Püf Noktası Windows 10 Mobile Tweakler

Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşımımı Nasıl Buldunuz ?

• Çok İyi

Kullanılan: 34 97.1%
  • Gereksiz

Kullanılan: 1 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    35
gardi

gardi

Üye
4.5"

Bu ekranı yapmak için wide screendenmi ayar yapıcaz.?user interfacedenmi ? Cihazım 4.5 inc 1520 gibi algılaması için ne yazacaz detaylı anlatırsan çok makbul olur .wide screende en altta son olarak 4.5 inc üstü yok rm kod olarak

Nokia 909 ile Gönderildi

m542tf

m542tf

Üye
Deploy 12. Sürümde çalışmıyor sanırım code 14 hatası var sürekli

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bu ekranı yapmak için wide screendenmi ayar yapıcaz.?user interfacedenmi ? Cihazım 4.5 inc 1520 gibi algılaması için ne yazacaz detaylı anlatırsan çok makbul olur .wide screende en altta son olarak 4.5 inc üstü yok rm kod olarak

Nokia 909 ile Gönderildi
Sadece ana ekranı yapmak istiyorsanız user interface kısmından 14 small tiles olan seçeneği seçmeniz gerekiyor, ek olarak 1520 gibi olması içim wide screen modunu aktif etmeniz gerekiyor tabi bunları yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatmanız lazım aşağıdaki modlar wide screen aktif ettikten sonra vazgeçerseniz geri dönüş olsun diye konulmuş, o yüzden wide screen olan modeller listede yok. Bu ayarları yaptıktan sonra ayarlar > sistem > görüntü kısmından öğe boyutu için de istediğinizi seçebilirsiniz.

gardi

gardi

Üye
Sadece ana ekranı yapmak istiyorsanız user interface kısmından 14 small tiles olan seçeneği seçmeniz gerekiyor, ek olarak 1520 gibi olması içim wide screen modunu aktif etmeniz gerekiyor tabi bunları yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatmanız lazım aşağıdaki modlar wide screen aktif ettikten sonra vazgeçerseniz geri dönüş olsun diye konulmuş, o yüzden wide screen olan modeller listede yok. Bu ayarları yaptıktan sonra ayarlar > sistem > görüntü kısmından öğe boyutu için de istediğinizi seçebilirsiniz.

Teşekkür ederim sağolasın iyi oldu

Nokia 909 ile Gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
m542tf

m542tf

Üye
Geliştirici modunu aktif etmemişsindir yada ROOT TOOL ile root yapmamışsındır
Geliştirici modu aktif zaten hatayı eşleştirmede veriyor. Root tool deploy ile yüklenmedikten sonra nasıl root olacak ki?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Geliştirici modu aktif zaten hatayı eşleştirmede veriyor. Root tool deploy ile yüklenmedikten sonra nasıl root olacak ki?
code 14 hatasını hangi uygulamada alıyorsunuz ?

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
Yukarda açıklamıştım. Android uygulamalarını yüklemek istiyorsanız o proje rafa kalktı.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Son buildde wptweakeri deploy ederken 0x80073D0D hatası alıyorum sürekli. Root tool ve font changer sorunsuz deploy edildi.

afwerker

afwerker

Üye
    Konu Sahibi
Son buildde wptweakeri deploy ederken 0x80073D0D hatası alıyorum sürekli. Root tool ve font changer sorunsuz deploy edildi.
Root yapmadığınız için olabilir. Yukarda anlattığımşekilde root tool uygulamasını yükleyiniz ve uygulamaları yapınız

xpaede

xpaede

Üye
10586 13.Yapı'da Root Tool sorunsuz şekilde deploy ediliyor ve açılıyor, ancak capability unlock'a tıklayıp Tamam'a basıldığında uygulamadan atıyor ve Interop/Capability Unlock olmuyor. L1320.

---Telefonu yeniden başlatınca Root Tool çalıştı---

Son düzenleme:
.BlueTR

.BlueTR

Üye
Root yapmadığınız için olabilir. Yukarda anlattığımşekilde root tool uygulamasını yükleyiniz ve uygulamaları yapınız
Root yapılı font değiştirmeyi yaptım ama wptweaker deploy olmuyor. Hata kodunu araştırdım sd karta değil telefona yükleyin diyor yabancı forumlar onuda denedim ama yine aynı hata kodunu aldım.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Root yapılı font değiştirmeyi yaptım ama wptweaker deploy olmuyor. Hata kodunu araştırdım sd karta değil telefona yükleyin diyor yabancı forumlar onuda denedim ama yine aynı hata kodunu aldım.
Microsoft'un Application Deployment uygulaması ile yapıyorsanız deploy işlemini bazen sorun olabiliyor, wp xap deployer 2.0 uygulaması ile deneyin bir de :)

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Microsoft'un Application Deployment uygulaması ile yapıyorsanız deploy işlemini bazen sorun olabiliyor, wp xap deployer 2.0 uygulaması ile deneyin bir de :)
Oda parametre hatalı diyor windows 7 kullandığım içinmi yeni buildlemi alakalı anlamadım 10581de deploy edip kullanmıştım tweakeri.
Ekleme: Tekrar denedim oda 0x80073d0d kodunu verdi.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
win7 de olmuyormu bu iş? + 13, yapıda?

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Var aslında ama Ninko marka cihaz alıp mağazadan uygulamasını yükleyip rahatlıkla çalıştırılabiliyor.
ninko usb otg kablosunu çok aradım ama bulamadım.bulsam alacaktım.bir de eğer ninko gibi bir cihaz bir çalışıyorsa biri hayrına bi tane alıp içerisindeki yazılımı universal hale getirebilir bence.nasıl yapılacağı konusunda ayrıntılı bilgiye sahip değilim ama sen bi xda'daki kader mahkumu kardeşlerimiZe bunu bi sorabilirmisin

Xsodia

Xsodia

Üye
4.5"

Telefonum Lumia 925 ve bu karo olayını bir türlü yapamadım?

wptweaker den user interface >start screen tweak 6 small tiles ' i 14 small tiles yapıyorum Kapatıp açıyorum olmuyor. Nereyi yanlış yapıyorum

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Telefonum Lumia 925 ve bu karo olayını bir türlü yapamadım?

wptweaker den user interface >start screen tweak 6 small tiles ' i 14 small tiles yapıyorum Kapatıp açıyorum olmuyor. Nereyi yanlış yapıyorum
Yanlış yaptığınız bir yer yok, olması lazım; ilk olarak ayarlardan daha fazla kutucuk göster seçeneğinin aktif olup olmadığını kontrol edin aktif değilse aktif hale getirin, aktifse sorun devam ediyor demektir.
Benim kayıt ettiğim tweak ayarlarını yüklemeyi deneyebilirsiniz. Şu linkteki .xml dosyasını indirin daha sonra wp tweakerdan load butonuna basıp dosyayı seçin :)

(windows10 kullanıyor olmanız lazım)

Xsodia

Xsodia

Üye
Zaten windows mobile 10 kullanıyorum ama bir türlü beceremedim dosyada olmadı

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Zaten windows mobile 10 kullanıyorum ama bir türlü beceremedim dosyada olmadı
Dosyayı yükleyip kapatıp açtıktan sonra olmadıysa telefonu flashlamayı deneyin başka bilgim yok

Üst Alt