Windows Phone Cihazlar

• 27 Mart 2017
  • 2945 Okunma
  • 28 Cevap

1.  

Yazan: blackcemre
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Ağustos 2017
  2. 640 Lara İyi Destek Vermişler O Zaman :D 2015 İyiymiş.Demekki Wİndows 10 uda Bitirecekler yada 10.1 Filan Çıkartacaklar 950 Lerde 2 Sen SOnra Çöp Olacak

3. -Windows 10 Mobile ekran görüntüleri eklendi.
    ---
    -Bütün Microsoft Lumia Cihazları eklendi.

suyunsesi, Buğra ve Krnl386 bunu beğendi.
  4. Emeğe Saygı :tşk:

blackcemre bunu beğendi.
  5. Microsoft İngilteredeki marketlerden Lumia cihazları toplatmış. Bu ne demek oluyor sizce arkadaşlar?

6. lumialara artık bay bay diyor yani desteğini kesiyor başka bir işletim geliştirecekmiş galiba :(

7. 2018 e kadar desteğini kesemez

iPhone ile gönderdi
  8. Artık fanlardan kimsenin win10'a güveni kalmadı diye düşünüp, bi 5 yıl daha nasıl oyalarım ve yeni fanlar çekebilirim olayına girdilerse, yeni bi sistem yapıp yine bi 5 yıl daha kobay olarak kullanabilirler fanlarını.
    Ben şahsen, sil baştan yeni bir sistem için kobay olmam. Çünkü yeni baştan başlamak demek yine en baştan bir sürü eksiklerle yola çıkmak demek. Bi düşünün bakalım tekrar onca eksiklerle dolu windows mobil 8'e zamanda yolculuk yapıp aynı zorlukları yeniden yaşar mıydınız?
    Umarım yanlış anlıyoruzdur.

blackcemre bunu beğendi.
  9. Microsoft google'un androidte izlediği politikayı güdecek. Cihaz üretimi kısmını üreticilere yazılım kısmını ise kendisi geliştirecek. Ha cihaz konusunda premium surface ile kendisi üretecektir. Aslında en başında yapması gerekeni şimdi yapacak. Bu bile bir adım şahsımca.
    Bu arada yakın bir zamanda çok acayip bir cihazla windows mobile geri dönüş yapabilirim. Sadece doların biraz daha düşmesini bekliyorum.
    Spoiler vermek lazımsa :
    < Resmi açmak için tıklayın >

Mobil cihaz ile gönderdi
    suyunsesi bunu beğendi.
  10. Aynı zamanda Galaxy S8 inde Windows versiyonu çıkacak

iPhone ile gönderdi
    Aybin.Kilic bunu beğendi.
  11. 950de İris Tarayıcı yok muydu? sadece 950XL için belirtilmiş ilk mesajda?

evet ama w10 ile gelmiyor, yine android çıkacak ama içerisinde Microsoft servisleri (OneDrive, Office vs.) ön kurulu olarak yüklü gelecek diye biliyorum.

12. Yok bence Windows 10 Mobile yüklü gelecek.

iPhone ile gönderdi
  13. Arkadaş doğru söylüyor. Microsoft uygulamaları ön yüklü gelecek. Hatta bu çakma continuum olan Dex de maalesef Microsoft ile birlikte geliştirilmiş.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. İris tarayıcı var, bizzat kullanıyorum ve çok başarılı. Telefonum L950.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Microsoft Mobile cihazlarının fotoğrafları eklendi.

16. Yayınlanan Son Güncelleme: 1607,(10.0.14393.1066),11 Nisan 2017
    Geliştiriciler için Yayınlanan Son Beta Sürümü: 1703,Yapı 15204,14 Nisan 2017

Windows 10 Mobile Creators Güncellemesi (Yapı 1703,Redstone 2)
    25 Nisan'da yayımlanması bekleniyor.
    Creators Güncellemesini Alacak Modeller:
    • HP Elite x3
    • Microsoft Lumia 550
    • Microsoft Lumia 640/640XL
    • Microsoft Lumia 650
    • Microsoft Lumia 950/950 XL
    • Alcatel IDOL 4S
    • Alcatel OneTouch Fierce XL
    • SoftBank 503LV
    • VAIO Phone Biz
    • MouseComputer MADOSMA Q601
    • Trinity NuAns NEO

17. İyi cihazlardı microsoftun piyasada tutunsalardı alabilirdim

Samsung ile gönderdi
  18. Uygulama ve geliştiriciler desteklemedikten sonra herşey boş , şahsen en kolay kullandığım sistemlerden birydi , kolaydan kastım ise uygulama menüsünün ve ayarların vs.. bana hitap etmesi uygulamalar olsa ve ms yarı yolda bırakmasa kullanıcılarını kesinlikle değiştirmezdim , Tekrar Ediyorum " Uygulama " gelmedikten sonra herşey boş , bankalar bile geri çekiliyor ...

teknognc bunu beğendi.
  19. Konu güncellendi.

20. Samsung artık o hatayı yapmaz s3 ve s4 wp çıktı ellerinde patladı. Htc one xl və m8 öyle. Windows artık dünya ilə dalga geçtiğinin farkına vardı nihayet

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/01/2019 - 18:51