Telefon Tavsiyesi İphone 4 Mi Samsung Galaxy S II mi ?????

Sponsorlu Bağlantılar

Apple İphone 4 Mü Samsung Galaxy s II mi?

• Apple İphone 4

Kullanılan: 29 26.1%
  • Samsung Galaxy s II

Kullanılan: 82 73.9%

• Kullanılan toplam oy
    111
AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4 Mi Samsung Galaxy S II mi ?????
Belirttiğim Gibi İphonemi Samsung Galaxy S II mi Derken.Ben Kendi GÖrüşümü Yapayım Szin Görüşlerinizide Alalım........

SAMSUNG GALAXY S II İNCELEME::[Özet]
>8 MegaPixel Kamer[Flaşlı]
>Cihaz Gerçekten Çok Şık Duruyor.
>4.3 İnçlik Mükemmel SUPER AMOLED EKRAN 8ooX48o Çözünürlük
>8.5 mm Lik İncelikte Bir Telefon Gerçekten Olağanüstü
>En Önemlisi Android 2.3.3 Gigenbread İşletim Sistemi
>Çift Çekirdekli işlemci
>Wirlersss Ve 2 Mb Ön Kamera[Görüntülü Konuşma İçin]
>Bluetooth 3.o
>1 Gb Dahili Haıza 32 Gb a Kadar arttırabilir.

ŞİMDİ GELELİM İPHONEYE
>5 Mb KAmera[Flaşlı]
>Telefon Gerçekten Çok Şık
>3.5 İnçlik 640x960 Çözünürlük
>İos İşletim SİSTEMİ
>Wireless Ön Kamera[Görüntülü Konuşma]
>BLuetooth Yok Bilgisyara Bağlayıp Atacan Ne atacaksan
>8 16 32 Gblik Dahili Hafıza Seçimi......

KARŞILAŞTIRMA[YÜZLEŞME :D]
Galaxy 8megapixel Flaşlı ----------İphone 5 Megapixel Flaşı------Galaxy Yeniyor
Galaxy s II Şık----------------İphone Çook Şık-------------Bana Göre İphone Yeniyor
Galaxy s II 4.3 800x480----------iphone 3.4 640x960----------Galaxy Yener Çünkü 4.3 diğeri 3.4 Zaten İphonenin 640-960 yapması Lazımdı
Galaxy s II Android 2.3.3------------İphone İoS------------Bence Beabere......Çünkü diğerinde olan diğerinde yok die bişi yok...diğerin varsa diğerindede var :D
Galaxy II Wirelersss Ön Kamera------------İphone Wireless Ön kamera-------Berabere
Galaxy s II Bluettoth-------İphone Bletooth Yoq-------------Galaxy Aldı Bunuda :D
Galaxy s II 1gb------------İphone en düşük 8gb---------------İphone ALdı

Veee Sonuş[Bana Göre]:::. Galaxy s II Daha İyi ............ Bu Karşılaştırmaya Göre GALAXY S 2 =4 İphone=3

ANCAK İPHONE 2.ooo TL[8 gb]
Galaxy S II 1.5oo TL[8 gb Microsd İle 1.535 Tl]
TEŞEKKÜRÜ AZ BULMASSANIZ İNŞALLAH
SİZİN YORUMLARINIZIDA BEKLİYORUM...........

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Galaxy S2 bence.İphone 4 kimmiş ya 5mp kameramı olur Samsung Star bile daha iyi çekiyor.
ayrıca S2 nin süper amoled ekranı harika bişey.

nonamex

Üye
GS2 :oke:

farukozer4444

farukozer4444

Üye
kesinlikle galaxy s 2 :oke: inş. yakında ben de alcamm :d:

• Beğen
Tepkiler: emreilhans

canoute

Üye
apple gibi telefon yapan yok arkadaşlar boş konuşmayın lütfen, samsung apple'ı taklit ediyor uygulamalarda. apple mahkemeye verdi ve kazandı. Adamları kıskanıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: emreilhans
franzliszt

franzliszt

Üye
bu nedir abi
bu kadar trışka karşılaştırmamı olur , birde iphohe un ekran şuan en iyi ekran ıps,solar panel ve retina teknolojisine sahip çözünürlüğünede iyi bak az araştır yaz galaxys 2 1850tl, iphone 1600 16 gb lık migrosda satılıyor yukarıda bir dünya yanlış bilgi var
sen gingerbread kullandınmı yada ios4.2 veya 4.3
daha dün kardeşimle bluetoothla oyun attık iphone4 le bluetoot yoksa nasıl oynuyoruz acaba, birde teşekkürü az bulmassınız demişsn ne adamsın (h)

• Beğen
Tepkiler: positive+, cewikkuwwet01, El~PisToLeRo ve 2 diğerleri

cascı

Üye
Bnde arkadaşlar 2 telefon arasında kaldım ancak Samsung Galaxy SII yi önerdiler devrin telefonu diye almadım ama inşallah alıcam burayı okuyunca moral geldi :d:

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
    Konu Sahibi
bu nedir abi
bu kadar trışka karşılaştırmamı olur , birde iphohe un ekran şuan en iyi ekran ıps,solar panel ve retina teknolojisine sahip çözünürlüğünede iyi bak az araştır yaz galaxys 2 1850tl, iphone 1600 16 gb lık migrosda satılıyor yukarıda bir dünya yanlış bilgi var
sen gingerbread kullandınmı yada ios4.2 veya 4.3
daha dün kardeşimle bluetoothla oyun attık iphone4 le bluetoot yoksa nasıl oynuyoruz acaba, birde teşekkürü az bulmassınız demişsn ne adamsın (h)

SEN İSTERSERSEN BAKMASSIN İPHO:NE 4 İphone 3 glasy ace galaxy s 2 kullandım ben sen kullandınmı bakaımbunları konusup durma en azından 1 hafta kullandıü

----------Eklendi @ 10:19:09 ---------- Yazıldı @ 10:18:29 ----------

bluetooth yok kendin yüküyon yükleyincede garanti :DDD kapsamı dısında :DD git öğrende gel ya:D

----------Eklendi @ 10:19:26 ---------- Yazıldı @ 10:19:09 ----------

maalesef kötü bişi söliyim garanti kapsamı dısında kalmıs:D

----------Eklendi @ 10:21:26 ---------- Yazıldı @ 10:19:26 ----------

o üstteki reklam internetten kazık :D git sipariş ver hadeee yürü :D

franzliszt

franzliszt

Üye
SEN İSTERSERSEN BAKMASSIN İPHO:NE 4 İphone 3 glasy ace galaxy s 2 kullandım ben sen kullandınmı bakaımbunları konusup durma en azından 1 hafta kullandıü

----------Eklendi @ 10:19:09 ---------- Yazıldı @ 10:18:29 ----------

bluetooth yok kendin yüküyon yükleyincede garanti :DDD kapsamı dısında :DD git öğrende gel ya:D

----------Eklendi @ 10:19:26 ---------- Yazıldı @ 10:19:09 ----------

maalesef kötü bişi söliyim garanti kapsamı dısında kalmıs:D

----------Eklendi @ 10:21:26 ---------- Yazıldı @ 10:19:26 ----------

o üstteki reklam internetten kazık :D git sipariş ver hadeee yürü :D

koçum jailbreaksiz istesem çatır çatır jailbreak yaparım, jailbreaksiz oynuyoruz , azıcık okuda sonra aç böyle saçma yetersiz karşılaşmamı olur
sana ne diyorum migrosda 1600 tl bimde 1850 16gb az dışarı çıkda bak
neymiş bir hafta kullanmışmış lan ben kaç senedir kullanıyorum ios banamı anlatıyorsun jailbreak ios yi , daha geçen 1080p oynatımı paylaştık bölümde benim gözüm açıktır koçum yorma sen kendini , ayrıca gingerbread yüklemişliğim var n900 e sen nerde buldunda denedin gingerbread sıkıyorsun yalanı

daha terim sıkıntın var ön kamera 2mb yazmışsın--- mb ne megapixel ne biliyormusun koçum

ayrıca apple için wireless aktarım var bluetoothdan çok daha ileri , hani yazmışsınya illa bağlayacaksın diye , ayrıca bağlamanada gerek ios5 beta ile direk kablosuz bağlantı sunuluyor veri aktarımında

birde yazmışsın iphone4 8gb??? 2000tl ?? benim bildiğim hatta emin olduğum 16gb lığı 1600 32 gb lığı 2100 tl civarı ve 8 GB LIĞI DA YOK!!
galaxys 2 moskovada 1850 tl ortalama 32000ruble (moskovadan geldiğim için biliyorum ) 1500 falan değil . ki moskovada cihazlar ucuz

bak ben sana ne diyorum bu maxicepde bir karşılaştırma yapacaksan düzgün yapacaksın yoksa eleştrilere açık olacaksın bu işten az çok anlayan birisi olarak senin yanlışlarını söylüyorum ayrıca benim gibi birçok anlayan arkadaşım var sen biraz bizim forumlara bak gör nasıl yapılıyormuş karşılaştırma , en azından biraz düzgün yap verimli olsun ,emo gibide 'q' ,yoq' gibi saçma yazmamanı tavsiye ediyorum türkçemiz kirleniyor.
sen kafanıda yorma garanti işlerini iyi biliyorum , ayrıca internette kazıkda değil birçok site vade farkı almadan stoktan gönderiyor çoğu arkadşım sipariş ile aldı hatta rus siteleri bile güvenli, hade ben yürimde sende emekleme ama böyle konularda ok. ve böyle karşılaştırmalarda puan verilmez sadece sunum yaparsın millet puanlar eleştirir ,bu cihazların ekran teknolojilerini biliyormusunki tartıyorsun yada gpu sistemlerini biliyormusun kernellerini biliyormusun tartmışsın şak diye program havuzunu ,gps performanslarını,htlm testlerini biliyormusun tartmışsın yada menü fps hızlarını , malzeme kalitelerini biliyormusun , dlna aktarım hızlarını biliyormusun tartmşsın , o yüzden söyledim öyle, ios nin iyi tarafları var androidin iyi tarafları var bunları açman lazım hep. girde şuraya biraz bilgilen

ayrıca iphone4 ün 8gb lığı yok yukarı yazmışsın

----------Eklendi @ 11:29:16 ---------- Yazıldı @ 11:15:38 ----------

ve kendi düşüncemi söylim zaten sahibimde kesinlikle iphone4
neden ; kalitesi tartışılmaz çelik kaplama etrafı en iyi ekrana sahip en iyi uygulama havuzuna sahip , 1080p oynatabiliyor ve arkasında apple var destek kesilmiyor,
neden galaxys2 almam; malzeme kalitesi ne htc ne iphone ne nokia ile boy ölçüşebilir , dualcore ama android dualcore u eşit şekilde veri paylaşımı yaptıramıyor bir sorunu varmış yeni güncelleme bekleniyormuş , cihaz gereğinden fazla büyük 4.3 inç , samsung yeterince destek vermiyor ,galaxys serisinin hep yenisi çıkıyor aldığın cihaz değerini kaybediyor , havası iphone a ulaşamaz . kamera için yetersiz deniyor (megapixel anlamında değil doygunluk kontras anlamında) ve androidin veri bilgilerinizi google a sunması gibi saçmalıklar var bunu istemem

• Beğen
Tepkiler: ONG_bag, cewikkuwwet01, emreilhans ve 1 kişi daha
Uruloki

Uruloki

Üye
tamam hakan abiyi yine sinirlendirdiniz yapmayon böyle şeyler :D:D

Ben N9 diyorum hehehe:D

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
gs2

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
    Konu Sahibi
hacı bimde telefon satılıyor mu :D

Uruloki

Uruloki

Üye
evet satıldı şuanda da 1699 tl ye A101 de var

61semih

61semih

Üye
anket sonucu ortada zaten gerısı sınek vızıltısı :D

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
    Konu Sahibi
1699 mu :D A101 Ganrantisi varmı??Varsada :D mal gibidir....:D Hepsiburda da galaxy s 2 1699 tl o zaman a101 de s 2 1499 tl dir :D

----------Eklendi @ 21:59:23 ---------- Yazıldı @ 21:58:00 ----------

a101 sitesine baktım :D telefon göremedim :DD

----------Eklendi @ 22:01:44 ---------- Yazıldı @ 21:59:23 ----------

burdaki resimleri inceleyin hangisi daha iyi görüntü :D

----------Eklendi @ 22:02:09 ---------- Yazıldı @ 22:01:44 ----------

:dd:dd

Uruloki

Uruloki

Üye
dostum yalan söyliyecek halim yok daha dün sakaryanın karasu ilçesindeki A101 in afişinde gördüm

OğuzcanAbi

Üye
kim vermiş ya 1 tane iphone 4 e :D

umut681

umut681

Üye
iphone milyarlar dökenleri gerçekten anlamıyorum doğrusu.yada şöyle anlamaya çalışayım harcayacak parası çok.

lost141516

Üye
iphone alanların çoğu İOS gibi süper bir işletim sistemi için alıyorlar ikincisi telefonun hiç değeri düşmüyor biraz zengin işi olsada her zaman kaliteyi ön plana koyuyor apple önümüzdeki eylül ayında sunulacağı söylenen iphone 5 Galaxy S2 i bence gömecek gibi duruyor Apple Kalitesi Başkadır:oke:

Tek şey Basket

Tek şey Basket

Üye
gs2

Üst Alt