkadaş ayrıca koruma kılıfıyla kullan düşsede birşey olmaz, apple ı zaten herkez kullanabilse anlasa böyle anlayış farkı oluşmazdı apple ya zengin alır yada gerçek program manyakları alır , jailbreakden sonraki değişim cihazı iphoneluktan çıkartıyor kullanmadan yorum yapmayalım ayrıca iki cihazada sahibim iphone çok daha kaliteli çekiyor kusura bakmasın sgs2 kullanıcıları.sgs2 ninde ekranı çok daha iyi (renk derinlik) ayrıca sgs2 de seviyorum romlarla çoşuyor cihaz ama program olmadığı için kendine çoşuyor yani.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye

Kardeşim bu testle kendimizi avutmayalım madem..Büsürü özellik saymışsın yok retinada yok şuda gpsde.Bırak ya telefon 1 yere düştümü ne gps kalır ne retina ekran.:eheAyrıca iPhone dahili belleği ile övünmesin galaxynin zaten kendi belleği 16 GB:kop:Üstüne bide 32 Gb hafıza kartı alıyor.:aha: Bide sen bu Galaxy S2ni boşamı aldın.Kullanmıyorsun gibime geliyor...

franzliszt

franzliszt

Üye

Kardeşim bu testle kendimizi avutmayalım madem..Büsürü özellik saymışsın yok retinada yok şuda gpsde.Bırak ya telefon 1 yere düştümü ne gps kalır ne retina ekran.:eheAyrıca iPhone dahili belleği ile övünmesin galaxynin zaten kendi belleği 16 GB:kop:Üstüne bide 32 Gb hafıza kartı alıyor.:aha: Bide sen bu Galaxy S2ni boşamı aldın.Kullanmıyorsun gibime geliyor...
kullanıyorum kardeşim dediğim gibi cihazı elinize alırda bir jailbreaklerseniz bu konuya geri dönüp tekrar yazın :) valla iphone varken valla kullanacak bir yönünü görmüyorum iphone komple kapatıyor oyunlarla programlarla ve daha rahat bir kullanış sunuyor benim fikrim bu sizinde olursa tartıp kendi fikrini yazarsın .

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
kullanıyorum kardeşim dediğim gibi cihazı elinize alırda bir jailbreaklerseniz bu konuya geri dönüp tekrar yazın :) valla iphone varken valla kullanacak bir yönünü görmüyorum iphone komple kapatıyor oyunlarla programlarla ve daha rahat bir kullanış sunuyor benim fikrim bu sizinde olursa tartıp kendi fikrini yazarsın .

tabi herkesin telefondan beklentileri farklıdır.Sana göre oyun program mesela.Bana göre ise sınırsız özelleştirebileceğim bir telefon.

franzliszt

franzliszt

Üye

tabi herkesin telefondan beklentileri farklıdır.Sana göre oyun program mesela.Bana göre ise sınırsız özelleştirebileceğim bir telefon.
iphone galaxys2 dende daha fazla özelleştirilebilir bir cihaz cydia iphone yaz anlarsın , iphone kendisinin dışına çıkıyor

Üst Alt