Galaxy S2 mi alayım ? İphone 4 mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Dostnametr

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 mi alayım ? İphone 4 mü ?
Arkadaşlar telefonumu değiştirmeye karar verdim ancak İOS mu Android mi karar veremedim.

Bol bol oyun oynarım.
İnternette dolanırım.

Galaxy S2 kullanıcıları yorum yaparlarsa sevinirim oyun ve internet performansı konusunda telefonunuzdan memnunmusunuz ? İphone 4 mü önerirsiniz ?

Crixus07

Crixus07

Üye
Bnce oyun icin alacaksan galaxy s2 al derim onun donanimlari iphone 4 den daha iyi

mancukya

Üye
Hava aticaksan iphone4 al yok kardesim ben telle istedigimi yaparim diyorsan S2. Yok sim kilit yok Jailbreak vs vs ugrasacam diyorsan adres belli. Birde android konusunda ilginede bagli

Dostnametr

Üye
    Konu Sahibi
Bnce oyun icin alacaksan galaxy s2 al derim onun donanimlari iphone 4 den daha iyi

Sorun donanım değil ki.ios uygulamaları android e çıkıyor mu ? Hangi sistemde kaliteli oyun ve uygulama bol ? Çok uygulama değil kaliteli uygulama.

Yıllardır symbiandayım diğer sistemlere yabancıyım.

c3yhun57

c3yhun57

Üye
Linke bi göz at derim arasındaki fark ortada.
Tavsiyem

klongs

klongs

Üye
s2 kullaniyorum pek cok hd oyun var androidde interneti de cok hizli hic takilmiyor

Consul9

Consul9

Üye

Kardes ilk defa iPhone S2 karşılaştırmasında oyun icin alıyorsan s2 al diyen biri duyuyorum Bence sen biraz iPhone oyunlarını araştır.

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
:oke:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
iphone 4

Buraxlive

Buraxlive

Üye
iphone bomba uygulamalara sahip bas parayi 4s al dostum.

Lenneth

Üye
iPhone 4s alma imkaniniz varsa iPhone 4s derim

Dostnametr

Üye
    Konu Sahibi
4s e bütcem yetmiyor ne yazıkki yetse s2 düşünmezdim bile.

Oyun bakımından ios daha iyi diyorsunuz anladıgım kadarıyla.

aslankaplants

aslankaplants

Üye
bence galaxy s2 al

Türe

Türe

Üye
İsinma ve sarj harici problemi yok ;) nette kusursuz bir deneyim yasarsin ;)

Dostnametr

Üye
    Konu Sahibi
Karanlık97

Karanlık97

Üye
!!! Samsung galaxy s2 !!!

klongs

klongs

Üye
s2 al s2 nin ekranı daha büyük olduğu için oyun oynamak daha zevkli

lolaman

lolaman

Üye
Galaxy s2 de oyun oynamak arkadaşın dediği gibi çok zevkli oyunları daha güzel bence hem oyunlardan asla sıkılmazsın android markette milyonlarca oyun bulabilirsin ama iphone söz konusu olunca jailbreak falan ugraşmana degmez...

ekorotti

ekorotti

Üye
bende s2 var ve çok memnunum , iphone 4 de kullandım fakat internette ki performans açısından fark çok fazla. gerek flash destegiyle gerek hızıyla s2 al derim.Kamera konusundan iphoneden daha iyi , app store de olan yada iphone çalışan uygulamaların %99 u android ' de zaten var (kullananlar bilir)
s2 nin ekranı 4.3' yani iphoneden daha geniş ve uygulamalarda daha iyi verim alıyorsun.
oyun açısından herkes s2 cok ısınıyor diyor oyle abartılacak kadar bir ısınma yok elin filan yanmıyor (soguk havada iyi oluyor hatta :D ) ya sonuç olarak ikisinden birini alsan keşke digerini alsaydım demessin ama ben s2 al derim .
iyi akşamlar.

İncİnat

İncİnat

Üye
4s al önce ücretsizlerle yetin temple run vs vs sonra jb yap istedigini yukle ben htc yi degistirecegim beyaz 4s alacagım