Samsung Galaxy Wonder Cm10 Edit By Wondermu Çok Hizli +batarya +performans+düzenlenmiş V3 04.08.2013

Sponsorlu Bağlantılar

mc.a

mc.a

Üye

ali.clay

ali.clay

Üye
Mc.a
Skype işini görür sanırım

mc.a

mc.a

Üye
Deneyeceğim teşekkürler

nicked

nicked

Üye
wondermu ya noldu yaa konu unutuldu :) :)

nsky9494

Üye
Bende kurmayı düşünüyorum. Uzun zamandır rom arıyorum galaxy wonder için, çünkü orijinal romu pek iyi değil. Denemek istiyorum bu romu ama kararsızım.

arif_can

arif_can

Üye
9 hoşuma gidiyor ama 10nuda denemek lazım teşekkürler :)

wondermu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konuyu bakamıyorum kusura bakmayın telefonum sonunda mefta olmak üzereyken sattım s2 aldım

cenk_iscan

Üye
Önelikle emeğine sağlık.romu kullanalı baya oldu kasma falan olmadı.Menü geçişlerini hızlandırmışsın kendime göre ayarladım.Cm10 vold.fstab dosyası ile kayıt yerini sd card ile değiştirmiştim.Kapatıp açınca ayarlardan depolamaya bakınca problem oldu ve usb de problem oldu. Bu roma uygun sd carda çevirme için vold.fstab dosyasını halledebilirsen eksiksiz tam anlamıyla Samsung Galaxy Wonder için en iyi ROM'un bu rom olduğunu ilan edeceğim.

ali.clay

ali.clay

Üye
Önelikle emeğine sağlık.romu kullanalı baya oldu kasma falan olmadı.Menü geçişlerini hızlandırmışsın kendime göre ayarladım.Cm10 vold.fstab dosyası ile kayıt yerini sd card ile değiştirmiştim.Kapatıp açınca ayarlardan depolamaya bakınca problem oldu ve usb de problem oldu. Bu roma uygun sd carda çevirme için vold.fstab dosyasını halledebilirsen eksiksiz tam anlamıyla Samsung Galaxy Wonder için en iyi ROM'un bu rom olduğunu ilan edeceğim.
ayarlar>depolama>seçenekler>depolama yapılandırması>dahili hafızayı kullan de telefonu yeniden başlat tamamdır.
bide telefonu 1.8 işlemcide kullanmak uzun vadede zarar verir. sana tavsiyem oyun felan oynuyorsan minumum işlemciyi 518 yap maximum u 1.4 te kalsın. smarttassv2 de guzel sonuclar alırsın. yani demek istedigim işlemciyi 1.8 de uzun kullanma zararlı

enderew

Üye
herşey ok de whatspp mesajları bildirim olarak gelmiyor , illa whatsapp programına girmek gerekiyor o zaman mesajlar geliyor nasıl düzelticez onu yardımcı olabilen ??

ali.clay

ali.clay

Üye
Whatsappdan tamamen cikmamis olman gerekiyor bildirim gelmesi icin

cenk_iscan

Üye
ayarlar>depolama>seçenekler>depolama yapılandırması>dahili hafızayı kullan de telefonu yeniden başlat tamamdır.
bide telefonu 1.8 işlemcide kullanmak uzun vadede zarar verir. sana tavsiyem oyun felan oynuyorsan minumum işlemciyi 518 yap maximum u 1.4 te kalsın. smarttassv2 de guzel sonuclar alırsın. yani demek istedigim işlemciyi 1.8 de uzun kullanma zararlı

ayarlar>depolama>seçenekler>depolama yapılandırması>dahili hafızayı kullan dediniz de depolama adımından sonra seçenek adımını bulamadım.acaba ben mi bulamadım yoksa V5 romdan kaynaklı birşey mi?

Son düzenleme:
ali.clay

ali.clay

Üye
ayarlar>depolama>seçenekler>depolama yapılandırması>dahili hafızayı kullan dediniz de depolama adımından sonra seçenek adımını bulamadım.acaba ben mi bulamadım yoksa V5 romdan kaynaklı birşey mi?
ya yanlıs anladınız yada secenekler tusu çalışmıyor. telefonun home (ekranın alt tarafındaki dikdörtgen tus) tusunun sol tarafındaki dokunmatik bölmeye basacaktınız.

• Beğen
Tepkiler: wondermu

Never.Back.Down

Üye
bu romu nasıl kuruyoruz dosya arşiv hasarlı benzeri hatalar veriyor yardım olursanız sevinirim

samed111

Üye
kardeş hafıza kartı ile telefon hafızasını nasıl değiştircez bu romu yüklediysek oyunlarda test etmek lazım yardımcı olurmusun ?

sakuraozgun

Üye
Kardeşim okuyabildiğim yorumlara göre romun gerçekden harika..Bugüne kadar çok rom denedim ama senin romunuda denemek istiyorum gerçekden fakat bir sorum olacak. ben de cmw nin eski bir versyonu var bunu nasıl güncel cmw ile değiştireceğim. yani yeni cmw yi nasıl kuracağım telefonuma.. Bilgilendirebilirseniz gerçekden çok sevinirim...

tarık_07

Üye
Kardeşim okuyabildiğim yorumlara göre romun gerçekden harika..Bugüne kadar çok rom denedim ama senin romunuda denemek istiyorum gerçekden fakat bir sorum olacak. ben de cmw nin eski bir versyonu var bunu nasıl güncel cmw ile değiştireceğim. yani yeni cmw yi nasıl kuracağım telefonuma.. Bilgilendirebilirseniz gerçekden çok sevinirim...
Orjinal stock rom kurar gibi, yüklemek istediğin cwm sürümünü, odinle flaslayacaksın kardeş güncellemek için.

orcnkllm

Üye
Bu romu kullanan arkadaşlara sorum hangi versiyonunda şarj süresi daha uzun ?

Üst Alt