Püf Noktası Windows 10 Mobile Tweakler

Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşımımı Nasıl Buldunuz ?

• Çok İyi

Kullanılan: 34 97.1%
  • Gereksiz

Kullanılan: 1 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    35

lumiacı

Üye
Arkadaslar wp acik kaynak mi oldu? Boyle izinler falan var. Acaba virus falan girebilirmi? Daha once hic wp de virus falan yoktu.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arkadaslar wp acik kaynak mi oldu? Boyle izinler falan var. Acaba virus falan girebilirmi? Daha once hic wp de virus falan yoktu.
tamamen açık kaynak değil. Regedit değerleri ile oynanıyor sanırım.
Ayrıca virüs olayı şu ana kadar denk gelmedim. Sistem dosyalarına tam erişim yok yani.

• Beğen
Tepkiler: lumiacı

lumiacı

Üye
tamamen açık kaynak değil. Regedit değerleri ile oynanıyor sanırım.
Ayrıca virüs olayı şu ana kadar denk gelmedim. Sistem dosyalarına tam erişim yok yani.
Normalde 8.1' de o kadar özgür değil dikte o yüzden sordum. Teşekkürler cevabın için.

dücane

dücane

Üye
Reklam engelleyiciyi yükleyemiyorum. Diger arkadaslarin da aldigi gibi ayni hatayi aliyorum.

Reklam engelleyici
0x81030120

Tweakler
Paket kaydettirilemedi

Ne yapmam gerek ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Interop Tools adında yeni bir registry editör uygulaması daha kullanıma sunuldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Dosyayı indirip telefona atın
  • Ayarlar / Güncelleştirme ve Güvenlik / Geliştirici Modu > açık yapın
  • Dosya gezgininden telefona attığınız dosyayı bulup uygulamayı yükleyin.
Her şey bu kadar kolay gelsin. :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, flutewoddy, Esendağlı ve 1 kişi daha
furyzer0

furyzer0

Üye
Windows pc de kapalı kaynak ama kayıt defterine girebiliyorsun ya da system32 yi değiştirebiliyorsun mobil de aynı şekilde bir android kadar özgür değil ama iosa göre çok daha özgür.

Sent from mtalk using lumia 950

• Beğen
Tepkiler: lumiacı ve Esendağlı

lumiacı

Üye
Windows pc de kapalı kaynak ama kayıt defterine girebiliyorsun ya da system32 yi değiştirebiliyorsun mobil de aynı şekilde bir android kadar özgür değil ama iosa göre çok daha özgür.

Sent from mtalk using lumia 950
Yani ankadigim guvenliktennodun vermiyor degilmi

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
Yani ankadigim guvenliktennodun vermiyor degilmi
aynen öyle

Bu yeni yöntemle bu konudaki kadar erişim sağlaması yapılamıyor. Şuanlık hiçbir şekilde kararlı surum vr redstone yapısına interop+Capabilty unlock yapamadım.

• Beğen
Tepkiler: lumiacı

lumiacı

Üye
aynen öyle

Bu yeni yöntemle bu konudaki kadar erişim sağlaması yapılamıyor. Şuanlık hiçbir şekilde kararlı surum vr redstone yapısına interop+Capabilty unlock yapamadım.
Anladım cevabin icin tesekkur ederim.

Bay H

Bay H

Üye
Interop Tools uygulamasının yeni versiyonu geldi.

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn TR01
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Interop Tools uygulamasının yeni versiyonu geldi.

en çok merak ettiğim şey mağaza dışından yüklemen uygulamaların yeni bir versiyonu yüklenirken sistemin ne yapacağıydı. Acaba güncelleme olarak mı yükleyecek yoksa yeni bir uygulama olarak mı? Deneyelim bakalım.

remzi33

remzi33

Üye
en çok merak ettiğim şey mağaza dışından yüklemen uygulamaların yeni bir versiyonu yüklenirken sistemin ne yapacağıydı. Acaba güncelleme olarak mı yükleyecek yoksa yeni bir uygulama olarak mı? Deneyelim bakalım.
sonuç ?
ayrıca bu interop tools ile neler yapabiliriz? Kurcalayan var mı?

remzi33

remzi33

Üye
Neler yapabileceğin ile ilgili zaten konunun başında gerekli açıklamalar var.
hocam konunun ilk mesajında tweak uygulamalarının nasıl yükleneceğive WPTweaker uygulamasındaki ayarların açıklaması yazıyor. Registry editor ile ilgili bişey yok

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
hocam konunun ilk mesajında tweak uygulamalarının nasıl yükleneceğive WPTweaker uygulamasındaki ayarların açıklaması yazıyor. Registry editor ile ilgili bişey yok
Editor şuanlış okuma yapabiliyor değer değiştirme yapamıyor eğerki konu başındaki programları kullanırsanız içerisinde editör bulunmakta onunla yapabilirsiniz

biltek

biltek

Üye
hepsi ingilizcemi olacak? resimlerde ingilizce olarak göstermişsin

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
peki microsoft lumia 535 wp10 kullanıyorum. bir sorun olursa orjinal sisteme geri dönüş sağlayabilirmiyim
Yapabilirsiniz. Bunları yaptıktan sonra cihazı pc biraz geç okuyor haberiniz olsun

biltek

biltek

Üye
telefonu görmüyor

Üst Alt