Samsung Galaxy Wonder Cm10 Edit By Wondermu Çok Hizli +batarya +performans+düzenlenmiş V3 04.08.2013

Sponsorlu Bağlantılar

Mücteba

Mücteba

Üye
Hocam eve gelince hemen deniyeceğim :tşk:

nicked

nicked

Üye
v5 daha iyi kesinlikle.
antutudan 8094 aldim

sahin02

sahin02

Üye
Romu yükledim izlenimlerim Wondermo maalesef bn yine v2 iyi buldum çok geç açılıyor sadece ilk açılış değil her açılış 5 dk sürüyor bu tarafı insan çileden çıkıyo acilna kadar :D 1.8 de jarjin çabuk bitmesine neden oluyor 1.4 normal oda zaten yine v2 de mevcut hem v2 daha ii jarji gidiyo antutu o kadar önemli deil çünkü donanım bilgisi ile ölçüyor 8bin olmasi 1.8 de olduğu için 1.4 te 8bin vermeyecektir zaten en iyisi bnce V2 Final yap eksiği yok;) emeğin için tşkler :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: m.furkan

fiyodor255

Üye
güzel hızlı ama çok geç açılıyor hele ki dün 1 saat bekledim .

-Emre

-Emre

Üye
wondermu tekrar ediyorum cpu 1.8'de hem bataryaya hem de işlemciye zarar verir bi süre sonra dikkat edin lütfen :oke:

sahin02

sahin02

Üye
Aynen emre kardeşim :thumbup:

-Emre

-Emre

Üye
1.4 yapabilirsiniz ayarlar/performans altından.

nicked

nicked

Üye
bluetooth da sorun yaşamaya başladım dosya gönderirken bağlantı kesiliyo.

mc.a

mc.a

Üye
Gezinme çubuğunu (alttaki 3 dokunmatik tuş) nasıl kapatabilirim?

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Harika olmuş. Eline sağlık. :D

bilen19

bilen19

Üye
Hocam ellerine sağlık.
Benim merak ettiğim CWM 5.5 sürümünü yani son sürümün bir alt versiyonunu kullanıyorum . Bundan ötürü ki ben sizin romlari deneyemiyorum. Ki denedim kaldık olmadı :) bunun için bir şey çare var mı yoksa ben bir üst sürüme mi gecicem? Ve bu CWM güncellemesini nasıl yapicam.

lavasoft95

Üye
Kardeşim dün indirdim kurdum hersey gayet güzel ama benim 2 tane sorunum var hatta 3 1. Telefon O boot image kısmından önce çok uzun süre bekliorum Reset atmak 5 dakikaya yakın sürüyor 2. Age öf warring Empires isimli oyunda açılış ekranında kalıyor 3. O NOTE 2 vbde olan bildirim çubuğunda parlaklık kontrolü yok yardimci olursan sevinirim

ismailozcn

ismailozcn

Üye
hem batarya hemde performansı yüksek olan versiyon hangisi?

lavasoft95

Üye
Kardeşim biri ilgilensin şu konuyla yapıp piyasaya atıp geri çekilmekte olmaz bi işi düzgün yapın

mc.a

mc.a

Üye
Şebeke üzerinden nasil görüntülü konuşma yapabilirim?
Denedim olmuyor.. Baska programlarla kullanmak istemiyorum..

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Şebeke üzerinden nasil görüntülü konuşma yapabilirim?
Denedim olmuyor.. Baska programlarla kullanmak istemiyorum..
İmkansız hocam Cynogenmod vs. custom romların hiçbirinde görüntülü konuşma yok başka program kurman gerekir.

Üst Alt