Püf Noktası Windows 10 Mobile Tweakler

Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşımımı Nasıl Buldunuz ?

• Çok İyi

Kullanılan: 34 97.1%
  • Gereksiz

Kullanılan: 1 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    35
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Bende sıfırlamaktan vazgeçtim. Baya sıkıntı oluyor sıfırlama yapınca
sıfırlayınca sıkıntılar azalacağı yerde çoğalıyor :ehe temiz sistem istiyorsan 8.1'e dönüp en baştan yüklemelisin

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
sıfırlayınca sıkıntılar azalacağı yerde çoğalıyor :ehe temiz sistem istiyorsan 8.1'e dönüp en baştan yüklemelisin
8.1 e çevirip kalasım var da Şu tweakleri 1520 8.1 de çalıştırabilsem güzel olacakta işte olmuyor. Bu arada 920 için developer 820 için engineer romlar var elimde 920 de deneyeceğim bakalım ne farklar var.

Rainesto

Rainesto

Üye
8.1 e çevirip kalasım var da Şu tweakleri 1520 8.1 de çalıştırabilsem güzel olacakta işte olmuyor. Bu arada 920 için developer 820 için engineer romlar var elimde 920 de deneyeceğim bakalım ne farklar var.
920 için sonuç ne ?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
15.ci yapıda çalışmıyor mu bunlar? Roottool yüklendi otekiler yüklenmiyor!!!

Xsodia

Xsodia

Üye
10586.36 yapıda Root tool ile jailbreak Yaptıktan Sonra WPTweaker Çalıştı...
Yani 10586 yapıdaki sorun çözülmüş Ama yeni sorun lar baş gösteriyor Bazı oyunlar Çalışmıyor Örn. MineCraft gibi Terraria da hata verdi ama ikinci intercop unlockdan sonra düzeldi.
Artık Rtm Sürümü Yaklaştığına Göre Cfw OLayı Biraz Hız Kazanır Umarım... :D

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
10586.36 yapıda Root tool ile jailbreak Yaptıktan Sonra WPTweaker Çalıştı...
Yani 10586 yapıdaki sorun çözülmüş Ama yeni sorun lar baş gösteriyor Bazı oyunlar Çalışmıyor Örn. MineCraft gibi Terraria da hata verdi ama ikinci intercop unlockdan sonra düzeldi.
Artık Rtm Sürümü Yaklaştığına Göre Cfw OLayı Biraz Hız Kazanır Umarım... :D
Nasıl yapılıyor yazar mısınız? Pc w10 tel w10 586 yüklü wptweaker yüklenmiyor bende

Xsodia

Xsodia

Üye
ilk olarak telden Geliştirici modunu Açıyosun
Pc ye ( Driver yükle windows7 yüklü ise ) Windows phone sdk lite 8.0 ve 8.1 kuruyosun
daha sonra Teli pc ye bağlayıp root tool u ilk yükle sonra root tool a gir jailbreak lumia dan 2 secenek intecop unlock ya sonra WPTweaker yükleyebilirisin

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
ilk olarak telden Geliştirici modunu Açıyosun
Pc ye ( Driver yükle windows7 yüklü ise ) Windows phone sdk lite 8.0 ve 8.1 kuruyosun
daha sonra Teli pc ye bağlayıp root tool u ilk yükle sonra root tool a gir jailbreak lumia dan 2 secenek intecop unlock ya sonra WPTweaker yükleyebilirisin
Olmuyor maalesef, roottool yükleniyor ötekiler olmuyor

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Arkadaşlar az önce 16. Yapıyı yükledim ve telefonu sıfırladım root tool vs hepsi yükleniyor yüklemede sıkıntı yok

Olmuyor maalesef, roottool yükleniyor ötekiler olmuyor

root tool yükledikten sonra interop unlock yapmanız gerekli yoksa diğerlerini yükleyemezsiniz.

wp tweaker açıyorum bazıları çalışıyor, bazıları çalışmıyor, mesela wide screen modu ve kutucuk sayısı vs.

Telefonum Lumia 925 ve bu karo olayını bir türlü yapamadım?

wptweaker den user interface >start screen tweak 6 small tiles ' i 14 small tiles yapıyorum Kapatıp açıyorum olmuyor. Nereyi yanlış yapıyorum

şu an bu sorun var sanırım bende de

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Arkadaşlar az önce 16. Yapıyı yükledim ve telefonu sıfırladım root tool vs hepsi yükleniyor yüklemede sıkıntı yok

root tool yükledikten sonra interop unlock yapmanız gerekli yoksa diğerlerini yükleyemezsiniz.

interop unlock yapmama rağmen imza hatası vermekte, yarın ss atarım inşallah

wp tweaker açıyorum bazıları çalışıyor, bazıları çalışmıyor, mesela wide screen modu ve kutucuk sayısı vs.

şu an bu sorun var sanırım bende de
interop unlock yapıyorum pc Windows 10 son yazılım yuklı mobilde öyle root tool yükleniyor ama otekiler hata veriyor biri imza htsı gbi.bişey diğeri sayısal bi hata veriyor

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
interop unlock yapıyorum pc Windows 10 son yazılım yuklı mobilde öyle root tool yükleniyor ama otekiler hata veriyor biri imza htsı gbi.bişey diğeri sayısal bi hata veriyor
evet 0x8.. vs gibi bir hata. Bende de geliyor bazen, hangi program ile deploy yapıyorsunuz wp xap deployer 2.0 uygulaması ile deneyin

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
evet 0x8.. vs gibi bir hata. Bende de geliyor bazen, hangi program ile deploy yapıyorsunuz wp xap deployer 2.0 uygulaması ile deneyin
pc de çalışmıyor o proğram, win 10 x64 5bin küsurluk pc ama olmuyor meret

Xsodia

Xsodia

Üye
Pardon efendim Sitenin sahibi olduğunuzu bilmiyordum kusura bakn-mayın lütfen ban atmayın bana :D Bana ne senin işinden hadi ya ben gidiyorum çok ta lazımdı hepi topu girmeyi veririm zeten en ufak bişeyde ban basacak bi site ise durmama gerek yok Bu siteyi sayısız kişiye önerdim bu zamana kadar bundan sonra önermem biter

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Pardon efendim Sitenin sahibi olduğunuzu bilmiyordum kusura bakn-mayın lütfen ban atmayın bana :D Bana ne senin işinden hadi ya ben gidiyorum çok ta lazımdı hepi topu girmeyi veririm zeten en ufak bişeyde ban basacak bi site ise durmama gerek yok Bu siteyi sayısız kişiye önerdim bu zamana kadar bundan sonra önermem biter

Hayırdır sorun nedir tam olarak? Mesajı yanlış yere mi yazdınız? Alıntılı olarak yazsaydınız anlardık en azından sorunu.

byburkay

Üye
fazlada bir tweak yokmuş işe yarar bir reklam engelleme bir de windows tuşuyla uyandırma onun haricinde diğerleri benim gözümde işe yaramaz başka tweaklar yokmu bunlar haricinde ?

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
fazlada bir tweak yokmuş işe yarar bir reklam engelleme bir de windows tuşuyla uyandırma onun haricinde diğerleri benim gözümde işe yaramaz başka tweaklar yokmu bunlar haricinde ?
Olursa paylaşırım

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Yanlış yaptığınız bir yer yok, olması lazım; ilk olarak ayarlardan daha fazla kutucuk göster seçeneğinin aktif olup olmadığını kontrol edin aktif değilse aktif hale getirin, aktifse sorun devam ediyor demektir.
Benim kayıt ettiğim tweak ayarlarını yüklemeyi deneyebilirsiniz. Şu linkteki .xml dosyasını indirin daha sonra wp tweakerdan load butonuna basıp dosyayı seçin :)

(windows10 kullanıyor olmanız lazım)

Root yapmadığınız için olabilir. Yukarda anlattığımşekilde root tool uygulamasını yükleyiniz ve uygulamaları yapınız

Kardeşim şimdi cihazı sıfırla kurulum yapılsın.
1. Aşama -cihaz Açılır açılmaz pc ye bağla ve windows phone sdk üzerinden windows register Developer uygulamasından unlock yap (Tabi bunun için Developer hesabı olacak)
Sonra windows Phone sdk deploy aracında root tool yükle (deploy et) wptweak yükleme daha yüklenmez.
2.aşama - cihazdan root tool u çalıştır jailbreak lumia den catability unlock yap
3.aşama -cihazı usb den tak çıkar.
Sonrası wptweak ve wp font changer yükle
Bukadar artık çalışması lazımben böyle çalıştırdım
Not: Mağaza da indirmelerdeki güncellemeleri yükleme çünkü anladığım kadarıyla sistem düzeltmesi var ve yükleyince sistem erişimi iptal oluyor.

Root Tool'a kadar herşey tamam, ama diğerlerini yükleyemiyorum

FontChange_Release_ARM_v0.2 için: Error - 0x8103012
WPTweaker_Release_ARM_1.4.3_-_kwanice
için Error - Paket Kaydettirilemedi.

Hataları alıyorum. Ne yapmam gerek?:hmmm

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Ya şu sorunuma yardımcı olacak yok mu acaba?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Ya şu sorunuma yardımcı olacak yok mu acaba?
Söylediğiniz hatalarla karşılaştığımı hatırlıyorum ama çözmek için ekstra bir şey yaptığımı (ne yaptığımı da) hatırlamıyorum.
Servisler kısmından WindowsPhoneIpoverusb servisinin açık olduğundan emin olun.
Telefonu ve bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin
ya da xap deployer deneyin bazen Microsoft'un uygulaması hata verince bu uygulama yükleyebiliyor.

En son ihtimal telefonu sıfırlamayı deneyebilirsiniz;
Telefonu sıfırladıktan sonra ilk açılışta interneti kapatın olabildiğince az kullanın yani (unlock için gerekiyor sanırım) mağazadan güncelleme yapılmamasına dikkat edin yani.
önce root tool yükleyip aktif edin sonra diğerlerini yüklemeyi deneyin olması lazım

Üst Alt