Püf Noktası Windows 10 Mobile Tweakler

Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşımımı Nasıl Buldunuz ?

• Çok İyi

Kullanılan: 34 97.1%
  • Gereksiz

Kullanılan: 1 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    35
Xsodia

Xsodia

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll

Xsodia

Xsodia

Üye
Sonunda sorunu galiba buldum 2 günde 3 kez flash attım ve ilk başka wptweaker ve font changer çalıştı mağazada güncellemeler sonrası çalışmıyor hangi uygulama yapıyor bunu onu bulmamlazım

remzi33

remzi33

Üye
Sonunda sorunu galiba buldum 2 günde 3 kez flash attım ve ilk başka wptweaker ve font changer çalıştı mağazada güncellemeler sonrası çalışmıyor hangi uygulama yapıyor bunu onu bulmamlazım
Hocam ben de aynı dertten muzdaribim. Bahsettiğiniz uygulamaları deploy edemiyorum

Xsodia

Xsodia

Üye
Hocam ben de aynı dertten muzdaribim. Bahsettiğiniz uygulamaları deploy edemiyorum
Kardeşim şimdi cihazı sıfırla kurulum yapılsın.
1. Aşama -cihaz Açılır açılmaz pc ye bağla ve windows phone sdk üzerinden windows register Developer uygulamasından unlock yap (Tabi bunun için Developer hesabı olacak)
Sonra windows Phone sdk deploy aracında root tool yükle (deploy et) wptweak yükleme daha yüklenmez.
2.aşama - cihazdan root tool u çalıştır jailbreak lumia den catability unlock yap
3.aşama -cihazı usb den tak çıkar.
Sonrası wptweak ve wp font changer yükle
Bukadar artık çalışması lazımben böyle çalıştırdım
Not: Mağaza da indirmelerdeki güncellemeleri yükleme çünkü anladığım kadarıyla sistem düzeltmesi var ve yükleyince sistem erişimi iptal oluyor.

Son düzenleme:

skynet

Üye

Şu sinir samsung reklamını kapatma seçeneği yok mu ya :sinir

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, System X ve Murat Alper
remzi33

remzi33

Üye
Kardeşim şimdi cihazı sıfırla kurulum yapılsın.
1. Aşama -cihaz Açılır açılmaz pc ye bağla ve windows phone sdk üzerinden windows register Developer uygulamasından unlock yap (Tabi bunun için Developer hesabı olacak)
Sonra windows Phone sdk deploy aracında root tool yükle (deploy et) wptweak yükleme daha yüklenmez.
2.aşama - cihazdan root tool u çalıştır jailbreak lumia den catability unlock yap
3.aşama -cihazı usb den tak çıkar.
Sonrası wptweak ve wp font changer yükle
Bukadar artık çalışması lazımben böyle çalıştırdım
Not: Mağaza da indirmelerdeki güncellemeleri yükleme çünkü anladığım kadarıyla sistem düzeltmesi var ve yükleyince sistem erişimi iptal oluyor.
Mesajınızı görmeden sabaha kadar uğraştım bugün. daha önce dediğiniz gibi mağaza güncellemelerinden olabileceğini düşündüğüm için güncelleme yapmadan uygulamaları deploy etmeyi başardım. Ayrıca güncelleme yapmadan önce Vakıfbank uygulamasını kurdum onu da sorunsuz aktive ettim. Güncellemelerden biri sisteme bişeyler yapıyor ama çözebilmiş değilim. Şimdi tek sorunum facebook uyglamasından bildirimlerin gelmemesi. Bunu da halledecem ama inat ettim :)

• Beğen
Tepkiler: Xsodia
Xsodia

Xsodia

Üye
4 cü formatı Attım hadi hayırlısı Ama simgesiz bi güncelleme var ondan şüpheleniyorum

• Beğen
Tepkiler: remzi33
Rainesto

Rainesto

Üye
Hocam unlock ettim tweaker uygulamasını bi türlü deploy etmiyor zaman aşımına ugradı falan diyor
Hocam unlock ettim tweaker uygulamasını bi türlü deploy etmiyor zaman aşımına ugradı falan diyor
paket kaydettirelimedi hatası alıyorum

Xsodia

Xsodia

Üye
hangi yapı kurulu

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye

paket kaydettirelimedi hatası alıyorum
Aynı sorundan bende muzdaribim.12.yapıdayken kurmuştum.devamlı güncelleme yaptım ama sıfırlama yapmadığım için uzun zamandır kullanıyordum.dün bi sıfırlayayım dedim.8.1'e dönmek zorunda kaldım.şimdi de 15.yapıyı kullanıyorum.root toolu deploy ettim ama root olmuyor.usb yi çıkarıp takınca sistem dosyaları gelmiyor.ayrıca font changeri de deploy edemiyorum.hata kodu 0x81030120 paket kaydettirelimedi hatası veriyor

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
@afwerker bi baksana şu konuya.root tool un yeni versiyonu falan çıktı mı.root edemiyorum.roor toolu yükledim ama root yapınca pc de sistem dosyaları şeklinde görünmüyor.ayrıca font changeri de deploy edemedim

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
@afwerker bi baksana şu konuya.root tool un yeni versiyonu falan çıktı mı.root edemiyorum.roor toolu yükledim ama root yapınca pc de sistem dosyaları şeklinde görünmüyor.ayrıca font changeri de deploy edemedim
Şuanlık güncel sürüm yok. bende telefonu sıfırlamayı planlıyorum o zaman bi deneyim belki yeni yapıyla kaynaklı olabilir. Sistem dosyaları şeklinde görünmüyor derken ? orayı anlayamadım

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Şuanlık güncel sürüm yok. bende telefonu sıfırlamayı planlıyorum o zaman bi deneyim belki yeni yapıyla kaynaklı olabilir. Sistem dosyaları şeklinde görünmüyor derken ? orayı anlayamadım
root yapıp pc ye takınca telefonun sistem dosyaları görünüyordu eskiden.fs acces'i açınca yani.sende sıfırlama yaparsan denediğinde yazarsın

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
root yapıp pc ye takınca telefonun sistem dosyaları görünüyordu eskiden.fs acces'i açınca yani.sende sıfırlama yaparsan denediğinde yazarsın
Bunları dener misin --------

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Bunları dener misin --------
vcREG tamam ama customPFD deploy olmuyor.yine aynı hatayı alıyorum

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Vreg tamam ise onunla yapabilirsin ... Noktaya tıkla fu ll access var onu aç bakalım olmazsa reg kodlarıyla sistemi jailbreak edeceğiz

Live interop unlock ile live full fs acces'i tikleyip apply diyorum.complete diyor ama yine bi değişiklik yok.sistemi görebilsem font klasörünün içine fontu atıp kodlarla uygulayacam ama o da olmuyor malesef.sanırım tek yolu 8.1'e geri dönüp tekrar yüklemek.o zaman 36'yı yüklemiyor.belki çalışır.çözüm bulamazsam öyle denerim bi de

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
Live interop unlock ile live fu ll fs acces'i tikleyip apply diyorum.complete diyor ama yine bi değişiklik yok.sistemi görebilsem font klasörünün içine fontu atıp kodlarla uygulayacam ama o da olmuyor malesef.sanırım tek yolu 8.1'e geri dönüp tekrar yüklemek.o zaman 36'yı yüklemiyor.belki çalışır.çözüm bulamazsam öyle denerim bi de
Bende sıfırlamaktan vazgeçtim. Baya sıkıntı oluyor sıfırlama yapınca

Üst Alt